Bizarní záchrana v Brně: Žena se bránila vytažení z ledové řeky, po hasičích házela kameny

Žena v řece v Brně Zdroj: HZS Jihomoravského kraje
Hasiči i policisté zasahovali v Brně u velice neobvyklé situace. V řece Svratce tam plavala žena, která se ale pomocí kamenů bránila vytažení z vody. Po hasičích je házela, na pomoc tak musela přijet i policejní hlídka.
Záchranné složky zasahovaly po poledni u incidentu v brněnské řece Svratce. Žena se nejméně několik desítek minut pohybovala v ledové vodě. Vytažení se navíc urputně bránila. Po hasičích házela kameny.
ČTĚTE TAKÉ: Náklaďák na Znojemsku zdemoloval auto s přívěsem. Řidič je v kritickém stavu
Na místo proto dorazili policisté. Na snímku z místa je zřetelně vidět, že žena je ve vodě ponořená zhruba po ramena a do akce se chystá příslušník záchranných složek. Okolo jedné hodiny odpoledne se ženu podařilo z vody vytáhnout.
MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Tělocvikář ve Vyškově měl špehovat děti ve sprchách. Policie ho zatkla přímo během hodiny