CNN Prima News incident

incident

Výpis příspěvků ke štítku „incident“

Ohrožovala ho nožem? Policista použil taser na 95letou ženu s chodítkem, ta bojuje o život

19. května 2023 09:19

Ohrožuje policistu chodítkem a nožem. Zřejmě takový dojem měl australský strážce zákona, který použil v domě s pečovatelskou službou taser na 95letou Clare Nowlandovou trpící demencí. Drobná žena, která váží zhruba 43 kilo a měří 150 centimetrů, skončila po zákroku v bezvědomí. V kritickém stavu se u ní v nemocnici střídá její početná rodina. Panují však obavy, že se seniorka již nezotaví. Případ řeší australští detektivové.

Děsivá scéna jako z Čelistí: Žralok napadl kajakáře, dramatický útok natočila kamera

16. května 2023 21:36

Pobřeží Havaje se stalo dějištěm dramatického a děsivého incidentu, který připomínal scény z filmu Čelisti. Kajakář Scott Haraguchi se ocitl tváří v tvář obrovskému žralokovi, který zaútočil na jeho loď. Úplnou náhodou se mu celou událost podařilo zachytit na video. V rozhovoru pro americkou televizní stanici CNN uvedl, že pokud by to neměl natočené, lidé by mu pravděpodobně nevěřili.

Na zemi leželi mrtví a všude panika. Bylo to jako ve válce, popisují svědci masakr v Texasu

9. května 2023 19:52

Jako scénu z válečné zóny popsali svědci sobotní střelbu v nákupním centru v texaském Allenu. Při tragickém útoku zemřelo osm lidí a dalších sedm bylo zraněno, tři z nich se nacházejí v kritickém stavu. Mezi oběťmi jsou také děti ve věku do tří let. Motiv pachatele zůstává stále nejasný. Vyšetřovatelé však odhalili, že útočník byl údajně posedlý extremistickými ideologiemi a zbraněmi. Informuje o tom americká stanice CNN.

Žena škádlila slona, ten ji bolestivě ztrestal. Nezahrávejte si, reagují lidé na drsné záběry

30. dubna 2023 12:13

V Indii mělo dojít k dramatickému incidentu, při kterém čtyřtunový slon napadl mladou ženu, která ho škádlila ovocem. Situaci se podařilo zachytit na kameru. Na záběrech, které kolují po sociálních sítích, je vidět, jak se bezstarostné hraní změnilo v boj o život. O případu informoval britský deník The Sun a řada dalších médií.

Americké drony se drží dále od Krymu. Omezuje se tím důležitá schopnost USA, píše CNN

28. března 2023 22:53

Americká průzkumná bezpilotní letadla začala po nedávném incidentu se zapojením ruské stíhačky a amerického dronu MQ-9 Reaper létat dále od ukrajinského poloostrova Krym, který v roce 2014 v rozporu s mezinárodním právem anektovalo Rusko. Rozhodnutí létat jižněji nad Černým mořem přitom omezuje schopnost Američanů shromažďovat zpravodajské informace o ruské invazi na Ukrajinu, napsala v úterý stanice CNN s odvoláním na nejmenovaný vysoce postavený zdroj z americké armády.

Chvíle hrůzy v oblacích. Letadlo se propadlo do střemhlavého letu, od zkázy ho dělily vteřiny

14. února 2023 16:11

Dramatické chvíle zažili cestující letadla Boeing 777 společnosti mířícího z Havaje do San Francisca, které se z neznámých příčin začalo krátce po startu prudce propadat. Pilotům se podařilo letadlo zachránit 200 metrů nad hladinou moře, kdy ke katastrofě zbývaly jen vteřiny. Podle společnosti United Airlines se celý incident naštěstí obešel bez zranění.