CNN Prima News Svratka

Svratka

Výpis příspěvků ke štítku „Svratka“

Tragický osud patnáctiletého Tomáše. Policie už ví, jak chlapec od Svratky zemřel

7. července 2021 21:23

Celá republika od poloviny dubna sledovala pátrání po 15letém Tomášovi z Brna. Chlapce, který se za záhadných okolností ztratil, až po třech týdnech od jeho zmizení našli potápěči v řece Svratce. Policisté nyní vyšetřování případu odložili. Došli k závěru, že se mladík utopil bez cizího zavinění. Dosud je však záhadou, co smrti chlapce předcházelo.

Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli

7. května 2021 19:39

Pavel Bém coby primátor zanechal velmi hlubokou stopu v historii Prahy. Proslul projekty jako je tunel Blanka či karta Opencard, které však nejsou většinou bezvýhradně přijímány. Dnešní politici podle něj na takové věci nemají odvahu a charismatičtí lídři skoro vymřeli, řekl Bém v pořadu Interview na CNN Prima NEWS. Podělil se i o své zážitky z horolezectví a zkušenosti s nejsilnějším halucinogenem světa.

Doufali jsme v zázrak. Lidé na sociálních sítích truchlí za 15letého Tomáše

5. května 2021 23:48

Příběh, který sledovala celá země, skončil ve středu ráno zdrcující informací – nalezené tělo v řece Svratce patří 15letému Tomášovi, po kterém se téměř tři týdny pátralo. „Je to strašná tragédie, proč takto mladí lidé umírají?“ ptají se lidé na sociálních sítích. Vyjadřují rodině upřímnou soustrast a mrzí je, jak pátrání po mladíkovi skončilo.

Konec nadějí. Policisté identifikovali tělo ze Svratky, jde o pohřešovaného Tomáše

5. května 2021 10:46

Policisté identifikovali utonulé tělo ze Svratky, které v úterý nalezl veslař. Podle informací CNN Prima NEWS jde o patnáctiletého Tomáše z Brna. Ten se pohřešoval téměř tři týdny. Co se ale s chlapcem stalo, zatím zůstává záhadou. Kriminalisté nyní budou zjišťovat, za jakých okolností se dostal do vody. Zřejmě zemřel bez cizího zavinění.