reklama

Blíží se první výročí Gottovy smrti. Myslela jsem, že ho máme nafurt, vzpomíná Bílá

Blíží se první výročí dne, který si většina z nás velmi dobře pamatuje – 1. října 2019 se Českem rychlostí blesku šířila zpráva o smrti Karla Gotta. Zprávu převzaly i světové agentury. Zpěvák měl renomé i fanoušky v mnoha zemích světa. A mnoho z nich si věci, které jim ho připomínají, střeží jako pravý poklad.

reklama

Alena Hájková vlastní několik tašek s fotografiemi, hudebními alby a také různými výstřižky z novin se zpěvákovou tváří. S Karlem Gottem se znala přes půl století.

Předsedkyně oficiálního fanklubu je na mnoha fotografiích hned vedle svého idolu. Ke každému snímku má svoji vzpomínku. Před rokem 1. října přišla zpráva, která fanoušky Karla Gotta zarmoutila. Zpěvák po dlouhé nemoci zemřel.

K tématu

Jeho smrt samozřejmě zasáhla i jeho kolegy z branže, jak vzpomíná Lucie Bílá. „Je zvláštní, když se řekne, že je výročí jeho úmrtí, tak to slovo k němu tak nejde. Já jsem jako hodně lidí měla pocit, že ho máme nafurt,“ řekla.

„Teď Ivanka dala se skvělým týmem lékařů dohromady film o něm, na ten se ale podívám doma, budu asi brečet. Já vzpomínám, že když jsem pro něho zpívala Ave Maria, že jsem nemohla ani dýchat a měla jsem pocit, že se mi zastavilo srdce,“ dodala Bílá.

„Moje jméno se hodně skloňuje a mám pocit, že jsem ho slyšela už ve všech barvách a tónech, ale když vyslovil on Lucko, tak to bylo něco jiného. V tom bylo všechno. Ale je pravda, že musím znovu říct, že i když jsme spolu měli CD a turné, tak jsme si vykali. Ale to byla ta úcta. Tak jsem si myslela, že to je správný. Bylo krásný s ním prožít kus života,“ řekla zpěvačka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty

Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty

Předseda ČSSD Jan Hamáček si zřejmě vyřizuje účty s pardubickým hejtmanem Martinem Netolickým (ČSSD). Odvolal jej z dozorčí rady České pošty a údajně s ním ani nekomunikuje. Na jeho místo navrhlo vnitro Martina Kubu (ODS). Informoval o tom web info.cz Netolický pro Seznam Zprávy prozradil, že Hamáček plánoval cestu do Moskvy, aby nákupem vakcín Sputnik V zachránil sociální demokracii před volebním debaklem.

Vláda

Slibujeme si od toho větší porodnost, obhajuje Maláčová kratší pracovní týden

Slibujeme si od toho větší porodnost, obhajuje Maláčová kratší pracovní týden

Ministryně práce a sociální věcí Jana Maláčová (ČSSD) trvá na prosazení čtyřdenního pracovního týdne, aniž by se lidem snížily mzdy. Podle ní by zkrácení pracovního týdne ze 40 na 35 hodin týdně vedlo ke zvýšení produktivity zaměstnanců. Řekla to na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK s tím, že by to mimo jiné zvýšilo porodnost.

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Kellnerová se po smrti otce vrací k závodění. Čeká ji důležitá generálka před OH
reklama
reklama
Desetikoruna se vydražila za 230 tisíc. Jak vzácnou minci poznáte od ostatních?

Aukce

Domácí zpravodajství

Pirk: Chci operovat, dokud budu moct. Na kliniku dohlédnu i z nebe nebo pekla
Další články
reklama
reklama