reklama
CNN Prima News výročí úmrtí

výročí úmrtí

Výpis příspěvků ke štítku „výročí úmrtí“

Dvacet čtyři let od tragické smrti princezny Diany: Jak zněla její poslední slova?

Kdo si někdy vzpomněl na princeznu Dianu, pravděpodobně se také zamyslel i nad její smrtí. Od tragické autonehody, kolem které vznikl nespočet konspiračních teorií, uplynulo již 24 let. Jméno „Lady Di“ však společností rezonuje dodnes, a s ním i celý příběh oblíbené členky královské rodiny. Co se stalo v den neštěstí? Jak na nehodu reagovala monarchie? A jak zněla Dianina poslední slova?

Jiří Krampol: Haničku zdrtilo, když jsme přišli o dítě. Tím to všechno začalo

Herec a bavič, který v neděli oslaví třiaosmdesáté narozeniny, se se smrtí manželky Hany stále nesmířil. Za necelý měsíc, 3. srpna, uplyne smutný rok, co v pouhých devětapadesáti letech nečekaně zemřela. Jak sám přiznává, bolest je čím dál tím větší. Pomohla by mu nová známost? A jaký mají vztah se Zuzanou Bubílkovou, s níž má podle některých médií tvořit pár?

Bud Spencer: Sportovec a herec, který si umělecké jméno zvolil podle oblíbeného piva

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Pravá a levá ruka ďábla. To je jen krátký výčet filmů legendární filmové dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Před pěti lety druhý jmenovaný bohužel odešel do hereckého nebe. Věděli jste ale, že Bud Spencer byl také vynikající plavec a dokonce i vynálezce? Život toho „tlustého, vousatého a zamračeného“ překvapuje lecčím.

Jan Werich zemřel před 40 lety: Jeho život humorný nebyl, říká syn Jiří. S otcem se nepotkal

Soukromí legendárního herce, od jehož smrti 31. října uplyne 40 let, bylo zahaleno tajemstvím. Se svou manželkou Zdeňkou měl dceru Janu, která zemřela půl roku po něm. Bylo jí pětačtyřicet let a osudnou se jí stala rakovina. Jediným žijícím potomkem je syn Jiří Petrášek, který v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vzpomíná na slavného otce, kterého ovšem nikdy nepotkal.

Není den, abych na Karla nemyslela. Gottová si na Facebooku vypsala srdce

Ivana Gottová zveřejnila rok po smrti manžela velmi otevřené, upřímné ale také emotivní vyjádření nejen k dokumentárnímu filmu Karel, ale také k tomu, kdy se dozvěděla, že její milovaný manžel prožívá poslední chvíle svého života. Jak oslovili režisérku Špátovou a jak se jako rodina smířili s kamerami v jejich životě. Prozradila také, za co si mnohdy vysloužila kritiku a co kvůli filmu hodně oplakala.

reklama