reklama

Bouček vs. Prachař! Kdo s koho? Sledujte speciální vydání nedělního KB Interview

Prosincové premiérové díly KB Interview se blíží do finále. Posledními, ale o to exkluzivnějšími hosty jsou dva pánové, kteří se znají odjakživa. Spojuje je společný humor, práce a obliba ve vaření. Dva nejlepší přátelé, s kterými se jen tak nikdo nenudí – Libor Bouček a Jakub Prachař.

reklama

Podle Jakuba je Libor skvělý tanečník a dobře se obléká. „A v poslední době má vynikající tělesnou konstituci,“ dodává Jakub. Libor kompliment vrací a upřednostňuje Jakubovo talent pro to, naučit se hrát na jakýkoli hudební nástroj. „Je to ale také velmi talentovaný herec,“ říká s úsměvem Bouček.

Oba se pravidelně potkávají i v pořadu Máme rádi Česko. Libor to celé řídí a Jakub velmi často vyhrává. „Mě fascinuje věc, že Libor ví, kde je jaký kraj. To já třeba vůbec nevím. Je to nějak rozdělený, ale zapomínám je,“ říká k soutěži a samozřejmě dodává, že mu Libor nenadržuje a je ke všem férový.

Kdo s koho

I v rozhovoru Martina Moravce budeme soutěžit. Moderátor si připravil otázky pro každého z nich právě o životě toho druhého. Jakub bude například hádat, jaký den má Libor narozeniny, jaký pořad Libor moderuje nebo která z komiksových postav z filmu Avengers mluví Liborovým hlasem. Několik osobních otázek dostane i Libor na Jakuba. Kdo toho o tom druhém ví víc?

Nenechte si ujít humorný rozhovor dvou přátel Libora Boučka a Jakuba Prachaře dnes v KB Interview Martina Moravce ve 21:25.

Další hlavní zprávy

Politika

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením

Desítky lidí s transparenty, českými i černými vlajkami, koňmi a rakví se v sobotu odpoledne vydaly k domu ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) v Jinačovicích na Brněnsku. Účastníci akce protestovali proti vládním opatřením a protiepidemickému systému (PES), který vnímají jako nesmyslný. Opatření decimují ekonomiku, a i přesto počet nakažených koronavirem stále roste, řekl novinářům organizátor akce Tomáš Franzki.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Mutací koronaviru začíná přibývat. Odkud pochází a které jsou nakažlivější

PŘEHLEDNĚ: Mutací koronaviru začíná přibývat. Odkud pochází a které jsou nakažlivější

Nové mutace koronaviru se začínají rozšiřovat po celém světě a najdou se státy, které už kvůli obavám z nové varianty začínají rušit například lety z rizikových zemí. Odborníci odhadují, že i když je mnoho mutací nakažlivějších než původní typ, vakcína by na ně měla zabírat. Podle některých expertů už SARS-CoV-2 dokázal zmutovat více než tisíckrát, potvrzena je ale zatím necelá desítka čerstvě objevených proměn nemoci COVID-19. Do Česka zatím dorazila mutace s označením „britská“.

Nehody

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Podklouzly mi nohy. Jsem starší člověk a nemám být tak rychlá, to už teď vím. Také tomu trošku přispělo počasí, řekla CNN Prima NEWS Jiřina Bohdalová. Ta v sobotu odpoledne dorazila do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Stalo se tak poté, co na zmrzlém chodníku ztratila rovnováhu. Nebyla jediná, pražští záchranáři měli plné ruce práce a během dne vyráželi k desítkám případů.

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Lopraisova omluva nezabrala. Nejsme kusy masa, vzkazují šestnáctileté dívky
Slovensko letos předstihne Česko ve výstavbě dálnic o více než 11 kilometrů
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Němci sáňkují u bývalého koncentračního tábora. Nepřijatelné, zuří ředitel památníku
reklama
reklama
Po vakcíně zemřelo v Norsku 23 lidí. Pro vážně nemocné může být fatální, tvrdí institut

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Zima pokračuje. Česko čeká mrazivý víkend, přes noc bude až −18 °C
Jak to muselo vypadat v době, kdy se zapálil, zavzpomínal Vystrčil na Palacha
Další články
reklama
reklama