CNN Prima News BusLine

BusLine

Výpis příspěvků ke štítku „BusLine“

Nevěřím, že syn Jakub spáchal sebevraždu, ani neprovedli pitvu, říká Ivan Vyskočil

22. května 2022 23:04

Herec Ivan Vyskočil prožívá nejtěžší chvíle v životě. Jeho šestačtyřicetiletý syn Jakub, šéf dopravní skupiny BusLine, spáchal na začátku května sebevraždu a zanechal po sobě dopis na rozloučenou. Této verzi ale známý herec přestává čím dál tím víc věřit. Co za smrtí jeho potomka podle něj skutečně stojí? Byla to vražda?

Přiznání podnikatele, kterého Vyskočil viní ze smrti syna: Jakub byl můj bílý kůň

14. května 2022 17:19

Herec Ivan vyskočil zveřejnil dopis na rozloučenou, který jeho syn Jakub napsal před sebevraždou. Podle něj ho k zoufalému kroku dohnal severočeský podnikatel Jiří Vařil. Ten ale jakoukoliv vinu na Jakubově smrti popírá a popsal, jakou měl hercův syn v jeho firmách roli. A také poslal vzkaz vyskočilově rodině. Informace přinesl deník Blesk.

Syn se zastřelil kvůli bývalému společníkovi, tvrdí Ivan Vyskočil. Kdo je Jiří V.?

12. května 2022 19:49

Herec Ivan Vyskočil má jasno v tom, proč si jeho syn Jakub vzal život. Podle něj se zastřelil kvůli bývalému společníkovi z podnikání, k sebevraždě ho údajně dohnal podnikatel Jiří V. Muž, který dlouhá léta ovládal firmu BusLine, jednoho z největších autobusových dopravců v Česku, a také muž obviněný v korupční kauze kolem nákupu autobusů za evropské dotace. V neposlední řadě je Jiří V. i pravomocně odsouzený za to, že střílel z brokovnice na auto, v němž seděla rodina s dětmi.