Precizní Tománková to zvládla skvěle. Na moderátorku Superduelu se snáší chvála ze všech stran

Moderátorka CNN Prima NEWS Terezie Tománková byla bezpochyby hvězdou středečního superduelu prezidentských kandidátů. Shodují se na tom politici, experti i novináři napříč mediálním světem. Ukázala například, jak má vypadat profesionální vedení debaty, kde se oběma kandidátům měří stejným metrem.

„Terezie Tománková je hvězda prezidentských debat jako v roce 2018 Světlana Witowská,“ napsal například na Twitter lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský.

Tománkovou pak pochválila i sama zmiňovaná bývalá moderátorka České televize Witowská. Terezie Tománková byla výborná (právě jsem se dodívala na záznam debaty v CNN Prima NEWS), Petr Suchoň spolehlivý parťák. Nebýt publika a mít možnost, dám Tereze 1*,“ napsala novinářka na Twitter.

Slovy chvály nešetřil ani šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek. „Věcný, důrazný, ale precizní přístup k moderování, který na Primě předvedla Terezie Tománková ukázal, v čem je rozdíl mezi aktivismem a profesionalitou. Jen profesionalita vede k důvěryhodnosti. A jasně se také ukázalo, že ji má Prima a nemá Andrej Babiš. Mnohokrát lhal,“ sdělil své postřehy.

„Dobrá debata. I když je asi 59. v pořadí, bavila mě. Terezie Tománková ji dobře připravila i moderovala,“ podělila se zase na Twitteru novinářka Seznam zpráv Marie Bastlová. Připravenost moderátorky vyzdvihnul také vydavatel Deníku N Ján Simkanič. „V dnešní debatě jsou dvě mimořádně dobře připravené osoby: Terezie Tománková a Petr Pavel,“ napsal na Twitter.

Ve vysílání CNN Prima NEWS chválil superdebatu také politolog Jan Kubáček. „Nutno dodat, oba byli rovnocenně pod tlakem. Opravdu vysekávám poklonu vaší dramaturgii a způsobu zpracování debaty. Patřila opravdu, stejně jako před 1. kolem, k tomu nejlepšímu, co jsme v televizních debatách letos viděli,“ řekl expert.

Tagy: