Z vězení propuštěný Křížek konečně obejmul malou dceru. Dojetím nevidím, reaguje Kašáková

Jachtař David Křížek je téměř po dvou letech opět svobodný. Může tak trávit nerušený čas se svou rodinou. Jeho manželka Lucie Křížková při té příležitosti sdílela fotografii, která dojala nejednu celebritu.

Modelka Křížková a bývalá Miss ČR na svém Instagramu zveřejnila fotografii s popiskem „Freedom“. Slovo v překladu z angličtiny znamená „svoboda“ a odkazuje na nedávné propuštění jejího manžela z vězení.

ČTĚTE TAKÉ: Neckář promluvil o nešťastném pádu, po kterém přestal chodit. Prozradil i přání k jubileu

Ten na snímku objímá dceru Lolu. Téměř po dvou letech. Křížka totiž soud v roce 2021 odsoudil na pět let za mříže kvůli spoluúčasti na tunelování Metropolitního spořitelního družstva.

Přející reakce od celebrit na sebe nenechaly dlouho čekat. Modelka Veronika Kašáková napsala, že dojetím skoro nevidí. „Holči, já mám takovou radost! Za vás. A hlavně za ty děti!“ připsala herečka Laďka Něrgešová.

Další známé osobnosti jako například herečky Eva Burešová, Patricie Pagáčová nebo modelka Tereza Kadeřábková poslaly do komentářů spoustu srdíček. Na Křížkovo propuštění nebo alespoň zmírnění trestu vznikla dokonce petice.

Soud v České Lípě jachtaře podmínečně propustil v pondělí. Uložil mu však pětiletou zkušební dobu. V platnosti zřejmě také zůstává platnost desetiletého zákazu podnikání a peněžitého trestu ve výši 600 tisíc korun. Místo pěti let si však odpykal jen 21 měsíců.

Tagy:
vězení Instagram Eva Burešová celebrita Laďka Něrgešová jachtař Česká Miss Lucie Křížková David Křížek Veronika Kašáková Patricie Pagáčová (Solaříková) Metropolitní spořitelní družstvo