CNN Prima News česká reprezentace

česká reprezentace

Výpis příspěvků ke štítku „česká reprezentace“

Letos to cinkne. Známé osobnosti před mistrovstvím světa v hokeji favorizují Čechy

12. května 2022 18:01

Přivezou čeští hokejisté po dlouhých letech čekání konečně medaili? Jako před každým mistrovstvím světa, i tentokrát jsou očekávání veliká. Kvůli válečné agresi na Ukrajině se navíc letos turnaje nezúčastní reprezentace Ruska, která by patřila k favoritům, a také Běloruska. Jak si podle osobností z kulturního i sportovního světa Češi povedou?

Čeští skokané na lyžích odletí na olympijské hry bez hlavního trenéra Bajce. Má covid

28. ledna 2022 17:03

Čeští skokané na lyžích se musejí minimálně v začátku olympijských her, které startují 4. února, obejít bez hlavního trenéra Vajsi Bajce, který má stále pozitivní testy na koronavirus. Do jeho pozice se posune asistent, jedenačtyřicetiletý Jan Matura, který ukončil aktivní kariéru v květnu 2017 a reprezentoval ještě s Romanem Koudelkou, nejstarším a nejúspěšnějším skokanem současného kádru.

Skolení favorita bylo blízko. Češi v Davis Cupu Francii potrápili, ale nakonec padli

25. listopadu 2021 23:35

Měli zaděláno na velký a nečekaný úspěch. Češi jakožto outsider innsbrucké skupiny finále Davis Cupu pořádně trápili Francii. Nejprve porazil Tomáš Macháč zkušeného tenisového matadora Richarda Gasqueta, Jiří Veselý pak vyhrál první set proti francouzské jedničce Adrianu Mannarinovi, ale ve třech sadách soupeři podlehl. Rozhodovala tak závěrečná čtyřhra, Tomáš Macháč s Jiřím Lehečkou ji dobře rozehráli, nicméně nakonec na sehrané duo Herbert, Mahut nevyzráli. Po porážce od Francie se výběr nehrajícího kapitána Jaroslava Navrátila představí proti Velké Británii, která je na papíře ještě silnější než tenisté země galského kohouta.

Další rána pro reprezentaci v Tokiu. Pozitivní test na covid má i cyklista Schlegel

22. července 2021 18:42

Silniční cyklista Michal Schlegel je čtvrtým českým sportovcem, který měl na olympijských hrách v Tokiu pozitivní test na koronavirus. Již dříve odhalily testy pozitivní nález u plážových volejbalistů Ondřeje Perušiče a Markéty Nausch Slukové a stolního tenisty Pavla Širučka. Všichni přiletěli do Japonska leteckým speciálem. Informaci zveřejnil Český olympijský výbor.

Holoubek: Sebevědomí Nizozemce zabilo, nečekali prohru. My jsme si prošli vším

28. června 2021 11:33

Česká reprezentace ukázala, že umí být týmová. Díky tomu v neděli čeští fotbalisté předvedli perfektní výkon, shodli se fotbalový trenér David Holoubek a mentální kouč Marian Jelínek v pořadu Co Čech, to trenér! Naopak nizozemští hráči do zápasu vstoupili s arogancí – a na to také doplatili. Ve vysílání CNN Prima NEWS trenéři zhodnotili i autentickou atmosféru na maďarském stadionu.

Covid zdecimoval českou házenkářskou reprezentaci. Na mistrovství světa nepojede

12. ledna 2021 17:25
Aktualizováno

Čeští házenkáři kvůli vysokému počtu případů koronaviru v týmu na poslední chvíli nečekaně odřekli účast na nadcházejícím mistrovství světa v Egyptě. Schválila to svazová exekutiva. Reprezentanti měli odletět ve středu dopoledne a ve čtvrtek rozehrát základní skupinu zápasem proti Švédsku. Několik hodin po Češích se ke stejnému kroku odhodlala i americká reprezentace.