reklama

Ceterová o rozchodu s Vémolou: Doma panovalo napětí na hraně agresivity. Utekla i s dětmi

Zápasník MMA Karlos Vémola vyděsil v noci z pondělí na úterý své fanoušky, když na sociálních sítích oznámil definitivní rozchod se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Matku jeho dvou dětí obvinil z nevěry, které se měla dopustit s jeho kamarádem. Svému sokovi měl dát dvě facky a Ceterové sebrat mobilní telefon. Ta se teď rozhodla o nočním incidentu promluvit prostřednictvím své manažerky Niny Sedlákové. Exkluzivní vyjádření poskytla deníku Blesk.

reklama

„Můj muž je duší bojovník. Jeho dlouhotrvající zdravotní problémy se často odrážejí v jeho každodenním životě a na psychice. Poslední týdny jsou u nás náročné a já jako žena po porodu přirozené potřebuji s dětmi klid,“ uvedla pro deník Blesk Lela, která teprve před několika týdny přivedla na svět syna Rockyho.

„Tak, jak je to Karlosem v afektu prezentováno, o mně vytváří dojem, že jsem se zachovala neeticky, ale opak je pravdou, v domě bylo napětí už na hraně agresivity. A to proto, abych předešla situaci, která se nyní stala,“ doplnila slovenská modelka.

O údajné nevěře informoval bojovník MMA na svém instagramovém profilu v půl třetí ráno. Svou budoucí manželku obvinil z podvádění, kterého se měla dopustit s Vítem Kaiserem, který má sám dvě děti a manželku, toho času v nemocnici. „Nejsem žádný svatoušek, ale mít ženu v nemocnici se dvěma dětmi a chodit za kamarádovou ženou, to je vrchol prasárny,“ zaznělo ve videu, které Vémola umístil na sociální sítě.

Ceterová ovšem nevěru popírá. „S pánem, kterého označil Karlos, máme výhradně pracovní vztahy a stejně tak i Karlos, proto nerozumím této situaci,“ komentovala matka dvou dětí.

„Chápu, že moje image nabádá k tomu, že jsem nevděčná a zlatokopka. Opak je pravdou. Neustále pracuji, i během těhotenství, v šestinedělí, a to proto, že nemám pocit zabezpečení. Celá tato situace je vedena mediálně mým mužem, který je afektivní a bez zdravého úsudku,“ poznamenala Ceterová, která v současnosti pobývá i se svými dětmi u kamarádky.

Rozchod by měl být definitivní

Zatím neví, jaký další krok podnikne. „Jak se zachovám, zvažuji, nakolik svého muže mám v srdci. A je otcem našich dětí. Nicméně musím si zachovat i důstojnost ženy a matky. Děkuji všem, co při mně stojí, jakmile se dostanu k telefonu, dám živé prohlášení,“ uzavřela Ceterová.

Média v minulosti spekulovala, že byl sám Ceterové nevěrný. Po jeho údajné aféře následoval rozchod, ale časem se k sobě vrátili. S Ceterovou měl v té době už dceru Lili. Teprve před šesti týdny mu pak porodila syna Rockyho. Kromě toho plánovali svatbu.

Nynější rozchod by však měl být definitivní. „Tohle je oficiální konec mě a Lely Ceterové,“ doplňuje Vémola s dovětkem, že své nyní již bývalé partnerce pomůže, jak bude moci kvůli svým dětem.

Tagy:

Hlavní zprávy

Juchelka: Vláda hasí požár tak, že ho nechá rozhořet. V opozici mluvila jinak
360°

Juchelka: Vláda hasí požár tak, že ho nechá rozhořet. V opozici mluvila jinak

Bylo správné pozastavit program Antivirus B? Na tom se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS neshodli ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) s poslancem Alešem Juchelkou (ANO). Ten tvrdí, že vláda tímto jednáním kašle na podnikatele. Lidovecký předseda však oponoval s tím, že se program může znovu rozjet, kdykoliv to bude nutné, a pomoci podnikatelům i zpětně.

Přišel, viděl, nevylepšil. USA si připomínají rok s Bidenem v úřadu, výročí je trpké

Před rokem se ujal vlády nad Spojenými státy nejstarší prezident v historii – dnes 79letý Joe Biden. Tehdy většina amerického národa doufala v lepší zítřky, prosperitu a sebevědomé chování hlavy státu. Jenže po roce už Biden dávno nemá na své straně většinu Američanů. Za rok v úřadu totiž nedokázal prosadit žádné silné reformy a obtěžkala ho i série přešlapů.

Válek: Nemalujme si situaci s omikronem na růžovo. Máme plán opatření až do léta

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) na tiskové konferenci po jednání vlády naznačil, jak by mohla vypadat covidová situace v příštích týdnech. Pokud budou lidé aktuální opatření dodržovat, můžeme být podle něj v půlce února za vodou. Zároveň však varuje před podceňováním varianty omikron. Vláda připravuje plán opatření, který by mohl platit až do letních prázdnin.

reklama

Domácí zpravodajství

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

reklama