reklama

Adamec nevěří vztahu manželky se synem Escobara: Jací milenci? Jana potřebuje volnost

Režisér Jiří Adamec se vyjádřil k „blízkému vztahu“, který má jeho manželka Jana se synem narkobarona Pabla Escobara. Adamcová si loni sbalila kufry a odletěla do Kolumbie, kde se se Sebastiánem Marroquínem seznámila. A podle jejích slov mezi nimi zahořely city. Adamec se prý v manželce spletl, o tom, že by byli s Marroquínem milenci, ale pochybuje.

reklama

„Jací mohou býti, prosím vás, milenci, když od sebe žijí přes půlku zeměkoule? A i kdyby byli, tak mě se to už opravdu netýká, holt nám to manželství nevyšlo,“ svěřil se deníku Blesk známý režisér.

V manželce se prý zmýlil. „Jana je prostě typ ženy, která potřebuje být svobodná, nikoli vdaná, tudíž se teď snaží být co nejdříve rozvedená,“ popsal Adamec. To, že jeho manželka potřebuje volnost, si prý uvědomil až po čase. „Když jsme se seznámili, nevěděl jsem to,“ doplnil.

V manželství jim to skřípe už delší dobu. Nejhorší období si údajně prožili v době, kdy oba nepracovali a trávili spolu veškerý čas. To se změnilo v roce 2019, kdy se Adamcová stala mluvčí vlády Andreje Babiše (ANO) a plně se věnovala své kariéře. Krize v manželství však nepominula.

Pozastavený rozvod

„Ještě rozvedeni nejsme, ale máme za sebou první půlku. Tu druhou jsem pozastavila z důvodů, o kterých nechci mluvit. Nejsou majetkové ani finanční. Mám k tomu velmi osobní, zdravotní důvod, a proto jsem to zatím nechala být. Nežijeme spolu a zatím jsme ještě pořád formálně manželé,“ uvedla v pořadu Showtime Adamcová, která minulý rok navštívila Kolumbii, kde se seznámila se synem zesnulého narkobarona.

„Propadla jsem totiž příběhu Escobara, který mne nejprve jako mnoho dalších zaujal v seriálu Narcos,“ vysvětlila. V Kolumbii se vydala po stopách drogového krále a nakonec se seznámila i s jeho synem Sebastiánem Marroquínem, který si změnil jméno z původního Juan Pablo Escobar. Adamcová ho nejdříve kontaktovala přes sociální sítě.

„Potkali jsme se ve městě Medellín, kde se narodil a vyrostl. Byla jsem tam dva týdny a on přijel asi na týden. Ukázal mi haciendu Manuela, která je dnes zbořenina. Patří státu a nesmí se tam. My jsme ji v noci tajně prolezli a byl to neskutečný zážitek,“ popsala bývalá moderátorka. V kontaktu je s Marroquínem dodnes. A to mimo jiné proto, že zařizuje český překlad knihy, kterou Sebastián o svém otci napsal.

Jako homosexuální kamarádi

Se synem někdejšího kolumbijského zločince jsou si velmi blízcí. „Zahořely city, které se těžko popisují. Máme k sobě hodně blízko,“ řekla Adamcová pro Blesk. O žádný milenecký vztah se přitom nejedná.

„Jak bych to připodobnila? Jako když máte strašně dobrého přítele, který je homosexuál. Můžete ho klidně obejmout, mít krásný vztah, ale víte, že tam to začíná a končí. Takhle to asi máme. On sice není homosexuál, ale věděli jsme, kde jsou naše hranice, a myslím si, že ani on je nechtěl překročit. Máme krásný vztah, ale čistě kamarádský,“ prozradila.

A zatímco Adamcová pracuje na vydání knihy, její manžel, dříve dosti vytížený režisér, si užívá důchod. „Nemám žádné nabídky, ale vlastně mi to vyhovuje. Napracoval jsem se dost,“ prohlásil pro deník 73letý režisér s tím, že na školné 400 tisíc ročně pro své dvě děti Jasmínu a Daniela peníze má.

„Jsem spokojený, přes den hodně čtu, chodím na procházky, nakupuji a dělám běžné všední věci. A myslím, že už bych vedle sebe nechtěl mít ani žádnou ženu,“ uzavřel Adamec.

Tagy:

Hlavní zprávy

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal
Tenis

Zhrzený sázkař se po čase ozval Strýcové: Omlouvám se za hnusné věci, co jsem napsal

Ve světě sportovních sázkařů není frustrace ničím výjimečným. Často vsadí peníze na „tutovku“, která ale nakonec nevyjde. A svoji zlost si pak vybíjí na těch, kteří je zklamali. U kolektivních sportů to tak časté nebývá, ale u těch individuálních – zejména u tenisu – ano. Své o tom ví bývalá hráčka Barbora Strýcová, která si za svoji kariéru prostřednictvím sociálních sítích vyslechla nespočet vulgárních urážek. Po čase se však dočkala aspoň malého zadostiučinění.

Sledujte ŽIVĚ jednání Sněmovny: Poslanci by mohli začít řešit korespondenční volbu

Aktualizováno

Poslanci se v úterý nakonec nebudou zabývat novelou pandemického zákona, a to kvůli vetu SPD. Vláda chtěla, aby Sněmovna schválila předlohy zrychleně ve stavu legislativní nouze, ráno se i na toto téma sešly výbory. Proti schválení zmíněné novely se přímo na Malostranském náměstí koná demonstrace, kterou organizuje iniciativa Chcípl PES. Zákonodárci by se však mohli začít zabývat korespondenční volbou. Schůze pléna pokračuje odpoledne, živě ji můžete sledovat v tomto článku.

Novela pandemického zákona prý obchází ústavní zákon. Je to něco nehorázného, říká právník

Sněmovna měla v úterý odpoledne projednat předlohu vládní novely, která předpokládá, že protikoronavirová mimořádná opatření vydaná podle pandemického zákona zřejmě budou moci zahrnout širší okruh činností než teď. To se ale nelíbí některým odborníkům. Například právník Tomáš Nielsen v rozhovoru pro CNN Prima NEWS varoval před tím, že novela může výrazně ztížit soudní přezkum mimořádných opatření. Poslanci nakonec pandemický zákon v úterý řešit nebudou.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Křížová výprava proti covidovým křečkům. Hongkong se bojí mutací, utratí tisíce mazlíčků

Hongkong je na nohou kvůli křečkům, u kterých se potvrdila nemoc COVID-19. V předvečer oslav nového lunárního roku se proto úřady rozhodly pro drastický krok – nařídily „humánní“ utracení tisíců těchto domácích mazlíčků. Město se obává, že by hlodavci mohli nejenže přenášet nemoc, ale rovněž se stát mezičlánkem pro další mutace a varianty koronaviru. Milovníci zvířat se ale postavili na odpor a k nelibosti úředníků si vytvořili neveřejnou síť na křeččí záchranu.

reklama

Domácí zpravodajství

Rekordní nárůst. V pondělí laboratoře odhalily přes 30 tisíc nakažených koronavirem

V pondělí už podruhé za uplynulý týden padl rekord v denním počtu nově nakažených koronavirem v Česku. Přibylo 30 350 potvrzených případů nemoci COVID-19, což bylo o polovinu více než před týdnem a nejvíce za den od začátku epidemie. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Původní rekord byl z 18. ledna, kdy přibylo 28 494 nakažených.

reklama