chyba

Výpis příspěvků ke štítku „chyba“

Martínka mi doktor zabíjel v náručí, uvedla zdrcená matka. Soud zpřísnil trest pro nemocnici

Odškodnění v hodnotě 4,4 milionu korun musí uhradit nemocnice v Domažlicích manželům z Horšovského Týna. Primář zdravotnického zařízení František Zahálka totiž v březnu 2020 pochybil, když během banálního vyšetření omylem usmrtil jejich patnáctiměsíčního syna. Verdikt potvrdil v pátek domažlický okresní soud. O výsledku stání píše web Novinky.cz.

ANO bude bohatý ženich, míní Kulidakis o budoucí koalici. Schmarcz zmínil zásadní chybu Babiše

Možným budoucím koaličním partnerem hnutí ANO může být podle komentátora Thomase Kulidakise jakákoliv strana. Ve vysílání CNN Prima NEWS označil nejsilnější subjekt ve volebních preferencích za „bohatého ženicha, který si bude vybírat z přehlídky nevěst“. Mimo jiné vysvětlil, proč by i pro odpůrce SPD mohlo být svým způsobem přínosné, aby tato strana zasedla v příští vládě. Komentátor Martin Schmarcz v souvislosti s tím zmínil i největší chybu lídra ANO Andreje Babiše ve vztahu k současnému předsedovi vlády Petru Fialovi (ODS).

Tragickou srážku vlaků v Indii způsobilo selhání signalizačního systému. Zemřelo téměř 300 lidí

Páteční srážku vlaků v Indii, která si vyžádala asi tři stovky obětí a tisícovku zraněných, způsobila chyba elektronického signalizačního systému. Podle agentury AP to řekl indický ministr železnic Ašvini Vaišnav. Podle tamní agentury ANI, která uvádí 294 obětí, ministr sdělil, že úřady mají i podezřelé, kteří za nehodu nesou odpovědnost.