CNN Prima News Cleveland

Cleveland

Výpis příspěvků ke štítku „Cleveland“

Mrazivé přiznání na smrtelném loži: Otcova minulost vyrazila dceři dech, příběh popsala tisku

Více než padesát let se Thomas Randele, vlastním jménem Theodore Conrad, skrýval před spravedlností. Když mu bylo dvacet, provedl jednu z největších bankovních loupeží v dějinách Ohia a zmizel. Ani přes důkladné pátrání se nepodařilo kriminalistům muže dopadnout. O své skutečné identitě se svěřil až na smrtelné posteli své dceři. Ta se nyní rozhodla mluvit pro americkou CNN – prozradila, jak těžké pro ni i její matku bylo přijmout fakt, že jim jejich blízká osoba celý život lhala.

Cukrovka, infarkt nebo deprese. Vědci popsali nebezpečí nadměrné konzumace volného cukru

Omezení příjmu volného cukru na pouhých šest lžiček denně a dodržování limitu jednoho sladkého nápoje týdně může podle nového výzkumu výrazně prospět zdraví. Vědci z Číny a Spojených států navíc ve studii prezentované v časopise The BMJ tvrdí, že každodenní nadměrná konzumace volného cukru může zvýšit riziko vzniku až 45 zdravotních problémů, a to včetně závažných onemocnění, jako jsou srdeční choroby, cukrovka nebo deprese. Tématu se věnuje také americká CNN.

Viagrou proti demenci. Kromě podpory erekce snižuje riziko Alzheimerovy choroby, míní vědci

Viagra, lék používaný na zlepšení erekce, možná snižuje riziko propuknutí Alzheimerovy choroby. Zjistili to v nové studii vědci z amerického Clevelandu, kteří zkoumali statistická data sedmi milionů pacientů a došli k závěru, že u uživatelů viagry existuje o 69 procent nižší riziko demence. Podle autorů studie jsou výsledky slibné, možný účinek viagry ale musí potvrdit klinické testy.

Žena si vzala muže, který byl odsouzen za vraždu jejího bratra. Opravdu ho miluji, říká

Crystal Strausová z Ohia se během skromného svatebního obřadu provdala o víkendu za muže, který byl odsouzen za vraždu jejího nevlastního bratra. Zamilovaní si své ano řekli v době, kdy se její novopečený manžel John Tiedjen nachází v domácím vězení a čeká na obnovení soudního procesu. „Opravdu ho miluji. Kdybych ho nemilovala, nebyla bych s ním,“ uvedla podle webu New York Post Strausová.