reklama

Feri: Prymulova slova o sexu beru jako vtip. I když s touhle vládou člověk nikdy neví

Nový twitterový účet Romana Prymuly zaujal širokou veřejnost i ostatní politiky. Ministr zdravotnictví (za ANO) napsal, že lidem doporučuje, aby prodloužený víkend strávili doma s knihou nebo filmem. Na otázku, jak je to se sexem, odpověděl: „Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem.“ Příspěvek sdílel i poslanec Dominik Feri (TOP 09), podle kterého si u české vlády nemůže být nikdo ničím jistý.

reklama

„Samotnou informaci od Romana Prymuly beru jako vtip. Člověk si ale s touhle vládou nemůže být jist ničím,“ sdělil Feri redakci CNN Prima NEWS. I když se o důvěryhodnosti účtu Prymuly vedly ve společnosti debaty, Feri si byl od začátku jistý, že profil je skutečný. „Jde o pravý účet, jeho tweety sdílí ministerstvo financí, úřad vlády či Andrej Babiš,“ dodal čtyřiadvacetiletý poslanec původem z Kadaně.

Prymula zatím zvládá reagovat na sociální síti sám, to se ale prý změní. „Budu stíhat odpovídat tak jednou za dva až tři dny. V tomto režimu jsme se dohodli, že zatím odpovídat budu, ale následně se tomu každý den věnovat nemohu,“ dodal ministr, který v pondělí převzal funkci po poslanci Adamu Vojtěchovi (za ANO).

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny sice umožňuje očkovaným cestovat do některých zemí nebo využívat jinak omezené služeb, přesto by ji lidé neměli z medicínského hlediska příliš přeceňovat. Lékaři zdůrazňují, že je člověk plně chráněn teprve až 14 dnů po podání druhé dávky. Apelují proto na ministerstvo zdravotnictví, aby se čekání mezi vpichy znovu zkrátilo na 21 dnů. 42 dnů prý mělo smysl pouze při nedostatku vakcín.

Velký den milovníků levné módy. Primark v Česku otvírá svou první prodejnu
Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?
Velký návrat pilota, který málem uhořel, do F1 se nekoná. Rozlučku zhatila opatření
reklama
reklama
Summit Bidena a Putina: Strnulé úsměvy, pompézní konvoj a pořádné faux pas

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Válek: Místo dupání po lidech měla vláda vysvětlovat, proč se očkovat. Totálně selhala
Někdo si nepřál, aby stížnosti na Feriho doputovaly až k vedení fakulty, uvedl děkan
Další články
reklama
reklama