reklama

Feri: Prymulova slova o sexu beru jako vtip. I když s touhle vládou člověk nikdy neví

Nový twitterový účet Romana Prymuly zaujal širokou veřejnost i ostatní politiky. Ministr zdravotnictví (za ANO) napsal, že lidem doporučuje, aby prodloužený víkend strávili doma s knihou nebo filmem. Na otázku, jak je to se sexem, odpověděl: „Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem.“ Příspěvek sdílel i poslanec Dominik Feri (TOP 09), podle kterého si u české vlády nemůže být nikdo ničím jistý.

reklama

„Samotnou informaci od Romana Prymuly beru jako vtip. Člověk si ale s touhle vládou nemůže být jist ničím,“ sdělil Feri redakci CNN Prima NEWS. I když se o důvěryhodnosti účtu Prymuly vedly ve společnosti debaty, Feri si byl od začátku jistý, že profil je skutečný. „Jde o pravý účet, jeho tweety sdílí ministerstvo financí, úřad vlády či Andrej Babiš,“ dodal čtyřiadvacetiletý poslanec původem z Kadaně.

View this post on Instagram

Je to na žlutej vykřičník? (Ne, není to fake)

A post shared by Dominik Feri (@choco_afro) on

Prymula zatím zvládá reagovat na sociální síti sám, to se ale prý změní. „Budu stíhat odpovídat tak jednou za dva až tři dny. V tomto režimu jsme se dohodli, že zatím odpovídat budu, ale následně se tomu každý den věnovat nemohu,“ dodal ministr, který v pondělí převzal funkci po poslanci Adamu Vojtěchovi (za ANO).

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Od čtvrteční šesté hodiny ranní se Češi musí řídit ještě přísnějšími opatřeními, která výrazně omezují pohyb lidí a povolují chodit pouze do práce, na nákup či k lékaři. Zavřené budou také maloobchody a služby. Výjimku mají pouze prodejny základního sortimentu. Nařízení platí do 3. listopadu včetně. Co všechno se mění? Čtěte v následujícím přehledu.

Koronavirus

Metnar: Mimořádné zasedání vlády má schvalovat vyslání amerických vojenských lékařů do ČR

Metnar: Mimořádné zasedání vlády má schvalovat vyslání amerických vojenských lékařů do ČR

Ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) požádal premiéra Andreje Babiše (ANO) o mimořádné svolání vlády. Kabinet by měl schválit nabídku Spojených států amerických na vyslání vojenských lékařů a zdravotníků do Česka, kde by měli pomáhat s bojem proti koronavirové pandemii. Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve středu uvedl, že příští týden dorazí do Česka tým 28 lékařů Národní gardy z amerických států Nebraska a Texas.

reklama
Květiny mě jen rozesmutní. Příběhy lidí, kteří kvůli covidu ztratili čich a chuť
Zachvátí USA po volbách občanská válka? Lidé si připravují zásoby jídla i střeliva
Někteří lékaři už ani nepotřebují normální oblečení, říká o situaci v USA Konvalina
reklama
reklama
Žádný lockdown v Česku není, trvají si na svém Prymula s Babišem

Vláda

Domácí zpravodajství

Díky přednáškám jsem plul z Austrálie do Evropy zadarmo, vzpomínal cestovatel Stingl
Nikdo nevěří, že je to pouze na dva týdny, říká Prouza o nových opatřeních
Další články
reklama
reklama