reklama
CNN Prima News Jiří Lizec
Jiří Lizec

Jiří Lizec

redaktor CNN Prima NEWS

Studuje na Vyšší odborné škole publicistiky ve 2. ročníku. Působí v redakci Metra a CNN Prima NEWS.

Nejnovější příspěvky autora

Mluvčí nespokojených lékařů: Kubek komoru zpolitizoval a odmítá jakékoli diskuse
360°

Mluvčí nespokojených lékařů: Kubek komoru zpolitizoval a odmítá jakékoli diskuse

Mluvčí Paralelní lékařské komory Miroslav Havrda se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS ostře pustil do šéfa České lékařské komory Milana Kubka. „Pan Kubek zpolitizoval Českou lékařskou komoru. Budovu, kterou jsme si zaplatili z našich peněz, nám zamkl,“ řekl s tím, že Kubek šíří hoaxy o koronaviru a zbytečně straší občany. Podle šéfa komory říká Havrda bludy.

Další příspěvky autora

Kubek: Kvůli neočkovaným zažijeme pekelné Vánoce. Hulvátství vůči doktorům nemá obdoby

Chci požádat veřejnost, aby se ke zdravotníkům chovala slušně. Míra agresivity a hulvátství nemá v této zemi obdoby, prohlásil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS prezident České lékařské komory (ČLK) Milan Kubek. S mluvčím Paralelní lékařské komory Miroslavem Havrdou se pohádali kvůli očkování a postojům některých lékařů, kteří varovali, že nebudou ošetřovat neočkované pacienty.

Program hokeje na ZOH 2022 v Pekingu: Češi začínají s Dánskem, Kanada s Německem

Hlavním tahákem zimní olympiády v Pekingu 2022 je hokejový turnaj mužů, kterého by se měli zúčastnit hráči ze zámořské NHL. Startuje 9. února a českou reprezentaci čeká hned úvodní den Dánsko. Největší favorité z Kanady a USA vstoupí do olympijských her o necelých 24 hodin později. Redakce CNN Prima NEWS připravila kompletní program, rozpis zápasů a herní systém soutěže mužů. Po zahájení turnaje vám nabídneme výsledky všech utkání.

Když Sověty chtěli zbít maďarští fanoušci. 65 let od Melbournské krvavé lázně

O sovětské okupaci své země se dozvěděli při cestě do Austrálie na letní olympijské hry. Obhajoba olympijského zlata se tak pro maďarské vodní pólisty stala symbolem boje za čest svého národa. 6. prosinec 1956 se tučným písmem zapsal do olympijské i politické historie. Pojďme si připomenout příběh „Melbournské krvavé lázně“, kdy voda v olympijském bazéně zčervenala a fanoušci Maďarska chtěli zmlátit sovětské sportovce.

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

reklama