reklama
CNN Prima News Conor McGregor

Conor McGregor

Výpis příspěvků ke štítku „Conor McGregor“

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

13. května 2021 13:46

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Conor padl a lidé se bavili. McGregora k zemi poslal Sanders i Volného flákanec

25. ledna 2021 12:52

Dustin Poirier o víkendu předvedl parádní výkon a v rámci galavečera UFC 257 skolil megastar MMA Conora McGregora. Ten vůbec poprvé během kariéry prohrál způsobem TKO – technickým knokautem. Z tvrdých ran se musel irský fenomén nějakou dobu vzpamatovávat na zemi. Když vyřízeného McGregora v jednu chvíli zabírala kamera, měl zrovna zavřené oči. Tento obrázek posloužil internetovým kreativcům k celé řadě vtipů.

K.O. po 13 vteřinách, bitka kvůli whisky a útok na autobus. I to je Conor McGregor

23. ledna 2021 12:45

Ačkoliv ve hře není mistrovský pás, půjde o nadmíru sledované utkání. A to především díky fenomenálnímu muži MMA Conoru McGregorovi. Ten se v noci ze soboty na neděli pokusí podruhé v kariéře přeprat v rámci večera UFC 257 Američana Dustina Poiriera. Irský fighter v minulosti neřádil pouze v klecích nejslavnější organizace světa, ale i v civilu. Připomeňte si nezapomenutelné činy 32letého rodáka z předměstí Dublinu.

Trable před velkým zápasem. McGregor čelí žalobě matky s dcerou pro fyzickou újmu

20. ledna 2021 14:01

Po více než roce se ikonický MMA fighter Conor McGregor vrátí do oktagonu. V rámci galavečera UFC 257 v Abú Dhabí ho čeká v noci na 24. ledna Dustin Poirier, kterého dokázal v roce 2014 porazit. Těšně před očekávanou událostí zápasnického světa musí přitom bijec z Irska řešit problémy. Dvě ženy ho žalují o miliony eur kvůli fyzické újmě. Sám šampion lehké a pérové váhy v organizaci UFC hodlá tento soudní útok odrazit.

Khabib brečel a oznámil konec. Zápasil po zlomenině, poklonil se mu i rival McGregor

25. října 2020 13:43

Jeho bilance je neuvěřitelná. V MMA vyhrál všech 29 zápasů, do kterých nastoupil. Z toho hned 13 bylo v nejlepší organizaci světa UFC. V sobotu večer Khabib Nurmagomedov fantastickým výkonem zvítězil nad Justinem Gaethjem a pokud dostojí svým slovům, zůstane navždy neporažen. Matce totiž slíbil, že se sportem, ve kterém se stal fenoménem, už nebude pokračovat. Co na jeho odchod do fighterského důchodu říká svět?

reklama