cs:go

Výpis příspěvků ke štítku „cs:go“

V e-sportu se točí miliardy. Slovenský hráč Counter-Striku přiznal, kolik si vydělá hraním

Svět profesionálního hraní videoher každý rok okouzlí miliony lidí po celém světě. Často se o esportu mluví jako o zábavě budoucnosti a teenageři sní o tom, že jednoho dne budou patřit mezi elitu v titulech jako jsou Counter-Strike nebo League of Legends. Slovenský profík Martin Styk nedávno prozradil, kolik peněz si za rok vydělá. Je to slušná brigáda, nebo práce s lukrativním výdělkem?

Jakub Jankto o MČR v Counter-Striku: Nezapomenutelný zážitek, fandilo se víc než na fotbale

Český fotbalista Jakub Jankto patří mezi zapálené osobnosti a příznivce českého esportu. Dříve byl aktivní hráčem fotbalového simulátoru FIFA, před pěti lety založil klub Sampi a nyní z pozice majitele sledoval, jak se jeho svěřenci ve střílečce Counter-Strike stali mistry České republiky. Na nezapomenutelný zážitek bude vzpomínat celý život, řekl v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS a portál PLAYzone.cz.

Domácí Counter-Strike šampionát láká na velkou show: Milionová výhra, nový pavilon i Marpo

Mistrovství České republiky v počítačové střílečce Counter-Strike přivítá hvězdného hosta. Před finálovým kláním Tipsport MČR CS se opět uskuteční Halftime Show a její hlavní tváří bude tuzemský rapper Marpo a Troublegang. Vítězný tým si z domácího mistrovství odnese rovný milion korun. Domácí šampionát se tradičně uskuteční v listopadu na brněnském výstavišti.

EXKLUZIVNĚ: Jako holokaust, popsal útok Hamásu elitní izraelský hráč. Čechům je vděčný

Izraelský hráč Counter-Striku Guy Trachtman zažil pekelný týden. Minulou sobotu teroristé z hnutí Hamás napadli jeho zemi a sám netušil, jestli radikálové nevniknou do jeho bytu, který se nachází jen několik kilometrů od Pásma Gazy. „Na bomby si zvyknete, ale co se dělo teď, to se nedá popsat. Bylo to šílené,“ těžko hledá slova hráč s přezdívkou anarkez, který se exkluzivně svěřil redakci CNN Prima NEWS a reportérům herně-technologického pořadu Enter.

Rusko se vrací do turnajů v esportu. Ukrajina v reakci opustila světový šampionát

Profesionální hráči videoher z Ruska mohou znovu soutěžit pod vlastní vlajkou. Na následujících reprezentačních turnajích už nebudou vystupovat pod neutrálním názvem Team IESF. O jejich znovuzařazení rozhodlo hlasování na konferenci Mezinárodní esportové federace (IESF). Ukrajina okamžitě zareagovala a odhlásila své hráče z probíhajícího světového šampionátu.

Hříšníci, zlatý hattrick a hvězdný Rytmus. Český esportový šampionát uzavřel letošní sezónu

Hlediště zaplněné do posledního místa, davy skandujících fanoušků, dramatické zápletky a vystoupení hip-hopových hvězd. Redakce pořadu CNN Prima Gaming vyrazila do Brna, aby se na vlastní kůži přesvědčila, jaká atmosféra panovala na největším domácím turnaji Tipsport MČR CS:GO. Co všechno se odehrálo na velkolepém finále největšího esportového šampionátu v České republice?

Výhra milion korun a unikátní show s Rytmusem. Český esport čeká revoluční šampionát

Show, jakou esport ještě nezažil. Organizátoři letošního mistrovství České republiky v počítačové hře Counter-Strike: Global Offensive posunou laťku tuzemských esportových soutěží o úroveň výš. Nad rámec rozbouřeného kotle se mohou diváci i návštěvníci finálových klání v CS:GO těšit na vystoupení českých a slovenských rapových hvězd, jako jsou Rytmus či Majk Spirit. Mediálním partnerem turnaje Tipsport MČR CS:GO je také CNN Prima NEWS.

Jak se hraje Counter-Strike? Vysvětlíme vám pravidla nejznámější střílečky současnosti

Střílečka Counter-Strike: Global Offensive je esportová legenda mezi videohrami. Její první verze se na svět dostala před více než 20 lety, přičemž dodnes tato kompetitivní série patří ke stálicím profesionálních herních turnajů. Jak se hraje? To divákům vysvětlí moderátoři Michal Kabele a Jan Hrušovský z herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS nebo na webových stránkách cnnprima.cz.