cs:go

Výpis příspěvků ke štítku „cs:go“

Hříšníci, zlatý hattrick a hvězdný Rytmus. Český esportový šampionát uzavřel letošní sezónu

9. listopadu 2022 20:23

Hlediště zaplněné do posledního místa, davy skandujících fanoušků, dramatické zápletky a vystoupení hip-hopových hvězd. Redakce pořadu CNN Prima Gaming vyrazila do Brna, aby se na vlastní kůži přesvědčila, jaká atmosféra panovala na největším domácím turnaji Tipsport MČR CS:GO. Co všechno se odehrálo na velkolepém finále největšího esportového šampionátu v České republice?

Výhra milion korun a unikátní show s Rytmusem. Český esport čeká revoluční šampionát

13. října 2022 19:22

Show, jakou esport ještě nezažil. Organizátoři letošního mistrovství České republiky v počítačové hře Counter-Strike: Global Offensive posunou laťku tuzemských esportových soutěží o úroveň výš. Nad rámec rozbouřeného kotle se mohou diváci i návštěvníci finálových klání v CS:GO těšit na vystoupení českých a slovenských rapových hvězd, jako jsou Rytmus či Majk Spirit. Mediálním partnerem turnaje Tipsport MČR CS:GO je také CNN Prima NEWS.

Jak se hraje Counter-Strike? Vysvětlíme vám pravidla nejznámější střílečky současnosti

27. srpna 2022 16:48

Střílečka Counter-Strike: Global Offensive je esportová legenda mezi videohrami. Její první verze se na svět dostala před více než 20 lety, přičemž dodnes tato kompetitivní série patří ke stálicím profesionálních herních turnajů. Jak se hraje? To divákům vysvětlí moderátoři Michal Kabele a Jan Hrušovský z herního pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS nebo na webových stránkách cnnprima.cz.