D1

Výpis příspěvků ke štítku „D1“

U Devíti křížů havarovala dodávka s kamionem. Hasiči vyprošťovali zraněného řidiče

Aktualizováno

Dopravu na dálnici D1 ve čtvrtek asi na dvě a půl hodiny zastavila u Devíti křížů ve směru na Brno nehoda dodávky a kamionu. Vyžádala si jedno zranění, řidič dodávky skončil v kritickém stavu v nemocnici. Z vozu jej vyprošťovali hasiči. Uvedli to mluvčí hasičů a záchranářů Jaroslav Mikoška a Michaela Bothová. Policie dopravu odkláněla.

Tragédie na slovenské D1: Zemřeli tři dospělí a čtyřleté dítě. Miminko jako zázrakem přežilo

Na dálnici D1 na Slovensku došlo k tragické dopravní nehodě. Podle informací policie sjel řidič dodávky s polským evidenčním číslem z dosud neznámých příčin mimo silnici a narazil do stromu. Na místě zahynuli tři dospělí lidé, čtyřleté dítě zemřelo po převozu do nemocnice. Z nehody vyvázlo bez zranění jen pětiměsíční miminko, informoval web tvnoviny.sk.

Žádný stadion pro Sáblíkovou a nákupy s rozmyslem. O čem Babiš snil, ale nesplnil to

Premiér Andrej Babiš (ANO) během své politické kariéry „nasliboval hory doly“. Něco splnil, ale část jeho snů zůstává pouze ve statusech na sociálních sítích či na papíře. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala několik plánů, které Babiš chtěl prosadit, ale nepovedlo se mu to. On sám přitom tvrdí, že se například stavbu rychlobruslařské dráhy pro Martinu Sáblíkovou opravdu snažil vyjednat.