reklama

D1

Výpis příspěvků ke štítku „D1“

Babiš opěvuje „novou“ D1, opozice zatím cituje Cimrmana a premiéra má za Potěmkina

2. října 2021 17:32

Premiér Andrej Babiš a ministr dopravy Karel Havlíček (oba ANO) v sobotu slavnostně otevřeli zrekonstruovanou dálnici D1, s tříletým zpožděním. Do voleb zbývá necelý týden. Přestože ale oba mluví o „úplně nové“ dálnici, omezení a opravy budou po volbách pokračovat. I proto opozice vládní hnutí kritizuje a Babiše přirovnává k Potěmkinovi.

Žádný stadion pro Sáblíkovou a nákupy s rozmyslem. O čem Babiš snil, ale nesplnil to

17. června 2021 07:30

Premiér Andrej Babiš (ANO) během své politické kariéry „nasliboval hory doly“. Něco splnil, ale část jeho snů zůstává pouze ve statusech na sociálních sítích či na papíře. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala několik plánů, které Babiš chtěl prosadit, ale nepovedlo se mu to. On sám přitom tvrdí, že se například stavbu rychlobruslařské dráhy pro Martinu Sáblíkovou opravdu snažil vyjednat.

Dálniční síť se o kousek prodloužila. Přerov ale na obchvat stále čeká marně

15. prosince 2020 14:20

Síť českých dálnic je opět delší. Ředitelství silnic a dálnic totiž zprovoznilo část dálnice D48 mezi obcí Rybí ve směru od Nového Jičína a Frýdkem-Místkem. Naopak poslední úsek dálnice D1 kolem Přerova je zatím stále v nedohlednu. Obyvatelé Přerova přitom volají po obchvatu desítky let a zpráva o dalších průtazích se jim samozřejmě nelíbí.

reklama