reklama

D1

Výpis příspěvků ke štítku „D1“

Žádný stadion pro Sáblíkovou a nákupy s rozmyslem. O čem Babiš snil, ale nesplnil to

Premiér Andrej Babiš (ANO) během své politické kariéry „nasliboval hory doly“. Něco splnil, ale část jeho snů zůstává pouze ve statusech na sociálních sítích či na papíře. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala několik plánů, které Babiš chtěl prosadit, ale nepovedlo se mu to. On sám přitom tvrdí, že se například stavbu rychlobruslařské dráhy pro Martinu Sáblíkovou opravdu snažil vyjednat.

Kolona na D1 u Humpolce po nehodě kamionu byla dlouhá 28 kilometrů

Aktualizováno

Dálnice D1 ve směru na Brno byla na Vysočině částečně neprůjezdná kvůli nehodě kamionu na 97. kilometru. Nehoda se stala mezi exity 90 u Humpolce a 104 u Větrného Jeníkova. Nákladní vůz blokoval oba jízdní pruhy, po 12. hodině se podařilo zprůjezdnit alespoň úsek pro osobní vozidla. Levý pruh však stál ještě v podvečer a v právem se jen popojíždělo a to už od 68 kilometru, celkem v délce 28 kilometru.

Kamioňák na D1 zmáčkl auto, kde zemřela rodina. Vyhlásili na něj sbírku, lidé se bouří

Tragická nehoda na D1 u Brna, která si vyžádala životy tří lidí včetně ročního dítěte, má pokračování. Kamarád zemřelého řidiče kamionu zorganizoval na sociální síti finanční sbírku pro pozůstalé po něm. To vzbudilo vlnu nevole. Lidé se domnívají, že nehodu zavinil právě on kvůli nepozornosti, a nevidí tak smysl jeho rodině přispívat. Navíc se ptají, kdo pomůže příbuzným ostatních zesnulých.

Středeční peklo na D1: Matka mě prosila, abych vytáhl dítě z plamenů, popisuje svědek

Až před středeční půlnocí se podařilo zprovoznit dálnici D1 u Brna po dopolední tragické dopravní nehodě. Při srážce několika aut a kamionů tam zemřeli tři lidé, včetně dítěte. Svědek nehody popsal bezmoc, které byl vystaven, když se z hořícího auta snažil dítě zachránit. Nejedná se přitom zdaleka o první vážnou nehodu na tomto úseku D1 a hlavní příčinou bývá čím dál častěji nevěnování se řízení.

reklama