reklama

První polibek a velké usmíření Dády a Slováčka. Žena měla ve všem pravdu, kaje se muzikant

Po několikaletých sporech kvůli nevěře se manželé Felix Slováček a Dáda Patrasová usmířili. K návratu slavného saxofonisty zpět k rodině přispěla nevěra Slováčkovy osmatřicetileté milenky Lucie Gelemové. Ta nyní hudebníkovi vyhrožuje právníky.

reklama

„Dáda měla ve všem pravdu. Moc se jí omlouvám. Vím, jak jsem jí ublížil,“ nechal se Slováček slyšet ve čtvrtečním rozhovoru pro deník Blesk. Konec románku mezi ním a výtvarnou umělkyní Lucií Gelemovou předpovídala Patrasová už v jeho počátku. „Říkala jsem, že je to ukázková zlatokopka. Nevěřil, teď uvěřil,“ vyjádřila se k manželovu náhlému prozření.

Herečka je nyní vděčná, že se v minulosti neuchýlila k rozvodu. „Jednou jsem dokonce žádost o rozvod podala. Pak jsem ji ale stáhla, protože jsem si uvědomila, že manžel nebude neustále tím jelenem v říji,“ dodala. Nyní jsou oba manželé podle svých slov spokojení a vděční, že boj za svůj vztah nevzdali. Dvojice, která je spolu už 38 let, se dokonce poprvé po sedmi letech políbila před zraky novinářů.

Podle Gelemové se však měl 78letý muzikant uchýlit k výhrůžkám a následně se dožadovat odpuštění. „Vzhledem k jeho nevypočitatelnému chování mám skutečně důvod ke strachu,“ svěřila se. Slováček však popírá, že by překročil jakékoliv meze. „Strašně se tomu divím, protože si nemyslím, že bych byl ten člověk, který by něco dotáhl tak daleko, že by to vypadalo jako výhrůžka,“ řekl ve vysílání pořadu ShowTime.

Tagy:

Hlavní zprávy

Za dotaz na očkování vězení. V Jižní Karolíně chystají zákon „na ochranu svobody“
USA

Za dotaz na očkování vězení. V Jižní Karolíně chystají zákon „na ochranu svobody“

Boj amerických republikánů proti federálním snahám prosazovat povinnou vakcinaci či nošení roušek se vyhrocuje. Posledním příkladem vzdoru je návrh zákona, který by trestal soukromé firmy a veřejný sektor za pouhou otázku, zda se zaměstnanci nechali očkovat. V případě jeho nedodržení by hrozila vysoká pokuta nebo roční vězení. Republikáni považují zákon za jeden z pilířů občanské svobody.

Český pas patří k nejhodnotnějším na světě. Jsme nekonfliktní národ, vysvětlil expert

Češi patří mezi země s nejhodnotnějšími pasy na světě. To znamená, ze se s těmito doklady dostanou do většiny států bez toho, aniž by potřebovali vízum. Vyplývá to z nového žebříčku Henley Passport Index (HPI). Podle místopředsedy Asociace cestovních kanceláří Jana Papeže mezi hlavní důvody patří fakt, že je Česko členem Evropské unie a že je v zahraničí vnímáno jako nekonfliktní země.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

Respirátory se vrací do hry i během výuky. Školáky i učitele chrání před karanténami

Školáci jdou z jedné karantény do druhé. A většinu času tak místo v lavicích tráví stejně na on-line výukách, přestože se tomu chtěla vláda vyhnout. Ve třídách se tak v praxi žáci střídají a učitelé musí balancovat mezi distanční a prezenční výukou. Školy se proto snaží společně s ministerstvem školství problémy vyřešit. A tak se vrací na scénu respirátory, díky kterým se lze karanténě vyhnout, pokud je mají děti i učitelé i během výuky.

Hroši dokáží rozlišit kamarády od nepřátel, zjistili vědci. Poznávají konkrétní ‚‚hlasy‘‘

Hroši jsou hlučná zvířata, jejichž volání se šíří na velké vzdálenosti přes jezera i řeky. Přesná funkce hlasitého troubení, které vydávají, však byla záhadou. Vědci, kteří studují hrochy v přírodní rezervaci v Africe, nyní tvrdí, že charakteristické troubení těmto savcům umožňuje rozeznat přítele od nepřítele. Informoval o tom web BBC News.

reklama

Domácí zpravodajství

Dolejš ze slavné kapely Šlapeto umíral o samotě. Před smrtí zanechal mrazivý vzkaz

Smrt kapelníka legendární skupiny Šlapeto Radana Dolejše zasáhla jeho blízké, kolegy a také příznivce. Tělo známého hudebníka nalezli v neděli hasiči v jeho bytě. Co bylo příčinou úmrtí, si nechává rodina pro sebe. Dolejš přitom až do poslední chvíle komunikoval se svými fanoušky na sociálních sítích. Několik dní před smrtí tam sdílel vzkaz, ze kterého mrazí.

reklama