První polibek a velké usmíření Dády a Slováčka. Žena měla ve všem pravdu, kaje se muzikant

Pokračování příběhu Felixe Slováčka a Lucie Gelemové

Po několikaletých sporech kvůli nevěře se manželé Felix Slováček a Dáda Patrasová usmířili. K návratu slavného saxofonisty zpět k rodině přispěla nevěra Slováčkovy osmatřicetileté milenky Lucie Gelemové. Ta nyní hudebníkovi vyhrožuje právníky.

„Dáda měla ve všem pravdu. Moc se jí omlouvám. Vím, jak jsem jí ublížil,“ nechal se Slováček slyšet ve čtvrtečním rozhovoru pro deník Blesk. Konec románku mezi ním a výtvarnou umělkyní Lucií Gelemovou předpovídala Patrasová už v jeho počátku. „Říkala jsem, že je to ukázková zlatokopka. Nevěřil, teď uvěřil,“ vyjádřila se k manželovu náhlému prozření.

Herečka je nyní vděčná, že se v minulosti neuchýlila k rozvodu. „Jednou jsem dokonce žádost o rozvod podala. Pak jsem ji ale stáhla, protože jsem si uvědomila, že manžel nebude neustále tím jelenem v říji,“ dodala. Nyní jsou oba manželé podle svých slov spokojení a vděční, že boj za svůj vztah nevzdali. Dvojice, která je spolu už 38 let, se dokonce poprvé po sedmi letech políbila před zraky novinářů.

Podle Gelemové se však měl 78letý muzikant uchýlit k výhrůžkám a následně se dožadovat odpuštění. „Vzhledem k jeho nevypočitatelnému chování mám skutečně důvod ke strachu,“ svěřila se. Slováček však popírá, že by překročil jakékoliv meze. „Strašně se tomu divím, protože si nemyslím, že bych byl ten člověk, který by něco dotáhl tak daleko, že by to vypadalo jako výhrůžka,“ řekl ve vysílání pořadu ShowTime.

Tagy: