reklama
CNN Prima News dálnice D5

dálnice D5

Výpis příspěvků ke štítku „dálnice D5“

Na D5 došlo k nehodě kamionů, zastavily dopravu směrem na Prahu

Aktualizováno

Dálnici D5 na Tachovsku blokovala ve středu ráno pět hodin nehoda kamionů na 114. kilometru. Příčinou nehody bylo podle policie nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky. Událost se obešla bez zranění, řekla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Nehoda se stala po čtvrté hodině ranní. Musela být zastavena doprava ve směru na Prahu mezi sjezdy na 119. kilometru u Benešovic a na 107. kilometru u Ostrova u Stříbra. Kolony se opět rozjely v 09:08.

Nehoda tří kamionů zastavila provoz na D5 ve směru na Rozvadov, tvoří se kolony

Aktualizováno

Provoz dálnice D5 na Tachovsku ve směru na Rozvadov stojí mezi sjezdem Mlýnec na 136. kilometru až po sjezd Svatá Kateřina na 143. kilometru před hranicemi s Německem. Na krátkém úseku se tam staly tři nehody, všechny souvisely s nepřizpůsobením rychlosti jízdy povětrnostním podmínkám a stavu vozovky, na které byla sněhová vrstva, řekla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Dálnici D5 zaplavilo po nehodě kamionu pivo. Ať už tenhle rok skončí, reagoval Feri

Aktualizováno

Během úterní nehody na dálnici D5 ve směru z Plzně do Prahy havaroval kamion plný piva. Incident se obešel bez zranění, na místo ale musela být kvůli více než stovce vysypaných přepravek a spoustě rozbitých lahví povolána odklízecí služba. Zásahu se zúčastnily i složky integrovaného záchranného systému. Dálnice je už opět průjezdná. Milovníci piva tak zaplakali jen pár dní po vinařích, kterým se naskytl podobně smutný pohled koncem října u obce Vysočina, kde naboural kamion s vínem.

Poblíž dálnice D5 havarovalo malé letadlo. Dva lidé jsou zraněni

Aktualizováno

Poblíž dálnice D5 ve směru na Prahu havarovalo dnes odpoledne při nouzovém přistání malé letadlo. Dva muži utrpěli zranění, jeden z nich vážná, řekla mluvčí záchranné služby Mária Svobodová a policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Podle svědků leží převrácené letadlo na střeše v zoraném poli. Sedmasedmdesátiletý pilot se zranil lehce a byl při vědomí.

reklama