reklama
CNN Prima News dálnice D5

dálnice D5

Výpis příspěvků ke štítku „dálnice D5“

D5 u Rudné blokovala nehoda tří nákladních aut, dva lidé jsou zranění

1. června 2021 17:13
Aktualizováno

Dálnici D5 u Rudné nedaleko Prahy v úterý odpoledne zablokovala nehoda tří nákladních aut, dva lidé utrpěli zranění. Směr na Prahu byl zhruba 2,5 hodiny neprůjezdný, poté se podařilo obnovit provoz odstavným jízdním pruhem. Příčinu a okolnosti nehody policisté vyšetřují, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Na D5 došlo k nehodě kamionů, zastavily dopravu směrem na Prahu

13. ledna 2021 07:40
Aktualizováno

Dálnici D5 na Tachovsku blokovala ve středu ráno pět hodin nehoda kamionů na 114. kilometru. Příčinou nehody bylo podle policie nepřizpůsobení jízdy stavu a povaze vozovky. Událost se obešla bez zranění, řekla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková. Nehoda se stala po čtvrté hodině ranní. Musela být zastavena doprava ve směru na Prahu mezi sjezdy na 119. kilometru u Benešovic a na 107. kilometru u Ostrova u Stříbra. Kolony se opět rozjely v 09:08.

Nehoda tří kamionů zastavila provoz na D5 ve směru na Rozvadov, tvoří se kolony

12. ledna 2021 13:35
Aktualizováno

Provoz dálnice D5 na Tachovsku ve směru na Rozvadov stojí mezi sjezdem Mlýnec na 136. kilometru až po sjezd Svatá Kateřina na 143. kilometru před hranicemi s Německem. Na krátkém úseku se tam staly tři nehody, všechny souvisely s nepřizpůsobením rychlosti jízdy povětrnostním podmínkám a stavu vozovky, na které byla sněhová vrstva, řekla policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

reklama