Další smutná zpráva z Hollywoodu. Umřela původní představitelka oblíbené Wednesday Addamsové

Milovníky amerického kultovního seriálu Addamsova rodina zasáhla smutná zpráva. Ve věku 64 let zemřela původní představitelka Wednesday Lisa Loringová. Americká herečka zemřela poté, co ji rodina v sobotu po mozkové mrtvici nechala odpojit od přístrojů. Oznámila to na Facebooku její kamarádka Laurie Jacobsonová.

„S velkým zármutkem oznamuji, že zemřela naše přítelkyně Lisa Loringová. Před čtyřmi dny prodělala rozsáhlou mozkovou mrtvici, kterou způsobilo kouření a vysoký krevní tlak. Tři dny byla napojena na přístroje. V sobotu její rodina učinila těžké rozhodnutí o jejím odpojení a ona poté v noci zemřela,“ napsala Jacobsonová na Facebooku.

Loringová si v kultovním seriálu Addamsova rodina zahrála v 64 epizodách. Dívku Wednesday ztvárnila v letech 1964 až 1966.

„Krásná, laskavá a milující matka. Lisin odkaz ve světě zábavy je obrovský. A dědictví pro její rodinu a přátele – množství humoru, náklonnosti a lásky bude dlouho hrát v našich vzpomínkách. Sakra, děvče... byla s tebou velká legrace,“ dodala její blízká přítelkyně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Krutý osud Laufera: Slavný herec je tři roky v umělém spánku

Loringová se narodila 16. února 1958 a dětství prožila na Havaji. Poté, co se její rodiče rozvedli, se s matkou přestěhovala do Los Angeles. Ve třech letech začala s modelingem. O dva roky později se poprvé objevila na obrazovkách v epizodě seriálu Dr. Kildare. Nejvíce se ovšem do paměti diváků zapsala coby představitelka Wednesday Addamsové. Tu ztvárnila v první hrané adaptaci kreslených seriálů Charlese Addamse z New Yorku.

Zanechala po sobě dvě dcery

Její práci si mnozí diváci připomněli u příležitosti nového seriálu Wednesday, který byl před několika měsíci uveden na streamovací platformě Netflix a během několika dní získal celosvětový ohlas. Novodobou Wednesday ztvárňuje americká herečka Jenna Ortegová, píše web Deadline.

Lisa Loringová byla čtyřikrát vdaná. Zůstaly po ní dvě dcery Vanessa a Marianne, které jí byly v době její smrti nablízku. Zprávu o matčině smrti potvrdily webu Variety.

Americký filmový svět tento týden zasáhla i další smutná zpráva. Ve věku 45 let zemřela herečka Annie Werschingová. Diváci ji mohou znát například z televizních seriálů jako Timeless, 24 nebo Stark Trek: Picard. Objevila se také v herním hitu The Last of Us. Dva roky bojovala s rakovinou.

Tagy: