CNN Prima News Daniel Landa

Daniel Landa

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Landa“

Daniel Landa v problémech? Firma Žito 44 je bez majetku, na daních dluží více než milion

Zhruba 1,3 milionu korun má na daních dlužit firma Žito 44, v níž má zpěvák Daniel Landa většinový podíl. Informaci zveřejnil Radiožurnál na základě insolvenčního návrhu na společnost. Z něj má plynout, že firma nemá žádné peníze ani další majetek. Landa v reakci pro CNN Prima NEWS řekl, že ve firmě měl na starost pouze uměleckou a sportovní stránku projektů a po neshodách s producentem Jiřím Jurtinem působení ve společnosti ukončil.

Zrychlenej děj a hotovo. Pětinásobný vrah Biederman popsal zabíjení v devadesátkách

Doživotně odsouzený pětinásobný vrah Oto Biederman se svou žádostí o propuštění neuspěl. V pátek ji zamítl Okresní soud v Jablonci nad Nisou. Hlavní řezník takzvaného Kolínského gangu a jeden ze symbolů divokých devadesátek poskytl před pěti lety rozhovor časopisu Týden. V něm popisuje, jak vraždil pestrou škálou zbraní – bodal, střílel, mlátil. To všechno pro peníze. Mluví i o tom, jak seděl ve vězení s „orlickým vrahem“ Ludvíkem Černým, jak pozoroval zrcátkem útěk Jiřího Kajínka anebo jak nechal policistovi, který ho dopadl, v rádiu zahrát píseň „Včera mě někdo trefil“ od Daniela Landy.

Landova výzva k zahlcení hygien nebyla trestný čin. Nemusel kvůli tomu ani na policii

Loňská výzva iniciativy Zlatý špendlík zpěváka Daniela Landy k zahlcení krajských hygienických stanic žádostmi o informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím nebyla trestným činem. Státní zástupce uvedl, že výzva sice nabádala k obstrukčnímu chování, ale nešlo o sabotáž, tedy ani o trestný čin, informoval ve středu server Seznam Zprávy s odkazem na rozhodnutí Vrchního státního zastupitelství v Praze.

V Praze demonstrovaly tisíce odpůrců covidových opatření. Z Václaváku pak táhli na Hrad

V Praze proběhla demonstrace za svobodu a občanská práva. Na Václavské náměstí dorazili zástupci SPD, iniciativa Chcípl PES, zpěvák Daniel Landa, ale i právník Ondřej Dostál (Piráti) či senátorka Alena Dernerová (za STAN). Účastníci protestu se začali scházet krátce před 15. hodinou. Zhruba o tři hodiny později vyrazili na Pražský hrad, kde po zpěvu české i slovenské hymny akce před 19:30 oficiálně skončila. Na celý průběh se můžete podívat v naší on-line reportáži.

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

Zemřela zpěvačka Horká, měla se úmyslně nakazit koronavirem. Jste odpad, vzkazuje syn

Ve věku 57 let zemřela zpěvačka folkové kapely Asonance Hana Horká. I když příčinu úmrtí kapela nezveřejnila, na sociálních sítích se množí spekulace, že s ním mohl souviset covid, který nedávno prodělala. Koronavirem se měla nakazit úmyslně, což nepřímo potvrdil i její syn. „Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty,“ napsal v komentáři, kde označil některé odborníky, kteří se vyjadřovali k pandemii.