reklama
CNN Prima News Daniel Landa

Daniel Landa

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Landa“

Zloministře, dejte si pozor, vzkázal Landa Vojtěchovi a vyzval lidi k občanskému odporu

15. září 2021 12:42

Zpěvák a zakladatel iniciativy Žlutý špendlík Daniel Landa vyzval lidi k občanskému odporu proti vládě. Nelíbí se mu koronavirová opatření, jako je například nutnost nošení roušek nebo očkovací kampaň ministerstva zdravotnictví. „Covid je přemrštěn a využit k tomu, aby zavládla nová totalita,“ řekl Landa na středeční tiskové konferenci. Kritizují ho politici, právníci i veřejnost.

Sledujte ZÁZNAM: Sjednoťme se proti zdravotní diktatuře. Landa vyzve lidi k odporu

15. září 2021 10:45

Ve středu dopoledne začne tisková konference, na které vystoupí zpěvák Daniel Landa společně s týmem právních expertů iniciativy Žlutý špendlík. Organizace chce vyzvat veřejnost k občanskému odporu. Nelíbí se jí totiž nutnost nosit na některých místech roušky, problém má také s očkovací kampaní ministerstva zdravotnictví. Tiskovou konferenci můžete sledovat od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Landa: Žluté špendlíky proměníme ve zlaté. V politice bych chcípnul na „bezdušovost“

8. září 2021 06:02

Do iniciativy Žluté špendlíky, která se vymezuje vůči koronavirovým opatřením v podobě očkování nebo roušek, se už zapojilo 13 tisíc lidí, uvedl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS zpěvák Daniel Landa. Společně s odborníky se bude snažit změnit některá dosavadní nařízení vlády nebo pohled na ně. Sám ale do politiky nejde, protože by zemřel na „bezdušovost“ , vysvětlil ve vysílání CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM 360°: Proč nosí děti ve školách roušky? Tvrdý střet Landy a Vojtěcha

7. září 2021 19:02

Proč nosí děti ve školách roušky a musí podstupovat testy? Na téma protikoronavirových opatření budou ostře debatovat jejich odpůrce, zpěvák Daniel Landa, a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). V dalších částech pořadu 360° dojde i na téma migrace se dvěma českými europoslanci a hokejový trenér Alois Hadamczik zavzpomíná na 10 let starou tragédii v Jaroslavli. Sledujte ve 20:15 úterní vysílání CNN Prima NEWS.

Covid není smrtící choroba a očkování nás nedostane do normálu, prohlásil Landa

2. června 2021 06:10

Podle zpěváka Daniela Landy není očkování proti koronaviru cestou zpět k normálnímu životu. Lidem mladším šedesáti let, kteří nepatří do jedné z rizikových skupin, by vakcínu nedával vůbec. Ve svých argumentech se často opírá o názory epidemiologa Jiřího Berana, se kterým se ale jiní odborníci často neshodují. Landa by prý covid rád prodělal, ale zatím se nenaskytla příležitost, kdy by se mohl nakazit. Nemoc zároveň nepovažuje za smrtící.

Landa: On-line koncert je jako sex s gumovou pannou, opatření jsou buzerace

1. června 2021 15:04

Za těchto podmínek vystupovat nebudu, opatření jsou nedůstojná a nehodlám dělit své publikum na očkované a neočkované. Zpěvák Daniel Landa se v pořadu K věci na CNN Prima NEWS opřel do vlády za to, jaké restrikce vymyslela pro obnovení kulturních akcí, platná nařízení dokonce označil za buzeraci. Zpěvák zatím on-line koncerty neplánuje, vystupování přes internet přirovnal k souloži s nafukovací pannou. Aby vylezl na jeviště, nesměla by platit žádná opatření.

Vláda z nás dělá idioty, opatření jsou diktatura. Landa přirovnal dnešní dobu k fašismu

1. června 2021 14:01

Jsem zdravý člověk a nehodlám podporovat výpalné těch, kteří vydělávají na testech, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS zpěvák Daniel Landa. Sám se necítí jako člověk, který by mohl šířit covid. Opatření považuje za zdravotní diktaturu, samotné členy vlády nazval idioty. Landa nadále odmítá koncertovat a nošení respirátorů mu přijde nesmyslné.

Místo učitelů naočkujte lidi starší 60 let, apeluje epidemiolog Beran

24. února 2021 17:32

Stát by měl místo učitelů očkovat lidi starší 60 let, míní epidemiolog Jiří Beran. Vyzval také k tomu, aby se vláda omluvila učitelům a vakcíny, které pro ně byly určené, přesměrovala k lidem starším 60 let. „Abychom zastavili tlak na nemocniční lůžka,“ zdůraznil. Podle něj se ukazuje, že s proočkováním části lidí starších 80 let proti covidu počet nemocných a zemřelých z této skupiny dramaticky klesl.

reklama