reklama
CNN Prima News Daniel Landa

Daniel Landa

Výpis příspěvků ke štítku „Daniel Landa“

Covid není smrtící choroba a očkování nás nedostane do normálu, prohlásil Landa

Podle zpěváka Daniela Landy není očkování proti koronaviru cestou zpět k normálnímu životu. Lidem mladším šedesáti let, kteří nepatří do jedné z rizikových skupin, by vakcínu nedával vůbec. Ve svých argumentech se často opírá o názory epidemiologa Jiřího Berana, se kterým se ale jiní odborníci často neshodují. Landa by prý covid rád prodělal, ale zatím se nenaskytla příležitost, kdy by se mohl nakazit. Nemoc zároveň nepovažuje za smrtící.

Landa: On-line koncert je jako sex s gumovou pannou, opatření jsou buzerace

Za těchto podmínek vystupovat nebudu, opatření jsou nedůstojná a nehodlám dělit své publikum na očkované a neočkované. Zpěvák Daniel Landa se v pořadu K věci na CNN Prima NEWS opřel do vlády za to, jaké restrikce vymyslela pro obnovení kulturních akcí, platná nařízení dokonce označil za buzeraci. Zpěvák zatím on-line koncerty neplánuje, vystupování přes internet přirovnal k souloži s nafukovací pannou. Aby vylezl na jeviště, nesměla by platit žádná opatření.

Vláda z nás dělá idioty, opatření jsou diktatura. Landa přirovnal dnešní dobu k fašismu

Jsem zdravý člověk a nehodlám podporovat výpalné těch, kteří vydělávají na testech, prohlásil v pořadu K věci na CNN Prima NEWS zpěvák Daniel Landa. Sám se necítí jako člověk, který by mohl šířit covid. Opatření považuje za zdravotní diktaturu, samotné členy vlády nazval idioty. Landa nadále odmítá koncertovat a nošení respirátorů mu přijde nesmyslné.

Místo učitelů naočkujte lidi starší 60 let, apeluje epidemiolog Beran

Stát by měl místo učitelů očkovat lidi starší 60 let, míní epidemiolog Jiří Beran. Vyzval také k tomu, aby se vláda omluvila učitelům a vakcíny, které pro ně byly určené, přesměrovala k lidem starším 60 let. „Abychom zastavili tlak na nemocniční lůžka,“ zdůraznil. Podle něj se ukazuje, že s proočkováním části lidí starších 80 let proti covidu počet nemocných a zemřelých z této skupiny dramaticky klesl.

Landa: Chování státu vůči občanovi je nechutné. Z politiky se mi zvedá žaludek

Daniel Landa patří mezi nejvýraznější postavy české hudební scény. Zvládl ale být i hercem, producentem, závodníkem rallye i aktérem českého veřejného života. Postup vlády označil jako zásah do duše národa. „Chování státu vůči občanovi je absolutně nechutné,“ podotkl Landa v pořadu Nový den CNN Prima NEWS. S týmem expertů proto přichystal plán, který má Česko vyvést z pandemie.

reklama