CNN Prima News deník

deník

Výpis příspěvků ke štítku „deník“

Nenávidí mě, chci způsobit bolest, měl podle údajného deníku psát střelec. Policie zkoumá pravost

Střelec, který při nejhorším incidentu v dějinách České republiky zabil na Filozofické fakultě v Praze alespoň 14 lidí, trpěl podle údajného deníku psychickými problémy. Své myšlenky i plány k hrůznému činu měl zveřejnit na sociální síti Telegram. Na profil ze sociální sítě odkazovali i policisté, nedokázali ovšem potvrdit jeho autentičnost. Domnělý pachatel měl mimo jiné popisovat, že chce ve světě způsobit co nejvíc bolesti a všichni ho nenávidí. Některé okolnosti nasvědčují tomu, že by mohlo jít o podvrh.

Knižní hit může být založen na lži. Historici zpochybnili tvrzení o udavači Anny Frankové

V nedávné době v zahraničí vyšla kniha, která měla prozradit, kdo udal úkryt rodiny Anny Frankové. Publikace vzbudila velký zájem médií. Bohužel nyní vychází na povrch, že židovský notář Arnold van den Bergh, který měl úkryt Frankových prozradit, s tragédií neměl nic společného. Nizozemský nakladatel dokonce nechal pozastavit výtisk dalších kusů knih.

Vrah měl sex se stovkou mrtvol. Detaily o nekrofilii si pečlivě zapisoval do deníku

Velkou Británií otřásá morbidní případ. Dvojnásobný vrah David Fuller se nečekaně přiznal k nekrofilii. Během posledních 12 let prý znásilnil minimálně sto mrtvých žen a dívek. Nejmladší z nich zemřela ve věku devíti let. Fuller pracoval jako nemocniční elektrikář, a proto se snadno dostával do márnic a piteven. Policisté uvedli, že obětí může být daleko víc.

Zeman se postaral o to, že je Česko terčem posměchu. Vlády se nezastal, píší Slováci

Prezident Miloš Zeman se postaral o to, že Česko je terčem posměchu, napsal slovenský list Pravda v reakci na výroky hlavy českého státu o kauze výbuchů v muničním skladě ve Vrběticích v roce 2014. Vyjádření Zemana týden po propuknutí kauzy zaznamenala i další slovenská média. Zeman uvedl, že neexistují důkazy ani svědectví, že by ruští agenti v areálu byli.

Kauza Faltýnkův deník: Olomoucký kraj kvůli poznámkám zadá audit správy silnic

Olomoucký kraj zadá kvůli informacím z diáře šéfa poslanců vládního hnutí ANO Jaroslava Faltýnka, které se týkají i zadávání veřejných dopravních zakázek v tomto regionu, externí forenzní audit krajské správy silnic. V úterý to řekl hejtman Josef Suchánek (Piráti a STAN), podle kterého má audit vnést světlo do zakázek této příspěvkové organizace kraje v uplynulých několika letech. Hejtmanství poté rozhodne o dalším postupu. Správa silnic Olomouckého kraje ročně investuje do oprav krajských silnic stovky milionů korun.

Covidový deník: Žádná chřipečka, ale nevyzpytatelná nemoc. Každý den vás překvapí

Mám dobrou imunitu, sportuji, nekouřím, nebyla jsem nemocná přes dva roky. Když budu mít covid, tak určitě bez příznaků, říkala jsem si někdy od března. Koronavirus mě dohnal až během vánočních svátků a dokázal mě potrápit. Od prvních příznaků jsem si psala deník o tom, jak nemoc probíhala. Překvapilo mě především to, že mě každý den bolelo něco jiného.