reklama
CNN Prima News deník

deník

Výpis příspěvků ke štítku „deník“

Vrah měl sex se stovkou mrtvol. Detaily o nekrofilii si pečlivě zapisoval do deníku

5. listopadu 2021 20:11

Velkou Británií otřásá morbidní případ. Dvojnásobný vrah David Fuller se nečekaně přiznal k nekrofilii. Během posledních 12 let prý znásilnil minimálně sto mrtvých žen a dívek. Nejmladší z nich zemřela ve věku devíti let. Fuller pracoval jako nemocniční elektrikář, a proto se snadno dostával do márnic a piteven. Policisté uvedli, že obětí může být daleko víc.

Zeman se postaral o to, že je Česko terčem posměchu. Vlády se nezastal, píší Slováci

26. dubna 2021 10:46

Prezident Miloš Zeman se postaral o to, že Česko je terčem posměchu, napsal slovenský list Pravda v reakci na výroky hlavy českého státu o kauze výbuchů v muničním skladě ve Vrběticích v roce 2014. Vyjádření Zemana týden po propuknutí kauzy zaznamenala i další slovenská média. Zeman uvedl, že neexistují důkazy ani svědectví, že by ruští agenti v areálu byli.

Kauza Faltýnkův deník: Olomoucký kraj kvůli poznámkám zadá audit správy silnic

20. dubna 2021 18:41

Olomoucký kraj zadá kvůli informacím z diáře šéfa poslanců vládního hnutí ANO Jaroslava Faltýnka, které se týkají i zadávání veřejných dopravních zakázek v tomto regionu, externí forenzní audit krajské správy silnic. V úterý to řekl hejtman Josef Suchánek (Piráti a STAN), podle kterého má audit vnést světlo do zakázek této příspěvkové organizace kraje v uplynulých několika letech. Hejtmanství poté rozhodne o dalším postupu. Správa silnic Olomouckého kraje ročně investuje do oprav krajských silnic stovky milionů korun.

Vypadám zdravě, ale nejsem. Mám problém s pamětí a orientací, uvedl Viewegh

6. března 2021 10:46

Před téměř devíti lety nejprodávanějšímu českému spisovateli Michalu Vieweghovi praskla aorta. Ze srdeční příhody si odnesl dva problémy. „Vždy říkám, že bych se rouhal, kdybych si příliš stěžoval. Měl jsem štěstí a vyvázl jsem bez větších následků. Mám problém pouze s prostorovou orientací a pamětí,“ přiznal v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Covidový deník: Žádná chřipečka, ale nevyzpytatelná nemoc. Každý den vás překvapí

12. ledna 2021 12:19

Mám dobrou imunitu, sportuji, nekouřím, nebyla jsem nemocná přes dva roky. Když budu mít covid, tak určitě bez příznaků, říkala jsem si někdy od března. Koronavirus mě dohnal až během vánočních svátků a dokázal mě potrápit. Od prvních příznaků jsem si psala deník o tom, jak nemoc probíhala. Překvapilo mě především to, že mě každý den bolelo něco jiného.

reklama