reklama

dieta

Výpis příspěvků ke štítku „dieta“

Zemanův jídelníček sestavují specialisté, ohradila se ÚVN proti kritice za buchty

13. října 2021 16:45

Ústřední vojenská nemocnice (ÚVN) se ohradila proti zpochybňování poskytované péče o prezidenta Miloše Zemana. Léčebný program každého pacienta včetně dietního režimu sestavují specialisté, uvedla na webu nemocnice její mluvčí Jitka Zinke. Někteří lékaři a odborníci v posledních hodinách v médiích zpochybňovali prezidentův jídelníček, jak o něm informoval jeho mluvčí. Web Deník N s odvoláním na tři zdroje uvedl, že prezidentův stav je vážnější, než jeho okolí tvrdí.

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

8. října 2021 16:29

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.

Nejtlustější dítě světa zhublo přes sto kilo. Teď ho trápí povislá kůže po celém těle

22. června 2021 06:02

Indonéský chlapec Arya Permana byl před lety označen za nejtlustější dítě na světě. V roce 2016, kdy mu bylo deset let, vážil téměř 200 kilogramů. Po pěti letech se jeho stav výrazně zlepšil, zhubl více než polovinu své váhy a denně cvičí. Přesto na svůj věk stále trpí nadváhou. Navíc ho trápí povislá kůže po celém těle.

reklama