reklama

Pátráme po Dustinovi, už dva roky!

Dustin

Už znáte Dustina? Ještě ne? Je to snad nejznámější grifonek v České republice. Má totiž fotku s mnoha českými celebritami. Důvod je ale to, že se ztratil v prosinci 2018 milující rodině a to po něm stále smutní. Rozhodli se vzít vše do svých rukou a kdykoliv byla příležitost, poprosit o pomoc i známé tváře. Jako je třeba Daniel Hůlka, Jan Kopečný, Josef Laufer nebo Pepa Vojtek. 

reklama

Nešťastná událost se stala, když Dustina hlídala maminka majitelky, která upadla na náledí a velmi vážně se při tom zranila (zlomila si ramenní kloub a musela podstoupit operaci). Při nehodě na pejska upadla a ten se lekl a utekl. Majitelka společně s Dsutinovou chovatelkou okamžitě reagovaly, kontaktovaly policii, organizace, útulky, azyly i veterinární ordinace a nic. Po Dustinovi se slehla zem. Prosí tak všechny o pomoc.

Dustin je nezvěstný už dva roky
Dustin je nezvěstný už dva roky

Dámy jsou přesvědčené, že ho má omylem někdo doma, Dustinovo tělíčko se nenašlo. V okolí místa útěku chodily každý den společně s mnoha dobrovolníky, kterým jsou velice vděčné za pomoc. Našlo se dokonce Dustinovo špinavé vodítko, ale známka ani svetřík, co měl na sobě ne. (Dustin měl při útěku obojek se známkou na které byly údaje jako adresa a telefon na majitelku.) V okolí nálezu vodítka nebyla krev, chlupy ani nic podobného. Nejspíš tak pejska někdo naložil a chtěl mu pomoci.

Prosíme vás tak, jestli máte tohoto grifonka doma, nebo o něm něco víte, kontaktujte jeho chovatelku na čísle: 606 242 127. Odměna vás nemine!

Za nalezení Dustina je vypsaná odměna 10 tisíc korun.Ztratil se 6.12.2018 v Čerčanech, okres BenešovKontakt: 606 242 127Dnes může být zarostlý nebo mít třeba světlejší srst.Číslo čipu je: 945 000 006 070 049Co dělat, když se vám ztratí pes?

Ilustrační foto
Ilustrační foto

Chovatelka nás poprosila, abychom oficiálně poděkovali panu Josefu Lauferovi, Josefu Vojtkovi, Petru Pechovi, Janu Kopečnému, Danielu Hůlkovi, Bohuši Josefovi, Ali Amirimu, Jiřímu Janečkovi, Oldřichu Křížovi a všem dobrovolníkům, kteří pomáhali a pomáhají Dustina vrátit domů.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích

Na dodržování vládních omezení pohybu obyvatel mezi okresy bude v celé zemi dohlížet 26 000 policistů. Měli by hlídkovat na všech hlavních silničních tazích včetně dálnic. Podle policejního prezidenta Jana Švejdara by měly být kontroly namátkové. Informovala o tom Česká televize. Policie také na webu zveřejnila formou otázek a odpovědí pravidla pohybu mezi regiony.

Jak hodnotí rok s koronavirem Zeman, Babiš a Vystrčil? Sledujte nedělní Partii
Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Zaplatíme péči o české pacienty s covidem, nabízí Německo. Pokud o to ČR požádá
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

Nouzový stav

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Roušky a respirátory budou povinné v práci i venku. Firmy čeká testování zaměstnanců
Další články
reklama
reklama