reklama

Pátráme po Dustinovi, už dva roky!

Už znáte Dustina? Ještě ne? Je to snad nejznámější grifonek v České republice. Má totiž fotku s mnoha českými celebritami. Důvod je ale to, že se ztratil v prosinci 2018 milující rodině a to po něm stále smutní. Rozhodli se vzít vše do svých rukou a kdykoliv byla příležitost, poprosit o pomoc i známé tváře. Jako je třeba Daniel Hůlka, Jan Kopečný, Josef Laufer nebo Pepa Vojtek. 

reklama

Nešťastná událost se stala, když Dustina hlídala maminka majitelky, která upadla na náledí a velmi vážně se při tom zranila (zlomila si ramenní kloub a musela podstoupit operaci). Při nehodě na pejska upadla a ten se lekl a utekl. Majitelka společně s Dsutinovou chovatelkou okamžitě reagovaly, kontaktovaly policii, organizace, útulky, azyly i veterinární ordinace a nic. Po Dustinovi se slehla zem. Prosí tak všechny o pomoc.

Dámy jsou přesvědčené, že ho má omylem někdo doma, Dustinovo tělíčko se nenašlo. V okolí místa útěku chodily každý den společně s mnoha dobrovolníky, kterým jsou velice vděčné za pomoc. Našlo se dokonce Dustinovo špinavé vodítko, ale známka ani svetřík, co měl na sobě ne. (Dustin měl při útěku obojek se známkou na které byly údaje jako adresa a telefon na majitelku.) V okolí nálezu vodítka nebyla krev, chlupy ani nic podobného. Nejspíš tak pejska někdo naložil a chtěl mu pomoci.

Prosíme vás tak, jestli máte tohoto grifonka doma, nebo o něm něco víte, kontaktujte jeho chovatelku na čísle: 606 242 127. Odměna vás nemine!

Za nalezení Dustina je vypsaná odměna 10 tisíc korun.Ztratil se 6.12.2018 v Čerčanech, okres BenešovKontakt: 606 242 127Dnes může být zarostlý nebo mít třeba světlejší srst.Číslo čipu je: 945 000 006 070 049Co dělat, když se vám ztratí pes?

Chovatelka nás poprosila, abychom oficiálně poděkovali panu Josefu Lauferovi, Josefu Vojtkovi, Petru Pechovi, Janu Kopečnému, Danielu Hůlkovi, Bohuši Josefovi, Ali Amirimu, Jiřímu Janečkovi, Oldřichu Křížovi a všem dobrovolníkům, kteří pomáhali a pomáhají Dustina vrátit domů.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sebevražda policistky na misi kvůli šikaně? Nespáchala ji ve službě, uzavírá případ policie
Domácí

Sebevražda policistky na misi kvůli šikaně? Nespáchala ji ve službě, uzavírá případ policie

K sebevraždě české policistky Kristýny Litomerické, která skočila z 11. patra v poslední den mise ve Varšavě na Frontexu, nedošlo během služby. Tvrdí to česká policie s tím, že vše, co k případu mohla říct, už uvedla a dál není co řešit. Stejně hovoří i ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a případ, ke kterému došlo před rokem, je tak podle něj vyřešen. A to i přesto, že podle rodiny byla hlavním důvodem ke skoku z okna šikana na pracovišti.

Sledujte předvolební debatu Speciál 360°: Jak se staví k migraci ODS a Piráti?

Hrozí Evropě další velká migrační vlna? Jak se na ni připravit? A nakolik je dění v Afghánistánu bezpečnostním rizikem pro západní svět? To vše bude tématem další předvolební superdebaty na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou ve speciálu 360°: Hlas lidu diskutovat Jana Černochová (ODS), Jan Lipavský (Piráti), Robert Šlachta (Přísaha) a Libor Vondráček (Trikolora Svobodní Soukromníci). Debatu můžete sledovat 29. září od 20:15 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. Ani v tomto případě nebude chybět divácká anketa.

Krize ve Velké Británii. Na pumpách došly pohonné hmoty, Londýn zvažuje povolání armády

Až 90 procent čerpacích stanic ve velkých britských městech nemá palivo, napsala dnes agentura Reuters. Krizi v dodavatelských řetězcích, kterou způsobil nedostatek řidičů nákladních aut, umocnilo panické nakupování do zásoby. Za nedostatkem řidičů stojí více faktorů, včetně pandemie COVID-19 a odchodu Británie z Evropské unie. Důsledkem jsou výpadky v dodávkách různého zboží, včetně pohonných hmot nebo potravin pro supermarkety.

Bábek: Velká část důchodců je v nouzi. Stát by se o ně měl postarat, ne přidávat plošně

Velká část důchodců je dnes v nouzi a stát by se měl o ně umět postarat. Důchody bych ale plošně nepřidával. V pořadu Jak volí vaše peněženka na CNN Prima NEWS to řekl Radomil Bábek z uskupení Trikolóra-Svobodní-Soukromníci. Podle odborného garanta hnutí Přísaha Pavla Řežábka je aktuální systém schopný zajistit, aby lidé s nejnižšími příjmy měli důchod, který bude odpovídat minimálnímu životnímu standardu

Divočáci zaplavili ulice Říma. Ve městě hledají potravu, obyvatelé se bojí útoků

Strkají hlavu do odpadků, hledají potravu a zároveň děsí místní obyvatele. Lidé v Říme se potýkají s desítkami divočáků, kteří se producírují po ulicích italské metropole. I když se natáčení zvířat a sdílení videí stalo hitem sociálních sítí, místní jsou hlavně vystrašení, Někteří rodiče se dokonce bojí vodit děti do školky. Ochránci zvířat ale zdůrazňují, že zabíjení divočáků nepřichází v úvahu, lepší je zvíře uspat a odchytit.

reklama

Domácí zpravodajství

Pěstování ředkviček, tři toalety a Babišovy drahoty. Lídři perlili v superdebatě

Lídři osmi nejvýraznějších stran a hnutí se střetli ve speciální předvolební debatě Česko hledá premiéra. Diskuze na CNN Prima NEWS se neobešla bez slovních střetů, osočování z přešlapů a prapodivných analogií. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš mával s obálkou časopisu a vykřikoval, kde že je jeho oponent Ivan Bartoš od Pirátů. Předseda hnutí STAN na oplátku připomněl premiérovi „pěstování ředkviček“, lídr koalice Spolu Petr Fiala (ODS) zase korupční skandály z řad ANO. Výběr hlášek z nedělní superdebaty si můžete přečíst níže.

Lituju, že jsem ji nezachránila: Sestra policistky popsala šikanu, která vedla k sebevraždě

Případ sebevraždy jedenatřicetileté policistky Kristýny Litomerické, která skočila z 11. patra poslední den své mise ve Varšavě, stále budí řadu otázek. Podle její sestry Markéry Šubrtové neměla Kristýna sebevražedné sklony, byla energická, veselá a všem se snažila pomoct. Uvedla to v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS. V něm dále popisuje, co přesně si se sestrou před osudným okamžikem psala a proč podle ní policie selhala. Detailně líčí i šikanu ze strany kolegů na misi, která dospěla až do intimních detailů, jež měly pravděpodobně k sebevraždě vést.

reklama