CNN Prima News divadla

divadla

Výpis příspěvků ke štítku „divadla“

Savka: Ti, kdo vydávají zákazy, radši chodí na fotbal než do divadla. Dělám rukama

3. května 2021 13:11

Zpěvák Tomáš Savka v době koronaviru nepracuje jen na přípravě nových vystoupení, ale i jako tesař a pokrývač. „Doba je, jaká je, tak dělám rukama. Ale pracovat se musí, ne?“ uvedl s úsměvem držitel ceny Thálie v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Manuální práce mu prý nevadí, naopak si ji užívá. A svěřil se i s tím, jaké našel na této době pozitivum.

Zaorálek kultuře úplně nerozumí. Jsme ale ve schizofrenní situaci, říká Šporcl

13. dubna 2021 13:32

Českem hýbou rošády ministrů. Po odvolání ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) by na jeho místo mohl nastoupit současný ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Ten to ale zatím odmítá. „Celá kultura Zaorálka podpořila. Sám často deklaroval, že mu na kultuře záleží. Uvidíme, zda to myslel doopravdy,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS houslista Pavel Šporcl.

Ledecký: Život už nebude stejný. Někteří nebudou chtít ani sedět vedle cizích lidí

12. března 2021 14:44

Otec slavné sportovkyně Ester Ledecké, hudebník Janek Ledecký, ve vysílání CNN Prima NEWS přiznal, v čem ho pandemie velmi změnila. „Až krize skončí a začneme zase hrát, budu si vážit každého jednotlivého koncertu. To bude nový zážitek, nikdy jsem nečekal, že to pro mě bude tak důležité,“ přiznal. Nemyslí si ale, že se život vrátí do doby před koronavirem.

Praha zavře divadla kvůli nepředvídatelnosti vlády minimálně do konce února 2021

10. prosince 2020 20:47

Divadla zřizovaná hlavním městem zůstanou zavřená minimálně do konce února 2021. Dohodli se na tom ředitelé divadel s vedením Prahy. Důvodem je pandemie nemoci COVID-19 a nepředvídatelnost vládních rozhodnutí, oznámila radní Hana Třeštíková (Praha sobě). Hlavní město je zřizovatelem řady scén, například Městských divadel pražských.

Konec divadel a všech sportovních akcí. Prymula nastínil plán omezení

8. října 2020 06:21

Zpřísněná opatření proti šíření nového koronaviru, která v pátek oznámí ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO), se budou týkat kultury. Deníku Mladá fronta Dnes (MfD) Prymula řekl, že se například jedná o úplném uzavření divadel. Dalším opatřením má být podle informací Seznam Zpráv zrušení všech sportovních akcí po dobu dvou týdnů.