CNN Prima News divadla

divadla

Výpis příspěvků ke štítku „divadla“

Savka: Ti, kdo vydávají zákazy, radši chodí na fotbal než do divadla. Dělám rukama

Zpěvák Tomáš Savka v době koronaviru nepracuje jen na přípravě nových vystoupení, ale i jako tesař a pokrývač. „Doba je, jaká je, tak dělám rukama. Ale pracovat se musí, ne?“ uvedl s úsměvem držitel ceny Thálie v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Manuální práce mu prý nevadí, naopak si ji užívá. A svěřil se i s tím, jaké našel na této době pozitivum.

Zaorálek kultuře úplně nerozumí. Jsme ale ve schizofrenní situaci, říká Šporcl

Českem hýbou rošády ministrů. Po odvolání ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) by na jeho místo mohl nastoupit současný ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD). Ten to ale zatím odmítá. „Celá kultura Zaorálka podpořila. Sám často deklaroval, že mu na kultuře záleží. Uvidíme, zda to myslel doopravdy,“ uvedl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS houslista Pavel Šporcl.

Ledecký: Život už nebude stejný. Někteří nebudou chtít ani sedět vedle cizích lidí

Otec slavné sportovkyně Ester Ledecké, hudebník Janek Ledecký, ve vysílání CNN Prima NEWS přiznal, v čem ho pandemie velmi změnila. „Až krize skončí a začneme zase hrát, budu si vážit každého jednotlivého koncertu. To bude nový zážitek, nikdy jsem nečekal, že to pro mě bude tak důležité,“ přiznal. Nemyslí si ale, že se život vrátí do doby před koronavirem.