Žhavé Sestřičky: Milostná vzplanutí Novákové i sexy zrzky Halouzkové

Natálie Halouzková zažila svoji první milostnou scénu v životě.

Sestřičky (23): Žhavé sestřičky

Touha, vášeň a milostná vzplanutí ovládnou středeční díl Sestřiček. Diváci seriálu televize Prima prožijí se Sestřičkami nejromantičtější a nejžhavější díl. Zásluhu na tom mají dva seriálové páry: Sandra Nováková s Janem Nedbalem a Natálie Halouzková s Ondřejem Krausem. Jak se s natáčením své první žhavé scény „popasovala“ Natálie Halouzková? A jak se s milostnými scénami vyrovnává Sandra Nováková, když seriál režíruje její skutečný partner Vojtěch Moravec?

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Klasické české přísloví potvrzují seriálové postavy Sandry Novákové a Jana Nedbala alias doktorky Saši Růžičkové a zdravotního bratra Lukáše Hartmana. Přestože sexuální napětí mezi nimi diváci pozorují od jejich prvního setkání, svádění dosud připomínalo spíš hru kočky s myší. Dnes večer ale dají průchod svým citům i vzájemné přitažlivosti.

Zatímco diváky milostné scény většinou přitahují, herci je v oblibě nemají. Sandra Nováková má situaci ztíženou o fakt, že režisérem seriálu Sestřičky je její životní partner Vojtěch Moravec. Přestože jsou zvyklí seriál ze zájmu sledovat, dnes večer tomu prý bude jinak.

„Dneska řeknu Vojtovi, aby šel večer někam ven. Nebudeme se na to společně dívat, rozhodně ne,“ říká rezolutně Sandra, která tak svého partnera odsuzuje ke skutečně dlouhému kroužení při procházce se psem.

A jak probíhalo natáčení? „Tenhle díl Vojta naštěstí nerežíroval. Ale kdyby to tak bylo, zvládli bychom to. Museli bychom se od toho oprostit a nemyslet na to. Nejsem to já, je to role. A Vojta je profesionál. Ve filmu Matky mám velkou líbačku s Vaškem Neužilem, a tu Vojta dokonce vrátil, protože ji chtěl natočit víckrát i z bližších úhlů,“ vzpomíná Nováková.

Natálie Halouzková zažila svoji první milostnou scénu v životě

Takzvaný křest ohněm prožije v tomto díle i mladinká herečka Natálie Halouzková, pro kterou jde o vůbec první milostnou scénu před kamerou. Svoje seriálové „poprvé“ si odbude s kolegou Ondřejem Krausem, s nímž se seznámila jen pár minut před akcí.

„Byl to náš první natáčecí den s Ondrou, a předtím jsme se vůbec neznali. Sotva jsme se seznámili, už jsme spolu byli na gauči,“ směje se Natálie Halouzková, která v roli zdravotní sestřičky Katky stále hledá toho pravého. Na tom, jestli je tím pravým Ondřej Kraus alias záchranář Jakub, bude mít podíl právě tato scéna. Na její natáčení Natálie jen tak nezapomene.

„Nebyla to sice nejpříjemnější scéna, jakou jsem kdy točila, ale nebylo to tak hrozné, jak jsem předpokládala. Víc než my si ji ale užili kolegové Míša Tomešová a Petr Ryšavý, kteří tohle natáčení sledovali v maskérně z obrazovky a evidentně se dobře bavili. Jedli u toho popcorn, natáčeli nás na mobil a měli z toho legraci. Naštěstí jsem to v tu chvíli nevěděla,“ vypráví s úsměvem sympatická zrzka, která se tzv. nemá za co stydět.

Její tělo viděli diváci primáckého seriálu Krejzovi, kde se svlékla do spodního prádla. „Je to součást práce, není asi úplně nejvíc přirozená věc promenádovat se před dvaceti lidmi ze štábu, ale stud musí jít stranou. Nemám naštěstí komplexy ze svého těla, problém mi to nedělá, ale že bych to vyhledávala, to vážně ne,“ přiznává mladá herečka. I ona pošle svého partnera z dohledu obrazovky. „Já se na to určitě podívám, abych věděla pro příště, ale přítel na to koukat nebude,“ říká skálopevně.

Seriál Sestřičky sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě!

Tagy: