reklama

Dalibor Janda je v nemocnici kvůli srdci. Rodina netrpělivě čeká na výsledek operace

Oblíbeného zpěváka Dalibora Jandu přivedly do nemocnice problémy se srdcem. Od neděle leží ve vážném stavu ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Podle informací CNN Prima NEWS je hospitalizován na koronární jednotce na kardiologické klinice. Janda údajně podstoupil operaci, s rodinou už však komunikuje.

reklama

Stále sledujeme stav Dalibora Jandy, který leží od neděle ve vážném stavu na koronární jednotce na kardiologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. A je pravděpodobné, že je v tuto chvíli po operaci.

Rodina má o něj stále velké obavy. Dcera Jiřina Anna Jandová ale už včera všechny ubezpečila, že se nejedná o potíže způsobené covidem. Rodina teď netrpělivě čeká na výsledky lékařské konzultace a modlí se, aby byly zprávy optimistické.

Jestli Dalibora Jandu někdy bolelo srdce, tak ze ztráty syna, který spáchal v jednadvaceti letech sebevraždu skokem z pražského Nuselského mostu. Tato rána se nikdy nezacelila, přestože od té doby uplynulo už 17 let. Svoji energii a pozornost upnul zpěvák na dceru, která šla v jeho stopách a je mu spolu s manželkou Jiřinou velkou oporou i v těchto chvílích.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty
Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
reklama
reklama
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
Další články
reklama
reklama