reklama
CNN Prima News dohled

dohled

Výpis příspěvků ke štítku „dohled“

Indie jako druhá Čína? Země zavádí plošnou cenzuru a buduje vlastní internet

21. března 2021 07:40

Indická vláda využila všeobecného shonu a informačního přetlaku během pandemie a utahuje šrouby svého režimu, píše britský list The Guardian. Útočí totiž na to nejsvobodnější médium na světě – internet. Zavádí kompletní cenzuru na veškerý digitální obsah a tvorbou vlastních mutací populárních aplikací se snaží odříznout občany od zbytku světa.

Lyžaři, máte smůlu. Vleky stále nejezdí, policie je zastavila i v Telnici

23. ledna 2021 10:24

České hory sice zažívají víkendový nápor výletníků, návštěvníci ale musí i nadále skousnout přísná protipandemická opatření. Stále se týkají i vleků. Třeba skiareál Telnice na Ústecku je chtěl původně během tohoto víkendu spustit, policie to ale nedovolila. Upozornila provozovatele na platnost usnesení, které zakazuje přepravu lidí za účelem lyžování. To, že se vleky v sobotu nerozjedou, potvrdil i vedoucí provozu telnického areálu Ivan Soukup.

Technoparty na Benešovsku pokračuje. Na akci zůstává necelá tisícovka lidí

25. července 2020 20:50
Aktualizováno

U Hlaváčkovy Lhoty na Benešovsku dnes pokračuje technoparty. Počet účastníků se od sobotního večera zvýšil zhruba o sto na přibližně 900. Obyvatelé okolních obcí si stěžovali na rušení nočního klidu, policisté kvůli tomu přijali čtyři oznámení. Během noci policie odhalila čtyři řidiče pod vlivem návykových látek.

reklama