reklama

Úder kolenem do hlavy. Po brutálním útoku školaček skončila dívka v nemocnici

Na sociálních sítích se objevilo poměrně šokující video z potyčky nezletilých školaček. Brutální útok se odehrál v Písku a napadená dívka po něm skončila v nemocnici. Případem už se zabývají policisté.

reklama

Video bylo natočené 22. srpna a zachycuje incident, který se odehrál nedaleko výstaviště a letního kina v Písku. Co se mezi dívkami předtím stalo, není jasné. Na záznamu už je vidět jen samotný brutální útok. Jedna z agresorek oběť nejprve tahá za vlasy a drží jí rukou ústa. Druhá pak dívku prudce strčí na zem, až se přitom uhodí do hlavy o betonovou dlažbu. Jakmile se zvedá, přichází tvrdý úder kolenem do hlavy.

K tématu

Bitku ukončuje až svědek, který na dívky zakřičí. Chvíli potom končí i záznam z mobilního telefonu. Zbitá školačka pak putuje do nemocnice. Podle námi osloveného psychologa je chování dívek nepochopitelné.

„Tohle je chování, které je za hranou. To by posoudil znalec, ale to mohou být i smrtelné údery, když kopně jedna druhou kolenem do hlavy. Za dobu, co dělám psychologa, tak se stírá rozdíl v chování obou pohlaví a přibylo agresivních projevů chování žen,“ okomentoval záběry psycholog Karel Humhal.

Video zachycující potyčku se nejprve objevilo na sociální síti. Tam už má téměř 3 000 sdílení. Diskutující volají hlavně po potrestání obou agresorek.

Policisté se případem zabývají od konce prázdnin a všechny ujišťují, že útočnice už se podařilo vypátrat. „Policisté ve spolupráci s městskými strážníky velmi rychle ztotožnili všechny osoby a zjistili jsme i několik svědků. Proběhly výslechy a probíhají také další úkony trestního řízení. Pokud by byl ještě někdo, s kým ještě policisté nemluvili, a měl by k tomuto incidentu informace, ať neváhá a prostřednictvím linky 158 nám tyto informace předá,“ uvedla mluvčí píseckých policistů Kamila Ingrišová.

K tématu

Tagy: napadení bitka rvačka Písek

Další hlavní zprávy

Jan Blatný

Pondělní rozvolňování je 50 na 50, nejsem optimistický, přiznal ministr Blatný

Pondělní rozvolňování je 50 na 50, nejsem optimistický, přiznal ministr Blatný

Ještě před čtyřmi dny byl ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) téměř přesvědčen, že v pondělí 30. listopadu se Česká republika dostane na stupeň tři v systému PES a že doje k dalšímu rozvolňování opatření. Ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu ale přiznal, že už tak optimistický není. Vidí to 50 na 50. Řada krajů má vysoké počty nakažených a optimální podle něj nejsou ani čísla hospitalizovaných pacientů. Vláda o rozvolnění rozhodne nejpozději v neděli.

reklama
Lékař bije na poplach. Ukazuje, co vidí lidé s covidem těsně před smrtí
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Čísla neklesají tak, jak vláda doufala. Rozvolňovat musíme s rozmyslem, říká Babiš
reklama
reklama
Šílenství kvůli Maradonovi. Rozloučit se přišly tisíce lidí, prolamovaly zátarasy

Fotbal

Domácí zpravodajství

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců
Další články
reklama
reklama