reklama

Úder kolenem do hlavy. Po brutálním útoku školaček skončila dívka v nemocnici

Na sociálních sítích se objevilo poměrně šokující video z potyčky nezletilých školaček. Brutální útok se odehrál v Písku a napadená dívka po něm skončila v nemocnici. Případem už se zabývají policisté.

reklama

Video bylo natočené 22. srpna a zachycuje incident, který se odehrál nedaleko výstaviště a letního kina v Písku. Co se mezi dívkami předtím stalo, není jasné. Na záznamu už je vidět jen samotný brutální útok. Jedna z agresorek oběť nejprve tahá za vlasy a drží jí rukou ústa. Druhá pak dívku prudce strčí na zem, až se přitom uhodí do hlavy o betonovou dlažbu. Jakmile se zvedá, přichází tvrdý úder kolenem do hlavy.

Bitku ukončuje až svědek, který na dívky zakřičí. Chvíli potom končí i záznam z mobilního telefonu. Zbitá školačka pak putuje do nemocnice. Podle námi osloveného psychologa je chování dívek nepochopitelné.

„Tohle je chování, které je za hranou. To by posoudil znalec, ale to mohou být i smrtelné údery, když kopně jedna druhou kolenem do hlavy. Za dobu, co dělám psychologa, tak se stírá rozdíl v chování obou pohlaví a přibylo agresivních projevů chování žen,“ okomentoval záběry psycholog Karel Humhal.

Video zachycující potyčku se nejprve objevilo na sociální síti. Tam už má téměř 3 000 sdílení. Diskutující volají hlavně po potrestání obou agresorek.

Policisté se případem zabývají od konce prázdnin a všechny ujišťují, že útočnice už se podařilo vypátrat. „Policisté ve spolupráci s městskými strážníky velmi rychle ztotožnili všechny osoby a zjistili jsme i několik svědků. Proběhly výslechy a probíhají také další úkony trestního řízení. Pokud by byl ještě někdo, s kým ještě policisté nemluvili, a měl by k tomuto incidentu informace, ať neváhá a prostřednictvím linky 158 nám tyto informace předá,“ uvedla mluvčí píseckých policistů Kamila Ingrišová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny
Požáry

Při explozi domu v Liberci se zranilo 10 lidí včetně dětí. Někteří mají popáleniny

Zranění po čtvrtečním ranním výbuchu v bytovém domě na okraji Liberce s následným požárem utrpělo deset lidí, mezi nimi i děti. Zranění jedné ženy je vážné, s popáleninami ji vrtulník přepravil do vinohradské nemocnice v Praze. V třípatrovém domě v Kateřinské ulici bylo v době výbuchu 15 lidí. Příčina a výše škod se bude teprve zjišťovat. Řekli to mluvčí záchranné služby a hasičů. Regionální mluvčí policie Vojtěch Robovský na webu policie uvedl, že přijali oznámení o možném výbuchu propanbutanové lahve.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

Proti jadernému odpadu se postavím se samopalem v ruce: Obec na Vysočině úložiště nechce

Štamgast z hospody U kostela slibuje, že bude vesnici bránit se samopalem v ruce. Úložiště jaderného odpadu odmítají i farář se starostou. Vítejte v Rudíkově na Vysočině, dědině stojící na mohutném žulovém bloku. A právě do téhle skály by stát rád vyhloubil podzemní sklad pro vyhořelé palivo z atomových elektráren. „Nedovolíme to,“ říkají v Rudíkově. Mají ale reálnou šanci gigantické stavbě zabránit?

I příznaky zmutovaly. Místo úplné ztráty způsobuje omikron otupělost čichu. Co dalšího?

Britští vědci upozornili na řadu varovných příznaků signalizujících, že jste v počátečním stadiu nákazy omikronem. Jedná se například o bolest v krku, bolest hlavy, pocení, a to zejména v noci, a bolest uší. U mnohých pacientů omikron způsobuje i problémy s čichem, což byl jeden z prvních příznaků i předchozích variant, jenže tentokrát se projevuje trochu jinak.

reklama

Domácí zpravodajství

Nemůžeme si vyskakovat, covid jsme nezvládli. Bez očkování by to byl masakr, říká Kubek

Změn ve vládních opatřeních je už tolik, že je nejde všechny sledovat. Už se v nich neorientuju, přiznal šéf České lékařské komory Milan Kubek. V pořadu 360° upozornil, že i když některé evropské země už začaly rozvolňovat, se situací v České republice se dění v zahraničí srovnávat nedá kvůli menší proočkovanosti. „Nejsme zemí, která by si mohla dovolit příliš vyskakovat,“ řekl na CNN Prima NEWS.

reklama