reklama

Úder kolenem do hlavy. Po brutálním útoku školaček skončila dívka v nemocnici

Na sociálních sítích se objevilo poměrně šokující video z potyčky nezletilých školaček. Brutální útok se odehrál v Písku a napadená dívka po něm skončila v nemocnici. Případem už se zabývají policisté.

reklama

Video bylo natočené 22. srpna a zachycuje incident, který se odehrál nedaleko výstaviště a letního kina v Písku. Co se mezi dívkami předtím stalo, není jasné. Na záznamu už je vidět jen samotný brutální útok. Jedna z agresorek oběť nejprve tahá za vlasy a drží jí rukou ústa. Druhá pak dívku prudce strčí na zem, až se přitom uhodí do hlavy o betonovou dlažbu. Jakmile se zvedá, přichází tvrdý úder kolenem do hlavy.

K tématu

Bitku ukončuje až svědek, který na dívky zakřičí. Chvíli potom končí i záznam z mobilního telefonu. Zbitá školačka pak putuje do nemocnice. Podle námi osloveného psychologa je chování dívek nepochopitelné.

„Tohle je chování, které je za hranou. To by posoudil znalec, ale to mohou být i smrtelné údery, když kopně jedna druhou kolenem do hlavy. Za dobu, co dělám psychologa, tak se stírá rozdíl v chování obou pohlaví a přibylo agresivních projevů chování žen,“ okomentoval záběry psycholog Karel Humhal.

Video zachycující potyčku se nejprve objevilo na sociální síti. Tam už má téměř 3 000 sdílení. Diskutující volají hlavně po potrestání obou agresorek.

Policisté se případem zabývají od konce prázdnin a všechny ujišťují, že útočnice už se podařilo vypátrat. „Policisté ve spolupráci s městskými strážníky velmi rychle ztotožnili všechny osoby a zjistili jsme i několik svědků. Proběhly výslechy a probíhají také další úkony trestního řízení. Pokud by byl ještě někdo, s kým ještě policisté nemluvili, a měl by k tomuto incidentu informace, ať neváhá a prostřednictvím linky 158 nám tyto informace předá,“ uvedla mluvčí píseckých policistů Kamila Ingrišová.

K tématu

Tagy: napadení bitka rvačka Písek

Další hlavní zprávy

Vláda

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu

  • Aktualizováno

Vláda od pondělí na tři týdny výrazně omezí pohyb osob. Pro cesty do zaměstnání mimo okres bude potřeba například potvrzení zaměstnavatele. Pro cesty k lékaři a na úřady mimo okres s bydlištěm bude nutné čestné prohlášení či formulář. Nákupy budou možné jen v rámci okresu. Vycházky a běh přes den budou od pondělí možné jen na území obce, nikoli celého okresu. Venčení psů v noci bude možné do 500 metrů od bydliště. Od 1. března budou v ČR uzavřené všechny školy, mateřské školy i dětské skupiny s výjimkou těch při zdravotnických zařízeních.

Březen jako na houpačce. Jarní teploty a slunce vystřídá opět prudké ochlazení
Praktický lékař: Očkování stagnuje, vakcínu jsme začali rozvážet ze zoufalství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Velká Babišova rošáda? Blatný a Petříček na cestě z vlády, zdravotnictví by měla ČSSD
reklama
reklama
Promiňte, školku musíme na deset dní zavřít. Jak covid paralyzoval šestičlennou rodinu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Hilšer: Výměna ministra nikomu neprospěje. Celá vláda je na ručník, tvrdí Šimetka
Rebelie v ANO. Příspěvek pro lidi v karanténě neprošel i kvůli poslancům hnutí
Další články
reklama
reklama