reklama

Bitka v centru Brna: Řidiči si vyřizovali účty přímo uprostřed rušné křižovatky

Záběry, které se jen tak nevidí, zveřejnili jihomoravští policisté. Zachycují bitku dvou řidičů na frekventované křižovatce v samotném centru Brna. Ta se totiž na chvíli změnila doslova v boxerský ring. Všemu předcházelo zatroubení a následné plivnutí do obličeje.

reklama

Záběry z městských kamer jasně dokazují, že agresivita některých jedinců opravdu nezná mezí. Řidič osobního auta podle policistů nejspíš nepřekousl fakt, že ho šofér dodávky nepustil do jízdního pruhu a ještě na něho zatroubil. O kousek dál ho proto předjel a pak už šlo vše ráz naráz.

„Řidič Fordu vyběhl a otevřeným okénkem plivnul do obličeje řidiči dodávky. Ten si to nenechal líbit a z toho vznikla šarvátka, která následně přerostla v pěstní souboj,“ vysvětlil mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka.

K tématu

Incident se odehrál v Husově ulici v samotném centru Brna. A mužům nejspíš v tu chvíli bylo úplně jedno, že je snímá hned několik kamer. Doslova boxerský zápas na křižovatce před dalšími zkoprnělými řidiči i zaskočenými svědky nakonec přeci jen vyhrál řidič osobáku. Ten dobře mířenou ranou způsobil svému sokovi zranění v obličeji a tím bral celou událost za vyřízenou. Tak to ale policisté rozhodně nevidí. Dotyčný muž se po zveřejnění videa sám přihlásil na policejní služebně.

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama