reklama

Bitka v centru Brna: Řidiči si vyřizovali účty přímo uprostřed rušné křižovatky

Záběry, které se jen tak nevidí, zveřejnili jihomoravští policisté. Zachycují bitku dvou řidičů na frekventované křižovatce v samotném centru Brna. Ta se totiž na chvíli změnila doslova v boxerský ring. Všemu předcházelo zatroubení a následné plivnutí do obličeje.

reklama

Záběry z městských kamer jasně dokazují, že agresivita některých jedinců opravdu nezná mezí. Řidič osobního auta podle policistů nejspíš nepřekousl fakt, že ho šofér dodávky nepustil do jízdního pruhu a ještě na něho zatroubil. O kousek dál ho proto předjel a pak už šlo vše ráz naráz.

„Řidič Fordu vyběhl a otevřeným okénkem plivnul do obličeje řidiči dodávky. Ten si to nenechal líbit a z toho vznikla šarvátka, která následně přerostla v pěstní souboj,“ vysvětlil mluvčí jihomoravských policistů David Chaloupka.

K tématu

Incident se odehrál v Husově ulici v samotném centru Brna. A mužům nejspíš v tu chvíli bylo úplně jedno, že je snímá hned několik kamer. Doslova boxerský zápas na křižovatce před dalšími zkoprnělými řidiči i zaskočenými svědky nakonec přeci jen vyhrál řidič osobáku. Ten dobře mířenou ranou způsobil svému sokovi zranění v obličeji a tím bral celou událost za vyřízenou. Tak to ale policisté rozhodně nevidí. Dotyčný muž se po zveřejnění videa sám přihlásil na policejní služebně.

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům

PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům

Prodělali jste COVID-19 a chtěli byste se vrátit co nejrychleji zpět do formy? Podle expertů koronavirus poškozuje hlavně plíce, lékaři tak doporučují jejich rehabilitaci. Shodují se, že mimo to pomůže například i pohyb nebo přestat kouřit. Přispět k uzdravení po nemoci by ale mělo i ovoce, zelenina či bylinky. Podívejte se na přehled toho, co podle odborníků pomůže.

Jan Hamáček

Hamáček zkolaboval kvůli tlaku. Před pár týdny podstoupil operaci

Hamáček zkolaboval kvůli tlaku. Před pár týdny podstoupil operaci

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zkolaboval. Pro Blesk Zprávy uvedl, že zřejmě kvůli tlaku. Ruší tak své schůzky a nedorazí na jednání Sněmovny, v péči lékařů však není. Před pár týdny šéf ČSSD podstoupil operaci. Nachází se navíc i pod značným politickým tlakem poté, co ministr kultury Lubomír Zaorálek zatím odmítl převzít funkci po odvolaném ministru zahraničí Tomáši Petříčkovi.

Drama na Přerovsku. Starosta se musel schovat na úřadě, útočník mu hrozil nožem
Kauza lihového bosse Březiny opět u soudu. Začal proces s příbuznými a zaměstnanci
Slovensko od pondělí rozvolňuje. Otevřou všechny obchody, služby či hotely
Ze stovky měl málem miliony. O štědrý jackpot sázkaře připravil teatrální Son a VAR
reklama
reklama
Prymula: Opatření musíme vydržet ještě dva měsíce, pak epidemie začne ustupovat

Nový den

Domácí zpravodajství

Útok na dítě na Petříně: Krátce předtím napadl pes jinou oběť. Policie označila viníka
Hazard a nezodpovědnost. Opozice kritizuje zmatky s obsazením postu ministra zahraničí
Následky hackerského útoku v Olomouci: Lidé si nic nevyřídí, výplaty přijdou pozdě
PŘEHLEDNĚ: Prodělali jste covid? Devět rad odborníků, jak se vyhnout těžkým následkům
Další články
reklama
reklama