CNN Prima News EA Sports

EA Sports

Výpis příspěvků ke štítku „EA Sports“

KOMENTÁŘ: Hokej je moc bílý a fotbal mužský. Kokain a vysávání dětí nevadí

20. října 2022 19:58

Ženy jsou vážně vynikající bytosti. Vážně. Co bychom bez nich dělali. Chovám k nim respekt. Jenže. Koupil jsem si teď FIFA 23, hru na PlayStation. Fotbal. A ženský prvek je tam najednou tak strašně násilně natlačený v rámci povinných kvót EA Sports, že bych se zbláznil. Ono se toho vlastně v rámci rozpínání ideologie hyperkorektnosti zbláznilo víc…

Hvězda po obvinění ze znásilnění zmizela z videohry FIFA. Ruce dává pryč i sponzor

2. února 2022 06:15

Obvinění z domácího násilí čelí jedna z největších hvězd fotbalového Manchesteru United Mason Greenwood. Teprve 20letý křídelník měl napadnout svoji přítelkyni a nutit ji k sexu. Reakce přišla v reálném světě, kdy „rudí ďáblové“ svoji hvězdu dočasně suspendovali, ale také v tom virtuálním. Pokud byste si chtěli zahrát populární videohru FIFA 22, Greenwooda v ní momentálně nenajdete.

Hraj dál, výhoda. Fanoušci hry FIFA chtějí ovládat rozhodčího, jak by to vypadalo?

12. dubna 2021 13:09

První hra z fotbalové série FIFA spatřila světlo světa už v roce 1993. Od té doby se změnilo mnohé. Z komicky pohybujících se anonymních panáčků se staly dokonalé kopie skutečných profesionálů. Graficky perfektní simulace obnáší téměř vše včetně takových detailů jako sprejů, které používají rozhodčí pro vyznačení místa zahrávání přímého kopu a vzdálenosti zdi. Tvoříte si vlastní fotbalisty, můžete absolvovat všelijaké módy. Ale co možnost ocitnout se na druhé strany barikády a rozhodovat o osudu utkání v pozici sudího?

Skvostná šňůra 15letého hráče. Neporažen byl 534 zápasů, za víkend vyhrával 30 utkání

16. února 2021 06:28

Nejdelší sérii bez porážky drží ve fotbale AC Milán. Dohromady 58 zápasů dokázali fotbalisté Rossoneri vyhrát nebo zremizovat v sezoně 1990–1991. Tuto sérii zvládl takřka zdesetinásobit mladý dánský gamer Anders Vejrgang specializující se na populární videohru FIFA. Teprve 15letý zázrak světa esportu prohrál poprvé po 534 zápasech.

Mladík vyzrál na ostatní gamery. Ve hře FIFA vidí na rozdíl od soupeřů celé hřiště

15. ledna 2021 13:30

Pokud jste zapáleným fanouškem populární fotbalové simulace FIFA a máte u sebe přebytečné finance, pravděpodobně se vám bude hodit vychytávka od 19letého amerického gamera ze Seattlu. Mladík se vybavil tak, že na rozdíl od svých konkurentů z on-line zápasů má po celou dobu dokonalý přehled o tom, co se děje na všech místech na hřišti.

Vyděláváte na mně peníze. Ibrahimovice po letech nakrklo, že je součástí hry FIFA

24. listopadu 2020 10:01

Už 18 let je jednou z nejznámějších tváří populární videohry FIFA. Až nyní se ale fotbalový útočník Zlatan Ibrahimovic pozastavil nad tím, jestli je využití jeho jména a obličeje ve virtuálním fotbalovém světě oprávněné. Ikonickému Švédovi se nelíbí, že na něm společnost EA Sports už léta vydělává peníze, aniž by od něj dostala souhlas.

Slavný fotbalový kouč Ancelotti se stal terčem posměchu. Videohra FIFA ho znetvořila

10. října 2020 22:58

Populární videohra FIFA se rok od roku snaží co nejvěrněji na obraz dostat reálnou podobu fotbalistů. Z virtuálních postav jsou často takřka dokonalé klony opravdových profesionálů. Poslední dobou zařazuje společnost EA Sports, která stojí za vznikem slavné série, také jednotlivé trenéry. Ti ve hře v drtivé většině případů působí, jako by vypadli z oka skutečným koučům. Krutou výjimkou v nejnovějším vydání je však Ital Carlo Ancelotti.

První záběry ze hry FIFA 21: Lepší grafika, dynamické počasí a aktivnější diváci

19. června 2020 15:46

Hráči po celém světě už netrpělivě vyhlížejí jednu z každoročně nejočekávanějších her na konzole i stolní počítače. Fotbalový simulátor FIFA 21 spatří světlo světa už 9. října. Americká vývojářská firma EA Sports, která za očekávaným titulem stojí, zveřejnila ve čtvrtek první herní záběry. V novém traileru firma láká také na titul Madden NFL 21 (simulátor amerického fotbalu).