Ebby, Agáta a Macek hledají domov

V pořadu Prima mazlíček jsme vám představili pár chlupáčů, kteří čekají na nový domov. Dočkají se?

Ebbynka

Je asi desetileté kříženka staforda. Tato pohodové dáma v žíhaném kožíšku je na svůj věk velmi čiperná. Nemá problém povely, je poslušná a vzorně chodí na vodítku, což předvedla už při natáčení. Je vhodná spíše jako rozmazlovaný jedináček. Na jiné psy sice sama neútočí, ale ve vypjatých momentech se může ohnat. Lidi ale miluje nadevše. Je kastrovaná.

Home4Pets

Dařbož u Prahy
774 706 026

Agátka

Edit: má domov

Je asi sedmiletá pohodová fenečka. Je velmi klidná, nic neničí, neštěká a perfektně zvládá hygienu. Nemá problém s ostatními pejsky ani kočkami. Chůzi na vodítku zvládá na jedničku a stejně tak jízdu autem. Domov hledá pouze uvnitř a nejlépe bez schodů. Je kastrovaná.

Psí senioři v nouzi

Chrást, okres Nymburk
776 666 258

Macek

A teď přichází Macek. Desetiletý kocour opravdu hodný svého jména. Macek trpí kočičí leukémií, ale nijak se to na něm neprojevuje, jen se nesmí kamarádit se zdravými kočkami. Miluje mazlení, hlazení a papání, jedno v jakém pořadí. Pokud mu to dopřejete, stanete se jeho životní láskou.

útulek Šanta kočičí

Praha Modřany
723 882 612

Domov hledají i oba dva herci, kteří nám pomáhali s natáčením pořadu:

Natálka

Natálka je laskavá a láskyplná holčička, která nám dělala společnost na natáčení a zamiloval si ji i herec Jan Šťastný, kterého znáte jako veterináře ze seriálu Krejzovi.

Tento roztomilý obřík žil celý dosavadní život u chovatele pitbulů. Nikdo se jí moc nevěnoval a nakonec se jí i zbavili. I přes to lidi zbožňuje, až bude mít konečně svou rodinu a pestrý psí život s mazlením, hrou, ale i výchovou, položí za ní bez váhání život. Bude spokojená jako jedináček - psí kamarády si velmi pečlivě vybírá a ačkoliv je podle vzhledu více méně středoasijský pastevecký pes, nevyhnuly se jí lovecké pudy. Takže v jednu chvíli s vámi kráčí spořádaně na prověšeném vodítku a hned v tu druhou může vystřelit za zajícem, což je při její síle dost náročná situace. Natálka je očkovaná, čipovaná, zdravá. Kastrovaná zatím není.

Home4Pets

Dařbož u Prahy
774 706 026

Áres

Jestli na vás působí drsným dojmem, tak nemějte strach, je to bezzubý psí miláček. Ares se dostal do Home4Pets po odebrání ze špatného azylu (údajně zaměřeného na převýchovu bull psů) zlomený na duši, v zoufalém fyzickém stavu. Ale ani předtím neměl dobrý život. První majitel ho bil, až v něm vypěstoval strachovou agresivitu, druhý majitel v tom pokračoval a ve chvíli, kdy se ho začal bát, dal ho do útulku. A ten pak s dobrým úmyslem k domnělým odborníkům, aby mu pomohli se srovnat. Opak byl však pravdou. „Netušili jsme, co nás čeká, když k nám přišel. Ale při troše laskavosti, klidu a pohody se dostala na povrch jeho původní povaha - veselá, laskavá, vděčná za jakoukoliv pozornost, s pořádným temperamentem a hravostí."

S ostatními zvířaty je Ares celkem v pohodě, sám od sebe nezaútočí, občas zajde na návštěvu ke své "venčící tetě", kde si užívá pohodlíčko a rozmazlování. Spolubydlící fenky ani kočky si nevšímá, je také schopný chodit na procházky i s jinými našimi obyvateli. Jsou mu 4 roky.

Home4Pets

Dařbož u Prahy
774 706 026

Tagy: