reklama
CNN Prima News adopce psa z útulku

adopce psa z útulku

Výpis příspěvků ke štítku „adopce psa z útulku“

Odebrané dogy se jmény egyptských bohů z Útulku Tábor hledají domov

24. října 2021 11:40

V dalším díle našeho podzimního pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy bílému božstvu. Konkrétně už jen dvěma bílým argentinským dogám, které mají za sebou dost těžké chvíle. Byly odebrány z přemnoženého chovu a umístěny po útulcích po celé republice. V útulku Tábor se o ně úžasně starají a už našli domovy mnohým z nich. Momentálně jsou tam Re a Hathor, kteří jsou připraveni na nový domov, a protože jsou boží, dali jim jména po egyptském božstvu.

Miluje motýly a stíny: Hvězda reportáže o neslyšících psech Pancho, hledá domov

12. září 2021 10:40

Pancho se dostal do útulku od majitelky a přišel doslova jako vleká voda. Měnil zajeté přístupy a strategie. „Během pár dní otočil náš svět vzhůru nohama a my se museli učit, hodně učit. Pancho nám dal dar největší, udělal nás o fous zkušenějšími, znalejšími, lepšími, prokázal nám tu nejcennější službu. A my mu teď s tou největší radostí budeme hledat ten pravý domov,“ říká vedoucí útulku Kamila Šťastná.

Koronaviroví mazlíčci omrzeli: Půlka Britů lituje pořízení mazlíčka během pandemie: Jak je to v Česku?

27. července 2021 12:30

Lidé, kteří si během koronavirové uzávěry pořídili domácího mazlíčka, v řadě případů svého rozhodnutí začínají litovat. Před touto skutečností varovali britští odborníci na zvířecí chování a charitativní skupiny, kterým se ozývá čím dál tím více majitelů, kteří se potýkají s péčí o impulzivně pořízené zvířátko, napsal zpravodajský server The Guardian.

Vlkodaví slečna s duší štěněte a slepý puli, který měl být utracen, hledají ty nejlepší domovy

9. května 2021 10:20

V dnešním díle pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy dvěma psím duším. Jawa je tříletá vlkodavka, která přerostla svým původním majitelům přes hlavu a začali se jí bát. Quido měl být zase utracen kvůli tomu, že je slepý. Oba to neměli jednoduché, a proto bychom pro ně chtěli najít milující domovy.

Ti, co přežili peklo: Vlčáci z kauzy Malesice hledají domov

2. května 2021 10:30

Dnes hledáme domovy vlčákům z kauzy Malesice u Plzně. Jedná se o tři kluky a fenku, kteří byli zachráněni společně s ostatními, doslova z pekla na zemi. Kdo si na kauzu pamatuje, dá nám ozhodně za pravdu. Paní, které se možná dříve dalo říkat chovatelka německých ovčáků, se chov naprosto vymkl kontrole a psi se mezi sebou začali nejen nekontrolovatelně množit, ale žili v otřesných podmínkách, které dost z nich nepřežilo.

Příběh Šašinky: Z nezvladatelné smečky psím psychologem ve spolku pro psí seniory

20. března 2021 15:38

Za příběhem psího hrdiny Gumpa, kterého znáte nejen z našich zpráv, stojí Filip Rožek a jeho nezisková organizace Se psem mě baví svět. Ta pomáhá hledat nové domovy a finančně přispívá organizacím a útulkům, které se starají o týraná nebo stará zvířata. Péči přitom potřebují nejen zvířata v plné síle, ale i ta starší. Díky svým projektům finančně podpořil i organizaci Psí senioři v nouzi.

reklama