CNN Prima News adopce psa z útulku

adopce psa z útulku

Výpis příspěvků ke štítku „adopce psa z útulku“

Nemocné, ale přesto šťastné: Hledáme nové domovy kočičkám z útulků

22. května 2022 09:00

Je zvykem, že v našem pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy zvířatům čekajícím na svou druhou šanci. A ani tentokrát neuděláme výjimku. Než vám ale představíme ty, kterým můžete nabídnout střechu nad hlavou a milující náruč, rádi bychom nám všem něco připomněli: Láska by neměla být podmíněná stoprocentně bezchybným vzhledem nebo zdravím. Jak totiž řekl jeden malý, ale výjimečný mužíček – správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Proč si nevybírat psa „podle ksichtu“ aneb pohádka o Hezkém, Zlém a Chrochtavém

18. května 2022 09:00

Hezký je David Beckham v border koliáckém balení. Všichni ostatní psi chtějí být jako on a všechny fenky chtějí být s ním. Jeho nejlepší přítel je francouzský buldoček jménem Chrochtavý. Jeho páníčci si ho vybrali kvůli roztomilým zvukům, které vydává při dýchání a legračnímu čumáku, který vypadá jako by si na něj někdo sednul. A Zlý je vznešený potomek japonských císařů značky shiba inu a má nového koníčka. Začal se totiž věnovat wrestlingu.

Když černá barva znamená život v útulku: Černoušci hledají domovy

10. dubna 2022 08:00

V druhém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme se zaměřili na barvy. Barvy, které zvířatům určují osud. Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale kvůli černému zbarvení jsou často zvířata odsouzena k životu v útulku. Černá totiž na lidi často působí jednotvárně, mají ji spojenou s negativními pocity a někteří jsou i pověrčiví. Proto vám představujeme „černoušky”, kteří čekají na nové domovy v útulcích.

Originální nápad psího útulku: Zvířata k adopci nabízí na krabicích na pizzu

7. dubna 2022 00:33

Chutné s užitečným spojily dvě dámy v USA. Kimberly LaRussaová z útulku pro zvířata s názvem Niagara SPCA kontaktovala Mary Alloyovou, majitelku restaurace Just Pizza & Wing ve městě Amherst nedaleko světově proslulých Niagarských vodopádů, a zeptala se jí, zda by na každou krabici pizzy mohli dát obrázek psa z útulku s pobídkou: „Prosím, adoptuj mě.“ Nápad se hned ujal a vyvolal nečekaný ohlas.

Ukrajinka živila psy v Gruzii z pronájmu svého bytu, teď je konec

18. března 2022 09:00

Stín hor dosahuje až na hranice měst. Je chladný a temný. A někde v něm se krčí psi, kteří přežili dopravní nehodu. Mají strach, netuší, co se stalo, nemohou se hnout a paralyzovaní čekají u krajnice. Čekají na pomoc strážného anděla, nebo až to vše skončí. Občas andělé přiletí včas a vezmou pejska pod svá křídla.

Adoptovaná psí seniorka se rozhodla po vzoru své páničky dělat kočičí dočaskářku

18. února 2022 09:06

I když každý známe Povídání o pejskovi a kočičce, tak víme, že v reálném životě se jedná spíš o ojedinělé případy přátelství. Jedním z těch výjimek je fenka Cheeky, jejíž majitelka dělá dočasnou péči pro kočky, a tak je na přítomnost chlupatých svéhlavých koček zvyklá. V jejich případě platí pořekadlo: Jaký pán, takový pes. Práce její paničky na ní má velký vliv. Cheeky se rozhodne pomoci toulavé kočce, která najde útočiště u nich na zahradě, i když prvotní seznámení nebude žádný med.

Rozhovor s psí záchranářkou: Co obnáší pomoc za českými hranicemi?

7. února 2022 16:30

Mnohokrát jsme společně s psími záchranáři, kteří se vydávají za hranice naší republiky, přinášeli příběhy pejsků, kteří měli to štěstí a dostali druhou šanci na lepší život. Jak ale vypadá třeba taková cesta záchranářek do Rumunska? Co vše se okolo pomoci tamním azylům točí? Na to nám odpověděla jedna z členek organizace Heart for Romanian dogs z.s. Petra Jarošová.