reklama
CNN Prima News adopce psa z útulku

adopce psa z útulku

Výpis příspěvků ke štítku „adopce psa z útulku“

Ti, co přežili peklo: Vlčáci z kauzy Malesice hledají domov

Dnes hledáme domovy vlčákům z kauzy Malesice u Plzně. Jedná se o tři kluky a fenku, kteří byli zachráněni společně s ostatními, doslova z pekla na zemi. Kdo si na kauzu pamatuje, dá nám ozhodně za pravdu. Paní, které se možná dříve dalo říkat chovatelka německých ovčáků, se chov naprosto vymkl kontrole a psi se mezi sebou začali nejen nekontrolovatelně množit, ale žili v otřesných podmínkách, které dost z nich nepřežilo.

Příběh Šašinky: Z nezvladatelné smečky psím psychologem ve spolku pro psí seniory

Za příběhem psího hrdiny Gumpa, kterého znáte nejen z našich zpráv, stojí Filip Rožek a jeho nezisková organizace Se psem mě baví svět. Ta pomáhá hledat nové domovy a finančně přispívá organizacím a útulkům, které se starají o týraná nebo stará zvířata. Péči přitom potřebují nejen zvířata v plné síle, ale i ta starší. Díky svým projektům finančně podpořil i organizaci Psí senioři v nouzi.

Do Bílého domu se znovu vrátí „první psi“. Ovčák Major se navíc zapíše do historie

Nově zvolený americký prezident Joe Biden s manželkou Jill s sebou do Bílého domu znovu přivedou psí mazlíčky – německé ovčáky Majora a Champa. Jeden z nich se dokonce zapíše do historie, půjde totiž o prvního psa z útulku, který to „dotáhl“ až do prezidentského sídla. Po Donaldu Trumpovi, který byl po více než 170 letech prvním prezidentem USA bez zvířecího společníka, tak bude v Bílém domě znovu znít štěkot.

reklama