Hledají domov

Nejnovější příspěvky k tématu

Nemocné, ale přesto šťastné: Hledáme nové domovy kočičkám z útulků
Pořad Prima Mazlíček

Nemocné, ale přesto šťastné: Hledáme nové domovy kočičkám z útulků

Je zvykem, že v našem pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy zvířatům čekajícím na svou druhou šanci. A ani tentokrát neuděláme výjimku. Než vám ale představíme ty, kterým můžete nabídnout střechu nad hlavou a milující náruč, rádi bychom nám všem něco připomněli: Láska by neměla být podmíněná stoprocentně bezchybným vzhledem nebo zdravím. Jak totiž řekl jeden malý, ale výjimečný mužíček – správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Když černá barva znamená život v útulku: Černoušci hledají domovy

10. dubna 2022 08:00

V druhém dílu našeho pořadu Prima Mazlíček jsme se zaměřili na barvy. Barvy, které zvířatům určují osud. Možná vám to přijde neuvěřitelné, ale kvůli černému zbarvení jsou často zvířata odsouzena k životu v útulku. Černá totiž na lidi často působí jednotvárně, mají ji spojenou s negativními pocity a někteří jsou i pověrčiví. Proto vám představujeme „černoušky”, kteří čekají na nové domovy v útulcích.

Originální nápad psího útulku: Zvířata k adopci nabízí na krabicích na pizzu

7. dubna 2022 00:33

Chutné s užitečným spojily dvě dámy v USA. Kimberly LaRussaová z útulku pro zvířata s názvem Niagara SPCA kontaktovala Mary Alloyovou, majitelku restaurace Just Pizza & Wing ve městě Amherst nedaleko světově proslulých Niagarských vodopádů, a zeptala se jí, zda by na každou krabici pizzy mohli dát obrázek psa z útulku s pobídkou: „Prosím, adoptuj mě.“ Nápad se hned ujal a vyvolal nečekaný ohlas.

Kvůli samotě urvala i řetěz: Žíhaná Bella hledá domov

3. února 2022 15:44

Bella je šestiletá fenka Cane corso. Ve starověkém Římě tyto psy nasazovali do bitev. Je to velmi inteligentní, ochranářské plemeno, které je oddané svému majiteli. V případě této krásná žíhané dámy je její láska k lidem vlastně její největší překážkou k nalezení nového domova. Ale lze se divit po tom, co prožila, že se od lidí, kteří jsou na ni konečně hodní, nechce hnout?

V našem devátém dílu pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy hned devíti chlupáčům

30. května 2021 10:00

Devátý díl našeho pořadu prima Mazlíček jsme natáčeli v útulku Šanta kočičí v Praze, kde, jak můžete vidět, je doslova kočičí ráj. Většina kočiček, které jsme natočili, protože hledají nové domovy, je nemocná. Pár z nich je v útulku kvůli svým zdravotním komplikacím už dlouho, a proto vás prosíme, abyste jim věnovali o to větší pozornost. Všechny nemoci se řeší buď léky, nebo dietou. Není to nic, co by se nedalo zvládnout a kvůli čemu by měly kočky mít menší nárok na láskyplný domov.

Hledáme domov psům zachráněným z množírny

11. října 2020 09:04

Náš desátý díl byl věnován množírnám a chovatelským stanicím, řekli jsme si, co je potřeba pohlídat při koupi štěněte, abyste nenaletěli podvodníkům. V souvislosti s tím pro vás dnes máme k adopci dva pejsky, kteří jsou oba zachránění z množírny.

Domov hledají kočky ze Šanty a fenka Barbie

4. října 2020 09:09

Dnes pro vás máme převážně kočičí inzerci. V útulku Šanta kočičí se nachází mnoho koček a my jsme vybral pouhý zlomek z nich. Určitě si vyberete podle svých představ a nemusíte se zdráhat se do Šanty přijít podívat. A jeden psí zástupce se přeci jen najde. Domov hledá i fenka Barbie.

Hlavní zprávy

Tančil i trenér. Brazilci suverénně prolétli do čtvrtfinále a poslali pozdrav Pelému
MS ve fotbale 2022

Tančil i trenér. Brazilci suverénně prolétli do čtvrtfinále a poslali pozdrav Pelému

Brazilci si z osmifinále fotbalového mistrovství světa udělali exhibici. Tedy minimálně z prvního poločasu. To do sítě Jižní Koreji přesně zamířili hned čtyřikrát a bylo veselo. Každý gól oslavili tancem, do kterého se zapojil i trenér Tite. Asijský výběr ve druhém poločase už jen korigoval na konečných 1:4. Kanárky ve čtvrtfinále čeká duel s Chorvatskem.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
00:05

USA upravily raketové systémy HIMARS pro Ukrajinu tak, aby nedostřelily do Ruska

23:54

Jak to nyní vypadá v ruském městě Rjazaň?

23:13

Vysoký komisař OSN kvůli ruským raketám jednal v Kyjevě v krytu

22:59

Zelenskyj: Jakékoli dohody s teroristickým státem jsou nemožné

Hledají domov

Znáte heslo „nekupuj – adoptuj“? Má své opodstatnění. V útulcích a azylech totiž čeká velká spousta zvířat na svou druhou šanci. Pomáháme jim najít jejich člověčího parťáka, který nad nimi (ani o ně) už nezlomí hůl a dostojí heslu – „v dobrém i ve zlém“.