reklama

Hledají domov

Nejnovější příspěvky k tématu

V našem devátém dílu pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy hned devíti chlupáčům
Pořad Prima Mazlíček

V našem devátém dílu pořadu Prima Mazlíček hledáme domovy hned devíti chlupáčům

Devátý díl našeho pořadu prima Mazlíček jsme natáčeli v útulku Šanta kočičí v Praze, kde, jak můžete vidět, je doslova kočičí ráj. Většina kočiček, které jsme natočili, protože hledají nové domovy, je nemocná. Pár z nich je v útulku kvůli svým zdravotním komplikacím už dlouho, a proto vás prosíme, abyste jim věnovali o to větší pozornost. Všechny nemoci se řeší buď léky, nebo dietou. Není to nic, co by se nedalo zvládnout a kvůli čemu by měly kočky mít menší nárok na láskyplný domov.

Hledáme domov psům zachráněným z množírny

11. října 2020 09:04

Náš desátý díl byl věnován množírnám a chovatelským stanicím, řekli jsme si, co je potřeba pohlídat při koupi štěněte, abyste nenaletěli podvodníkům. V souvislosti s tím pro vás dnes máme k adopci dva pejsky, kteří jsou oba zachránění z množírny.

Domov hledají kočky ze Šanty a fenka Barbie

4. října 2020 09:09

Dnes pro vás máme převážně kočičí inzerci. V útulku Šanta kočičí se nachází mnoho koček a my jsme vybral pouhý zlomek z nich. Určitě si vyberete podle svých představ a nemusíte se zdráhat se do Šanty přijít podívat. A jeden psí zástupce se přeci jen najde. Domov hledá i fenka Barbie.

Hlavní zprávy

reklama

Hledají domov

Znáte heslo „nekupuj – adoptuj“? Má své opodstatnění. V útulcích a azylech totiž čeká velká spousta zvířat na svou druhou šanci. Pomáháme jim najít jejich člověčího parťáka, který nad nimi (ani o ně) už nezlomí hůl a dostojí heslu – „v dobrém i ve zlém“.