CNN Prima News Emirates

Emirates

Výpis příspěvků ke štítku „Emirates“

Krásné gesto na Tour de France. Vingegaard veze žlutý dres do Paříže jako Mr. Fair Play

I když do konce Tour de France zbývají ještě tři etapy, premiérovým vítězem bude na 99 procent Dán Jonas Vingegaard. V poslední horské zkoušce dokázal cyklista stáje Jumbo-Visma setřást krále posledních dvou ročníků Tadeje Pogačara. Ale ještě před tím, než ho takzvaně definitivně „utrhl“, ukázal krásné sportovní gesto. Na Slovince ohleduplně počkal, když soupeř upadl.

Velké aerolinky ruší lety do USA. Bojí se tam přistávat kvůli novým 5G sítím

Spojeným státům hrozí krize v letecké dopravě katastrofických rozměrů. Tentokrát není příčinou pandemie, ale zavádění 5G sítí na amerických letištích. Podle několika aerolinek může spuštění nové služby způsobit, že dopravci nebudou moci používat velkou část svých dálkových letadel. Signál 5G může totiž narušit správnou funkci některých palubních systémů.

Překvapení v Ostravě. Poprvé zde přistálo letadlo Emirates z Dubaje, let zaujal celý svět

Letiště Ostrava zažilo v neděli večer kuriózní situaci v podobě nečekané premiéry. Na vzletové dráze přistál Boeing 777-300ER společnosti Emirates. Nešlo přitom o žádnou pravidelnou linku z Dubaje, jak si v minulosti mnozí regionální politici přáli. Důvodem přistání letu EK177 v Ostravě byla mimořádná situace na letišti ve Varšavě. Právě polské hlavní město bylo původním cílem.

Roglič vytáhl tým Jumbo-Visma na vrchol. Nesrazila ho krutá porážka na Tour de France

Cyklistická silniční sezona je na svém konci, vinou koronaviru později než obvykle. Někteří jezdci teď budou nabírat síly na další ročník, jiní během zimy usednou na cyklokrosové speciály. Do skupiny „neodpočívajících“ se zařadí také Belgičan Wout van Aert, jezdec stáje Jumbo-Visma, která letos byla podle žebříčku tou nejlepší ze všech worldtourových týmů.