reklama

Entropiq oslavil 1. narozeniny. Za rok si esportová organizace připsala řadu úspěchů

Profesionální esportová organizace Entropiq oslavila první narozeniny. V úterý to byl přesně rok od chvíle, kdy se Entropiq veřejně představil. Od začátku si kladl nemalé cíle a i přes problémy spjaté s pandemií koronaviru se ukázalo, že je dokáže naplnit.

reklama

Fakta mluví jasně: dva mistrovské tituly České republiky v Hearthstone a PUBG, jednou vicemistr ČR v CS:GO a jedno první (FIFA) a druhé (Hearthstone) místo na mistrovství Slovenské republiky. V současné době Entropiq reprezentují následující sekce: PUBG, Hearthstone, FIFA, CS:GO, výrazný úspěch tak organizace v prvním roce své existence zaznamenala v každé z nich.

K tématu

Dynamicky se rozvíjející projekt zakladatele Martina Kabrhela nezůstává pozadu ani co se spojení se známými osobnostmi sportovního světa týká. Během prvního roku Entropiq posílil fotbalový vicemistr Evropy a vítěz Ligy mistrů Vladimír Šmicer či profesionální zápasník Makhmud „Mach“ Muradov, který má za sebou již třetí vítězství v nejprestižnější MMA organizaci světa, UFC.

„Velmi si vážíme podpory, které se nám dostává od našich fanoušků, což je samozřejmě spojeno s úspěchy našich hráčů, kteří nám dělají radost, a pevně věříme, že v tom budou pokračovat i v roce následujícím,“ řekl s úsměvem výkonný ředitel Ondřej Drebota. „Díky profesionální práci, kterou všichni v Entropiqu odvádějí, se nám otevírají dveře u významných sponzorů a partnerů,“ dodal Drebota.

Ke společnostem Ematiq, FineGusto, Pure Coco, které byly u nováčka na poli esportu od prvních chvil, se postupem času přidal sponzoři světového významu – McDonald's a módní značka Puma, která zajišťuje Entropiqu týmové oblečení, jež se setkalo u fanoušků s velmi pozitivními ohlasy. Opomenout nemůžeme ani českou firmu Yourgate zabývající se výrobou unikátních bylinných prostředků na podporu paměti, koncentrace a psychické i fyzické vitality.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem
Registr očkování se nově otevírá lidem nad sedmdesát let. Prioritu má vyšší věk
Kratší pracovní týden podle Maláčové: Lidem vezme práci i část mezd, tvrdí experti
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Šéf Senátu: Část mzdy lidí na home office by mohli dostat potřebnější. Musíme se podělit
Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš
Jak se starat o respirátor? Na sterilizaci v troubě a mrazáku se odborníci neshodnou
Další články
reklama
reklama