reklama

Jak to bude pokračovat mezi Týnou a Jankem? Eva Burešová prozradila tajemství Slunečné

Herci ze seriálu Slunečná těší tisíce diváků u televizních obrazovek, ale jsou skvělá parta i mimo seriálové prostředí a činí mnoho dobrých skutků. A o Vánocích to platí dvojnásobně. Známé tváře se vypravily potěšit lidi v domově pro seniory a udělaly jim nesmírnou radost. Herci se nechali unést a prozradili exkluzivní dějové informace.

reklama

„V této době, kdy jsou všichni pořád zavření, jsem tušila, že by jim naše návštěva mohla udělat radost, a jsem ráda, že jsme to splnili. Protože za mě teda udělali spíš velkou radost oni nám. S Romanem Tomešem jsme se shodli, že to bylo jako malé divadelní představení,“ řekla Eva Burešová, která byla potěšená z početného publika.

K tématu

A stejnou radost sdílel i Roman Tomeš. „Jsem moc rád, že tady bylo tolik lidí a jsem moc rád, že jsme si vytvořili poměrně hezkou rodinnou atmosféru,“ dodal herec.

„Ono to dopadlo tak výborně, protože tady byla tahle mladá krev, Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milé. A protože mám sama maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, když tam může někdo přijít a potěšit je,“ řekla s otevřeným srdcem Tereza Brodská. „Hlavně mě hrozně potěšilo, že někteří mohou být na Vánoce se svojí rodinou. To bohužel u nás nejde,“ povzdechla si herečka, dcera Jany Brejchové.

Návštěva domova seniorů byla díky rychlotestům a dalším přísným opatřením bezpečná a jeho klienti z ní byli skutečně nadšení. „Já se dívám na Slunečnou celou dobu, tudíž mě to hrozně zajímá,“ řekla s rozzářeným pohledem jedna z klientek domova.

S herci se bavil opravdu každý a vyčarovali úsměv na tváři nejednoho seniora. „S nimi to tady bylo bezvadné. Fakticky byli výborní a moc nás pobavili a potěšili,“ řekla další z klientek domova. Hvězdy ze Slunečné si totiž se seniory zazpívali i koledy a potěšili je dárky.

Eva Burešová jim dala dokonce jeden seriálový dárek a prozradila exkluzivní tajemství, a to informaci, jak to bude mezi ní a seriálovým partnerem Jankem, hercem Markem Lamborou. „My už jsme naznačovali, že s postavou Karolíny, kterou hraje Deniska Nesvačilová, se v Týně něco zlomí a uvědomí si některé věci. A možná udělá ten krok k tomu, aby byli všichni diváci spokojení a moji rodiče také,“ vysvětlila na závěr herečka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zdravotnictví

Kubek: Vláda není schopná zajistit vakcíny. Zdravotníci o ně přitom mají zájem

Kubek: Vláda není schopná zajistit vakcíny. Zdravotníci o ně přitom mají zájem

V Česku bylo zatím naočkováno přes 80 tisíc zdravotníků. I když podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) většina nemocnic zaznamenala zájem svých zaměstnanců o očkování, přibývá zdravotníků, kteří vakcínu odmítají. Podle Milana Kubka je zájem zdravotníků dostatečný. Šéf České lékařské komory vidí problém spíš v nedostatku dávek vakcíny, za což viní vládu.

Kultura

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Testy a respirátory. Co všechno budete muset udělat, abyste mohli do kina

Čtvrtý stupeň systému PES by mohl podle chystané úpravy protiepidemického plánu znovu otevřít kulturní život. Člověk, který by se však chtěl během čtvrtého stupně vypravit například do kina, to nebude mít tak jednoduché. Komplikovaný systém vede také k přesvědčení pořadatelů, že za daných podmínek nemá ani smysl otevírat.

Boj Navalného s Putinem pokračuje. Natočil a ukázal prezidentův palác za 29 miliard
Turistka bloudila po Krušných horách v sandálech. Mám ponožky s membránou, bránila se
PŘEHLEDNĚ: Vědci odhalili šest rozdílných průběhů covidu. Jaké jsou jejich příznaky?
ON-LINE: Policie vtrhla do otevřených podniků. Byl zatčen první majitel restaurace
reklama
reklama
Kvóty na potraviny jsou nesmysl, říká najednou Babiš. Poslanci ANO je ale podpořili

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Zemřela pražská zastupitelka ODS Jaroslava Janderová. Podlehla covidu, bylo jí 70 let
Podívejte se, jak bude vypadat modernizovaná železnice z Prahy do Kladna
Další články
reklama
reklama