reklama

Jak to bude pokračovat mezi Týnou a Jankem? Eva Burešová prozradila tajemství Slunečné

Herci ze seriálu Slunečná těší tisíce diváků u televizních obrazovek, ale jsou skvělá parta i mimo seriálové prostředí a činí mnoho dobrých skutků. A o Vánocích to platí dvojnásobně. Známé tváře se vypravily potěšit lidi v domově pro seniory a udělaly jim nesmírnou radost. Herci se nechali unést a prozradili exkluzivní dějové informace.

reklama

„V této době, kdy jsou všichni pořád zavření, jsem tušila, že by jim naše návštěva mohla udělat radost, a jsem ráda, že jsme to splnili. Protože za mě teda udělali spíš velkou radost oni nám. S Romanem Tomešem jsme se shodli, že to bylo jako malé divadelní představení,“ řekla Eva Burešová, která byla potěšená z početného publika.

K tématu

A stejnou radost sdílel i Roman Tomeš. „Jsem moc rád, že tady bylo tolik lidí a jsem moc rád, že jsme si vytvořili poměrně hezkou rodinnou atmosféru,“ dodal herec.

„Ono to dopadlo tak výborně, protože tady byla tahle mladá krev, Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milé. A protože mám sama maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, když tam může někdo přijít a potěšit je,“ řekla s otevřeným srdcem Tereza Brodská. „Hlavně mě hrozně potěšilo, že někteří mohou být na Vánoce se svojí rodinou. To bohužel u nás nejde,“ povzdechla si herečka, dcera Jany Brejchové.

Návštěva domova seniorů byla díky rychlotestům a dalším přísným opatřením bezpečná a jeho klienti z ní byli skutečně nadšení. „Já se dívám na Slunečnou celou dobu, tudíž mě to hrozně zajímá,“ řekla s rozzářeným pohledem jedna z klientek domova.

S herci se bavil opravdu každý a vyčarovali úsměv na tváři nejednoho seniora. „S nimi to tady bylo bezvadné. Fakticky byli výborní a moc nás pobavili a potěšili,“ řekla další z klientek domova. Hvězdy ze Slunečné si totiž se seniory zazpívali i koledy a potěšili je dárky.

Eva Burešová jim dala dokonce jeden seriálový dárek a prozradila exkluzivní tajemství, a to informaci, jak to bude mezi ní a seriálovým partnerem Jankem, hercem Markem Lamborou. „My už jsme naznačovali, že s postavou Karolíny, kterou hraje Deniska Nesvačilová, se v Týně něco zlomí a uvědomí si některé věci. A možná udělá ten krok k tomu, aby byli všichni diváci spokojení a moji rodiče také,“ vysvětlila na závěr herečka.

K tématu

Další hlavní zprávy

Domácí

Nejtragičtější měsíce v historii. V prvním čtvrtletí zemřelo přes 46 tisíc lidí

Nejtragičtější měsíce v historii. V prvním čtvrtletí zemřelo přes 46 tisíc lidí

V letošním prvním čtvrtletí zemřelo v České republice 46 437 lidí, stalo se tak nejtragičtějším od vzniku samostatné ČR. Meziročně bylo úmrtí o 54 procent více. Vyplývá to z údajů, které v pondělí zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ), jehož časová řada začíná rokem 1992. Počet obyvatel Česka klesl zpět pod hranici 10,7 milionu lidí, nad kterou se dostal loni v červnu. Na konci letošního března žilo v zemi 10 694 480 lidí.

Volby 2021

S Babišem ne, s ANO možná ano. Politici řekli, jak může vypadat povolební spolupráce

S Babišem ne, s ANO možná ano. Politici řekli, jak může vypadat povolební spolupráce

Jaké povolební vládní koalice se rýsují? Z výroku českých politiků lze odhadnout, s kým by si po podzimních volbách do Poslanecké sněmovny plácli a s kým nikoli. Někteří se ovšem vyjadřují neurčitě a dopředu nechtějí žádné potenciální vládní partnery diskvalifikovat. Velkým problémem je ale pro řadu z nich případná účast Andreje Babiše (ANO) na koaličním kabinetu.

Na světě je osm kontinentů: Zélandie je opředená tajemstvím a velká jako Austrálie
Česká senzace. Krejčíková stoupá na vrchol žebříčku, v deblu už je světovou jedničkou
Důsledky doby covidu: Přibývá nádorů rakoviny prsu a jejich nebezpečnějších forem
Nejméně nakažených za poslední rok. V neděli přibylo 42 případů covidu
Brzy se uzdrav, Chrisi. Eriksena podporují hráči i fanoušci při každém zápase na Euru
reklama
reklama
Havlíček: Uděláme vše, abychom znovu nezavřeli ekonomiku. Vyloučit to ale nemůžeme

Partie

Domácí zpravodajství

Unikátní snímky sovětských okupantů Československa kolují na ruských veteránských fórech
Pirátka Šípová: Zaráží mě, že má Kalousek čas na mé bláboly. Ať se mnou řeší exekuce
Další články
reklama
reklama