reklama

Jak to bude pokračovat mezi Týnou a Jankem? Eva Burešová prozradila tajemství Slunečné

Herci ze seriálu Slunečná těší tisíce diváků u televizních obrazovek, ale jsou skvělá parta i mimo seriálové prostředí a činí mnoho dobrých skutků. A o Vánocích to platí dvojnásobně. Známé tváře se vypravily potěšit lidi v domově pro seniory a udělaly jim nesmírnou radost. Herci se nechali unést a prozradili exkluzivní dějové informace.

reklama

„V této době, kdy jsou všichni pořád zavření, jsem tušila, že by jim naše návštěva mohla udělat radost, a jsem ráda, že jsme to splnili. Protože za mě teda udělali spíš velkou radost oni nám. S Romanem Tomešem jsme se shodli, že to bylo jako malé divadelní představení,“ řekla Eva Burešová, která byla potěšená z početného publika.

A stejnou radost sdílel i Roman Tomeš. „Jsem moc rád, že tady bylo tolik lidí a jsem moc rád, že jsme si vytvořili poměrně hezkou rodinnou atmosféru,“ dodal herec.

„Ono to dopadlo tak výborně, protože tady byla tahle mladá krev, Evička Burešová a Roman Tomeš, takže to bylo hrozně milé. A protože mám sama maminku v LDN, chápu, co to pro ty lidi znamená, když tam může někdo přijít a potěšit je,“ řekla s otevřeným srdcem Tereza Brodská. „Hlavně mě hrozně potěšilo, že někteří mohou být na Vánoce se svojí rodinou. To bohužel u nás nejde,“ povzdechla si herečka, dcera Jany Brejchové.

Návštěva domova seniorů byla díky rychlotestům a dalším přísným opatřením bezpečná a jeho klienti z ní byli skutečně nadšení. „Já se dívám na Slunečnou celou dobu, tudíž mě to hrozně zajímá,“ řekla s rozzářeným pohledem jedna z klientek domova.

S herci se bavil opravdu každý a vyčarovali úsměv na tváři nejednoho seniora. „S nimi to tady bylo bezvadné. Fakticky byli výborní a moc nás pobavili a potěšili,“ řekla další z klientek domova. Hvězdy ze Slunečné si totiž se seniory zazpívali i koledy a potěšili je dárky.

Eva Burešová jim dala dokonce jeden seriálový dárek a prozradila exkluzivní tajemství, a to informaci, jak to bude mezi ní a seriálovým partnerem Jankem, hercem Markem Lamborou. „My už jsme naznačovali, že s postavou Karolíny, kterou hraje Deniska Nesvačilová, se v Týně něco zlomí a uvědomí si některé věci. A možná udělá ten krok k tomu, aby byli všichni diváci spokojení a moji rodiče také,“ vysvětlila na závěr herečka.

Tagy:

Hlavní zprávy

Špicar: Euro je jen měna, nepřeceňujme jeho význam. Neudělá z nás Německo ani Řecko

Otázka přijetí eura není součástí předvolebních kampaní. Podle hostů pořadu Interview, ekonoma Martina Slaného a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Radka Špicara, je hlavním důvodem fakt, že po něm tady nyní není poptávka. Na samotnou jednotnou evropskou měnu však mají rozdílný názor. „Euro je jen měna, nepřeceňujme jeho význam,“ uvedl Špicar. Slaný namítl, že to tak není a v případě eura jde i o politickou, fiskální a transferovou unii.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Vyšetřování koryčanské tragédie pokračuje. Policie žádá veřejnost o záznamy výbuchu

Policie žádá veřejnost o poskytnutí kamerových záznamů výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku. Dům explodoval ve středu 15. září. Neštěstí si vyžádalo život dvou zasahujících dobrovolných hasičů, další čtyři lidé včetně jejich dvou kolegů utrpěli zranění. Záznam, který má k dispozici redakce CNN Prima NEWS, můžete vidět v úvodním videu článku.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama