reklama

Vánoce se kvapem blíží. Jak svátky oslaví hvězdy seriálu Slunečná?

Vánoční svátky jsou pro někoho stres, pro jiné to, na co se těší celý rok. A jak to mají s Vánoci herci ze seriálu Slunečná? Mají už nakoupené všechny dárky?

reklama

Letos budou mít herci kvůli zavřeným divadlům o dost klidnější Vánoce než obvykle. Redakce CNN Prima NEWS se proto některých z nich zeptala, na co se nejvíce těší.

„Těším se, že se sejde celá rodina, a samozřejmě i na dobré jídlo, nejvíc na bramborový salát, protože ten každá mamka dělá nejlepší a moje samozřejmě také. S bráchou vždycky děláme kuchtíky, loupeme brambory, krájíme je a tak,“ řekl Marek Lambora.

„Těším se, až prckovi nakoupíme dárky. Já z nich mám největší radost, protože dneska už je možné úplně všechno. Takže si přes Vánoce pořád ještě plním klukovské sny,“ svěřil se Jan Šťastný.

A jak bude letošní Vánoce slavit herečka Eva Burešová? „Vánoce pro mě znamenají čas, kdy se sejde celá rodina, protože každý je někde jinde, sestra žije v Itálii, tatínek v Ostravě. Tento rok to bude asi trochu složitější. Naštěstí existují sociální sítě, takže se všichni připojíme, ozdobíme stůl, dáme si na něj telefony a bude to vypadat, že jsme spolu,“ těší se.

Naše redakce se také herců zeptala, jak jsou na tom s předvánočními přípravami a zda už mají napečeno. „Snažím se starat o věci, jako je stromeček, nákup, aby bylo z čeho péct a z čeho vařit. Dostanu občas nějakou baňku, abych ji na stromek pověsil,“ usmál se Šťastný.

Už mají herci nakoupené dárky?

Denisa Nesvačilová většinou peče každý rok nový druh cukroví, letos ale změnila plány: „Nebudu dělat žádný nový druh, ale všechno upeču bez laktózy a možná i bez lepku. Nevím, jak to dopadne, letos to bude asi velká neznámá.“

Co se týče dárků, mají v jejich nákupu herci menší rezervy. „Na tohle jsem strašný. Ačkoliv mám v hlavě nápad, nebo vím, co bych mohl, strašně dlouho mi to trvá,“ vysvětlil Lambora.

Stejně na tom je i Eva Burešová: „Co se týče objednávání a kupování dárků, jsem příšerný člověk. Všechno řeším na poslední chvíli. Ještě třiadvacátého objednávám na poslední chvíli nějaké dárky.“

Najdou se ale i výjimky jako Lucie Benešová: „Dárky řeším v září. Říjen už ve mně vibruje co koupit a v listopadu už mám všechno hotové, aby byl klídeček.“

Tagy:
Vánoce Eva Burešová Slunečná seriál Marek Lambora ShowTime Denisa Nesvačilová Jan Šťastný Lucie Benešová

Hlavní zprávy

Babiš rozjel kandidaturu na Hrad. Tam nám od středy neříkají pravdu, tvrdí komentátor
360°

Babiš rozjel kandidaturu na Hrad. Tam nám od středy neříkají pravdu, tvrdí komentátor

Z turbulentních událostí jednoznačně vyplývá, že Kancelář prezidenta republiky minimálně od minulé středy neříkala pravdu, zhodnotil politický komentátor webu Info.cz Vratislav Dostál okolnosti hospitalizace Miloše Zemana. Zpochybnil, že by premiér Andrej Babiš či šéf Sněmovny Radek Vondráček (oba ANO) o prezidentově zdravotní kondici nevěděli. Končící premiér podle něj už rozjel svou prezidentskou kampaň.

Zeman mi před 14 dny volal a zněl unaveně, přiznal Havlíček. Mentálně byl prý v pořádku
Miloš Zeman

Zeman mi před 14 dny volal a zněl unaveně, přiznal Havlíček. Mentálně byl prý v pořádku

Vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) je přesvědčen, že předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO) jel do Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) na žádost prezidenta Miloše Zemana. Sám ministr prý se Zemanem ještě před dvěma týdny mluvil. Podle něj zněl prezident sice unaveně, ale mentálně byl v pořádku. Zeman není podle lékařů od minulého týdne schopen vykonávat pracovní povinnosti a jeho dlouhodobá zdravotní prognóza je nejistá.

Kim nepřestává provokovat. KLDR odpálila podle Soulu a Tokia další balistickou raketu
KLDR

Kim nepřestává provokovat. KLDR odpálila podle Soulu a Tokia další balistickou raketu

Severní Korea odpálila do moře východně od svých břehů nejméně jednu balistickou raketu, oznámily světové agentury s odvoláním na jihokorejskou a japonskou armádu. Prvotní informace hovořily o blíže neurčené střele. KLDR tak pokračuje v sérii testů, se kterými začala před několika týdny, podotkla agentura AFP. Japonský premiér Fumio Kišida zároveň uvedl, že Severní Korea dnes odpálila zřejmě dvě rakety.

Soused zemřel hlady, líčí Sabina z Jemenu aneb České mámy v boji s hladomorem

Po matce je Češka a po otci Jemenka. Ve dvaceti letech odešla Sabina Addailamy z Prahy do jemenské metropole San’á, kde se nyní s pomocí českých kamarádek snaží čelit postupujícímu hladomoru. Ve válkou zmítaném Jemenu je to boj s větrnými mlýny. „Denně vidím spoustu podvyživených děti, některé se prohrabují mezi odpadky a hledají cokoliv, co by snědly,“ informuje 46letá Addailamy přímo ze San’á.

Veleba: Senát rozehrává velmi nebezpečnou hru, Vystrčil je pro mě nedůvěryhodná osoba

Bývalý senátor Jan Veleba (SPOZ) ve vysílání CNN Prima NEWS zkritizoval šéfa Senátu Miloše Vystrčila (ODS) za jeho pondělní vystoupení na tiskové konferenci. Vystrčil médiím citoval dopis, který na vlastní žádost obdržel od Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). V něm stojí, že prezident Miloš Zeman není schopen vykonávat pracovní povinnosti a jeho dlouhodobá prognóza je nejistá.

Stále více Čechů chodí do obchodů bez respirátoru či roušky. Pokuty ani nemoc neřeší

Některé evropské státy upouští od povinného používání respirátorů v obchodech. Jedná se například o Dánsko, Maďarsko, Velkou Británii nebo Norsko. V Česku vládní nařízení o zakrytém nosu a ústech dál platí, lidé si však s jeho dodržováním hlavu mnohdy už nelámou. A to i přesto, že za jeho porušení hrozí vysoká pokuta a že pandemie v Česku opět sílí.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama