reklama

Vánoce se kvapem blíží. Jak svátky oslaví hvězdy seriálu Slunečná?

Vánoční svátky jsou pro někoho stres, pro jiné to, na co se těší celý rok. A jak to mají s Vánoci herci ze seriálu Slunečná? Mají už nakoupené všechny dárky?

reklama

Letos budou mít herci kvůli zavřeným divadlům o dost klidnější Vánoce než obvykle. Redakce CNN Prima NEWS se proto některých z nich zeptala, na co se nejvíce těší.

„Těším se, že se sejde celá rodina, a samozřejmě i na dobré jídlo, nejvíc na bramborový salát, protože ten každá mamka dělá nejlepší a moje samozřejmě také. S bráchou vždycky děláme kuchtíky, loupeme brambory, krájíme je a tak,“ řekl Marek Lambora.

„Těším se, až prckovi nakoupíme dárky. Já z nich mám největší radost, protože dneska už je možné úplně všechno. Takže si přes Vánoce pořád ještě plním klukovské sny,“ svěřil se Jan Šťastný.

A jak bude letošní Vánoce slavit herečka Eva Burešová? „Vánoce pro mě znamenají čas, kdy se sejde celá rodina, protože každý je někde jinde, sestra žije v Itálii, tatínek v Ostravě. Tento rok to bude asi trochu složitější. Naštěstí existují sociální sítě, takže se všichni připojíme, ozdobíme stůl, dáme si na něj telefony a bude to vypadat, že jsme spolu,“ těší se.

Naše redakce se také herců zeptala, jak jsou na tom s předvánočními přípravami a zda už mají napečeno. „Snažím se starat o věci, jako je stromeček, nákup, aby bylo z čeho péct a z čeho vařit. Dostanu občas nějakou baňku, abych ji na stromek pověsil,“ usmál se Šťastný.

Už mají herci nakoupené dárky?

Denisa Nesvačilová většinou peče každý rok nový druh cukroví, letos ale změnila plány: „Nebudu dělat žádný nový druh, ale všechno upeču bez laktózy a možná i bez lepku. Nevím, jak to dopadne, letos to bude asi velká neznámá.“

Co se týče dárků, mají v jejich nákupu herci menší rezervy. „Na tohle jsem strašný. Ačkoliv mám v hlavě nápad, nebo vím, co bych mohl, strašně dlouho mi to trvá,“ vysvětlil Lambora.

Stejně na tom je i Eva Burešová: „Co se týče objednávání a kupování dárků, jsem příšerný člověk. Všechno řeším na poslední chvíli. Ještě třiadvacátého objednávám na poslední chvíli nějaké dárky.“

Najdou se ale i výjimky jako Lucie Benešová: „Dárky řeším v září. Říjen už ve mně vibruje co koupit a v listopadu už mám všechno hotové, aby byl klídeček.“

Tagy:
Vánoce Eva Burešová Slunečná seriál Marek Lambora ShowTime Denisa Nesvačilová Jan Šťastný Lucie Benešová
V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů
Požáry

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

 • Aktualizováno
 • V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

  Farář světil auta, aby řidiče nepotkalo neštěstí. Sám zázrakem přežil havárku

  Boha ale i patrona šoférů svatého Kryštofa poprosil v neděli o přímluvu ostravský farář Krzysztof Szewczyk, když požehnal cestovním vozům, nadupaným motorkám, dodávkám i bicyklům. „Ať nikoho nepotká neštěstí, nezastaví žádná překážka a ve zdraví se dostanou tam, kam směřují,“ modlil se za řidiče. Sám zažil na dálnici zázrak. „Chytil mě mikrospánek, auto úplně zničené, nic se mi přitom nestalo.“

  V San Franciscu se už krade za bílého dne. Obchody jsou bezmocné a zavírají

  Obchodníci v San Franciscu čelí v poslední době doslova nájezdům organizovaných lupičů. V tlupách naběhnou do obchodu a odnesou si z něho, co chtějí. Nevadí jim ani to, že už jejich řádění několikrát natočili svědci na mobilní telefon. Nárůst loupeží ve městě je tak velký, že řetězce své obchody už raději zavírají. Vedle maloobchodních krádeží město sužuje i rekordní počet vloupání do automobilů.

  Třetí den olympiády: Stoprocentní český tenis a vítězství basketbalistů

  Nedělní soutěže už znají své první vítěze. Vstup do turnaje slaví čeští basketbalisté výhrou nad Íránem, ač ne tak výrazným, jak se v první polovině zápasu zdálo. O fenomenální úspěchy se postaraly české tenistky, které své čtyři nedělní zápasy ve výhry a všechny v singlu i deblu postupují do dalšího kola. Jejich úspěch ve večerním duelu postupem do druhého kola podtrhl Tomáš Macháč. Kanoista Lukáš Rohan i kajakářka Kateřina Minařík Kudějová bez problémů postoupili do semifinále.

  Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

  S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

  reklama

  Domácí zpravodajství

  Prymula: Kdo nakazil olympioniky zjistit lze. Zas tak moc kontaktů v letadle nebylo

  Česká republika se ještě před začátkem letní olympiády v Tokiu „proslavila“ několika nakaženými sportovci, z nichž někteří už jistě do průběhu her nezasáhnou. Za zdroj nákazy bývá označován lékař výpravy Vlastimil Voráček, který to ale odmítá. Podle bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly však „pacienta nula“ vystopovat lze. Uvedl to v nedělních Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS.

  Bitka kvůli dítěti? V Sokolově se střetli místní a vodáci, situaci uklidnila až policie

  Aktualizováno

  V pátek odpoledne v Sokolově létaly urážky i pěsti. Potyčka se strhla mezi místními Romy a vodáky, kteří do města přijeli. Web Romea.cz tvrdí, že konflikt vyvolali agresivní mladíci, kteří zaútočili na romské dítě, následně měli napadnout i další Romy. Situaci uklidnili až policisté, kteří nyní celou věc vyšetřují. V neděli policie informovala, že se během potyčky lehce zranilo třináct lidí.

  Měli je utlouct čepicemi. V krvavé řeži u Hradce Králové ale Rakušané ztratili vše

  Byla to největší a nejkrvavější bitva, k níž v českých zemích kdy došlo. V rozhodujícím boji prusko-rakouské války v červenci 1866 proti sobě stálo přes 430 tisíc mužů. Na území kolem 70 kilometrů čtverečních mezi Hradcem Králové a Hořicemi krvavou řež dodnes připomíná na 400 památníků, pomníčků, křížů nebo hrobů. A také muzeum války, které stojí za návštěvu.

  Poslanec Špičák (ANO): Epidemie nás může přinutit k povinnému očkování

  Kauza s neočkovaným lékařem Vladimírem Voráčkem, kterému v Tokiu vyšel pozitivní test na koronavirus, otevřela debatu o povinném očkování zdravotníků. Ve Zprávách PLUS se poslanci Karla Maříková (SPD) a Julius Špičák (ANO) shodli, že jej v současnosti nelze vynucovat. „Na povinnost nemáme zákony a asi ani dlouho mít nebudeme. Vývoj epidemie však neurčujeme my, ale pandemie. Pokud v následujících měsících exploduje, tak zde nastane diskuze o povinném očkování,“ varoval Špičák.

  reklama