Fanoušek vyděsil Guardiolu. Slavného trenéra urputně naháněl na kole, chtěl jen fotku

V ulicích Manchesteru zahlédl fotbalový fanoušek světoznámou tvář. Trenéra místního klubu City Pepa Guardiolu. Neváhal ani sekundu a kouče cestujícího na jízdním kole se rozhodl na stejném dopravním prostředku pronásledovat. Naháněná persona to ale příliš neocenila.

Guardiola už za svoji veleúspěšnou hráčskou i trenérskou kariéru zapózoval na kýžené fotografii možná desetitisícům fanoušků. Takto intenzivní touhu po společném snímku ale velmi pravděpodobně ještě nezažil.

Po zasloužené dovolené následující obhajobu titulu v Premier League už se vrátil do Manchesteru, kde Citizens v pondělí zahájili přípravu na novou sezonu. Guardiola se ve večerních hodinách vydal do centra města na kole zřejmě doufajíc, že pod rouškou tmy ho identifikuje minimum lidí.

Jeden takový příznivec se přece jen objevil a byl velmi dotěrný. Jakmile španělského trenéra ze svého bicyklu zahlédl, okamžitě zapnul kameru na mobilním telefonu a začal intenzivně šlapat do pedálů. „Pepe, vyfoť se se mnou, brácho,“ začal nezdvořile pokřikovat na záda 51letého Guardioly.

Bývalý kouč Barcelony a Bayernu Mnichov nejprve jel dál, jako by se nic nedělo. Nakonec seskočil ze sedla a zájemce o snímek ho tak brzy dohonil. „Chci jenom fotku, to je všechno,“ opakoval vytrvale muž a do toho se nebývalému zážitku smál. Guardiola byl logicky celkem zaražený, zřejmě i lehce vylekaný. Nebylo divu, když ho fanoušek fanaticky „přepadl“ na místě, kde nebyli podle videa publikovaného na TikToku žádní další lidé.

Nakonec ale požadavek odkýval slovem „okay“. Nicméně už pro jistotu odmítl ťuknout si s pronásledovatelem pěstí.

Tagy: