reklama
CNN Prima News honička

honička

Výpis příspěvků ke štítku „honička“

Ujížděl na červenou a odmítal zastavit. Ten samý kousek zopakoval i další den

3. března 2021 18:11

Policisté v úterý v pražských Horních Počernicích pronásledovali řidiče, který odmítal zastavit. Při snaze zastavit ho ale posádka nabourala, střetla se s jiným automobilem. Ujíždějícího šestadvacetiletého muže se přesto policistům podařilo zadržet. Nikdy nevlastnil řidičský průkaz a odmítl test na drogy. Jeden trest mu nestačil, ve středu ho policie pronásledovala znovu.

Rychle a zběsile ve spršce jisker. Řidič s proraženou pneumatikou ujížděl policii

30. prosince 2020 22:16

Tahle honička vypadala jak z bláznivého akčního filmu. Policejní hlídka na Břeclavsku den před vánoční nadílkou stíhala rychle jedoucí auto, z jehož proražené pneumatiky sršely tisíce jisker. Řidič dlouho odmítal zastavit, s vozem uháněl vesnicemi, po silnici i polní cestou. Když se ho konečně podařilo zadržet, policisté v autě našli látku obsahující amfetamin.

Muž při pronásledování zlodějů jednoho zabil. Soud ho poslal na 10 let do vězení

19. prosince 2020 15:49

Mnoho emocí vyvolalo rozhodnutí soudu v anglickém městě Newcastle. Ten poslal na 10 let do vězení Mihaie Dinisoaea, jenž při pronásledování zlodějů, kteří mu ukradli motorku, způsobil smrt jednoho z nich. Podle policistů neměl brát spravedlnost do vlastních rukou a měl nechat případ vyřešit úřady. Mnoho lidí na sociálních sítích ale s takovým rozsudkem nesouhlasí a muži rumunské národnosti vyjadřují podporu.

Čeští policisté bourali v Německu při stíhání podezřelého. Auto skončilo na střeše

19. listopadu 2020 13:47

Vážná zranění utrpěli ve čtvrtek dva čeští policisté, kteří havarovali při pronásledování podezřelého vozu v saské obci Großschönau. Informovaly o tom weby deníků Mitteldeutsche Zeitung a Sächsische Zeitung. Přesná příčina nehody zatím není jasná, podle médií ale policisté z vozovky sjeli zřejmě po srážce s protijedoucím vozem.

Muž se dal před policií na útěk a skočil do studny, kde uvízl. Měl být ve vězení

3. listopadu 2020 15:21

Běžná silniční kontrola se v Mělníku proměnila v honičku. Spolujezdec bezdůvodně vystoupil z auta a dal se před policií na útěk. Chtěl se schovat, tak skočil do studny, kde se zaklínil. Později se zjistilo, že na něj soudy vydaly dva evropské zatykače, jeden mezinárodní, dva příkazy k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a příkaz k zatčení. Skončil za mřížemi.

reklama