CNN Prima News honička

honička

Výpis příspěvků ke štítku „honička“

Záběry jako z akčního filmu: Řidič se rozjel s policistou na kapotě. Nezastavila ho ani zbraň

Scénu jako z akčního filmu zažil policista v americkém městě Carroll. Při běžné dopravní kontrole zjistil, že spolujezdec řidiče je hledaný Dennis Guider. Na žádost, aby posádka z vozu vystoupila, nereagoval ani řidič, ani hledaný Guider. Oba muži se naopak snažili uprchnout. Policista neváhal, s namířenou zbraní vyskočil na kapotu vozu a pokusil se je zastavit, popisovala americká televize CNN.

Harry a Meghan jenom kňourají. Celebrity příběhu o „katastrofické honičce“ s fotografy nevěří

Žádná dvouhodinová honička, ti dva jenom kňourají, snáší se na prince Harryho a jeho manželku Meghan vlna kritiky. A to kvůli popisu „dramatu s fotografy“, který podle slov jejich mluvčí mohl skončit katastrofou. Americká komentátorka Megyn Kellyová má jasno. „Žila jsem na Manhattanu 17 let a není možné, aby se tam odehrála dvouhodinová automobilová honička,“ řekla. A podobný názor má i britský novinář Piers Morgan.

Princ Harry s Meghan a tchyní v ohrožení. Honička s paparazzi málem skončila tragédií

Britský princ Harry, jeho manželka Meghan a její matka se stali účastníky „téměř katastrofální automobilové honičky“ s fotografy, oznámil princův mluvčí podle agentury Reuters. Incident se odehrál poté, co se vévoda a vévodkyně ze Sussexu v úterý zúčastnili předávání cen neziskové organizace Ms. Foundation for Women v New Yorku, kde byla Meghan oceněna za svou práci.

Ujížděl na červenou a odmítal zastavit. Ten samý kousek zopakoval i další den

Policisté v úterý v pražských Horních Počernicích pronásledovali řidiče, který odmítal zastavit. Při snaze zastavit ho ale posádka nabourala, střetla se s jiným automobilem. Ujíždějícího šestadvacetiletého muže se přesto policistům podařilo zadržet. Nikdy nevlastnil řidičský průkaz a odmítl test na drogy. Jeden trest mu nestačil, ve středu ho policie pronásledovala znovu.