reklama
CNN Prima News honička

honička

Výpis příspěvků ke štítku „honička“

Ujížděl na červenou a odmítal zastavit. Ten samý kousek zopakoval i další den

Policisté v úterý v pražských Horních Počernicích pronásledovali řidiče, který odmítal zastavit. Při snaze zastavit ho ale posádka nabourala, střetla se s jiným automobilem. Ujíždějícího šestadvacetiletého muže se přesto policistům podařilo zadržet. Nikdy nevlastnil řidičský průkaz a odmítl test na drogy. Jeden trest mu nestačil, ve středu ho policie pronásledovala znovu.

Rychle a zběsile ve spršce jisker. Řidič s proraženou pneumatikou ujížděl policii

Tahle honička vypadala jak z bláznivého akčního filmu. Policejní hlídka na Břeclavsku den před vánoční nadílkou stíhala rychle jedoucí auto, z jehož proražené pneumatiky sršely tisíce jisker. Řidič dlouho odmítal zastavit, s vozem uháněl vesnicemi, po silnici i polní cestou. Když se ho konečně podařilo zadržet, policisté v autě našli látku obsahující amfetamin.

Muž při pronásledování zlodějů jednoho zabil. Soud ho poslal na 10 let do vězení

Mnoho emocí vyvolalo rozhodnutí soudu v anglickém městě Newcastle. Ten poslal na 10 let do vězení Mihaie Dinisoaea, jenž při pronásledování zlodějů, kteří mu ukradli motorku, způsobil smrt jednoho z nich. Podle policistů neměl brát spravedlnost do vlastních rukou a měl nechat případ vyřešit úřady. Mnoho lidí na sociálních sítích ale s takovým rozsudkem nesouhlasí a muži rumunské národnosti vyjadřují podporu.

Muž se dal před policií na útěk a skočil do studny, kde uvízl. Měl být ve vězení

Běžná silniční kontrola se v Mělníku proměnila v honičku. Spolujezdec bezdůvodně vystoupil z auta a dal se před policií na útěk. Chtěl se schovat, tak skočil do studny, kde se zaklínil. Později se zjistilo, že na něj soudy vydaly dva evropské zatykače, jeden mezinárodní, dva příkazy k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a příkaz k zatčení. Skončil za mřížemi.

Honička v Praze. Muž ujížděl policii, nakonec vyskočil za jízdy z auta

Aktualizováno

Policejní hlídka si všimla podezřelého řidiče v noci ve Vysočanské ulici. Původně ho chtěla pouze upozornit, že nemá zapnutá světla. Muž však začal policistům ujíždět. Po dlouhé a nebezpečné honičce řidič nakonec vyskočil za jízdy z auta a až potom ho policie dopadla. Dvaatřicetiletý muž přiznal, že byl pod vlivem omamných látek.

reklama