CNN Prima News honička

honička

Výpis příspěvků ke štítku „honička“

Dramatická honička: Muž ukradl sanitku a dvě hodiny prchal policistům. Chtěl jet za matkou

28. dubna 2022 20:43

Hodně neobvyklou policejní honičku zažilo Chicago. Několik hlídek tam v pondělí pronásledovalo muže v ukradené sanitce. Muž se místy po silnici řítil až 110kilometrovou rychlostí. Ve zběsilé jízdě ho nezastavila ani propíchnutá pneumatika. Policistům se nakonec snažil uniknout po svých. Dramatická akce trvala dvě hodiny a zachytily ji i televizní kamery.

Dramatická honička v Praze: Řidiče na drogách zastavila střelba, náboj zasáhl policistu

4. února 2022 14:08

Pražští policisté mají za sebou dramatickou honičku. V pátek před polednem si v Holešovicích náhodou všimli auta, které bylo v pátrání. Vozidlo se proto rozhodli sledovat, řidič ale začal ujíždět a odmítl zastavit. Společně s dalšími kolegy ho dohnali až po dvaceti minutách v poli u Horoměřic. Při zásahu jeden z policistů utrpěl zranění.

Ujížděl na červenou a odmítal zastavit. Ten samý kousek zopakoval i další den

3. března 2021 18:11

Policisté v úterý v pražských Horních Počernicích pronásledovali řidiče, který odmítal zastavit. Při snaze zastavit ho ale posádka nabourala, střetla se s jiným automobilem. Ujíždějícího šestadvacetiletého muže se přesto policistům podařilo zadržet. Nikdy nevlastnil řidičský průkaz a odmítl test na drogy. Jeden trest mu nestačil, ve středu ho policie pronásledovala znovu.

Rychle a zběsile ve spršce jisker. Řidič s proraženou pneumatikou ujížděl policii

30. prosince 2020 22:16

Tahle honička vypadala jak z bláznivého akčního filmu. Policejní hlídka na Břeclavsku den před vánoční nadílkou stíhala rychle jedoucí auto, z jehož proražené pneumatiky sršely tisíce jisker. Řidič dlouho odmítal zastavit, s vozem uháněl vesnicemi, po silnici i polní cestou. Když se ho konečně podařilo zadržet, policisté v autě našli látku obsahující amfetamin.

Muž při pronásledování zlodějů jednoho zabil. Soud ho poslal na 10 let do vězení

19. prosince 2020 15:49

Mnoho emocí vyvolalo rozhodnutí soudu v anglickém městě Newcastle. Ten poslal na 10 let do vězení Mihaie Dinisoaea, jenž při pronásledování zlodějů, kteří mu ukradli motorku, způsobil smrt jednoho z nich. Podle policistů neměl brát spravedlnost do vlastních rukou a měl nechat případ vyřešit úřady. Mnoho lidí na sociálních sítích ale s takovým rozsudkem nesouhlasí a muži rumunské národnosti vyjadřují podporu.