Fiat

Výpis příspěvků ke štítku „Fiat“

Nový Fiat má „lidské oči“ a barvy inspirované Itálií. Překvapí cenou i komfortem

Ital na francouzských základech, i tak lze jednoduše popsat nový Fiat 600. Auto s rozměry malého hatchbacku a prostorností SUV totiž sdílí ozkoušenou platformu koncernu Stellantis, ovšem jeho vývoj, designování i výběr jednotlivých materiálů, probíhal přímo v italském Turíně. Vypadá tedy jako Ital, ale jezdí jako Francouz. Zda se fúze těchto dvou světových kuchyní povedla, zjišťovala redakce během prvních jízd v okolí Prahy.

OBRAZEM: Oblepené Slovensko. Ulice jsou zahlcené billboardy i volebními fiaty

Slováci se chystají zvolit nové zákonodárce. Kampaň k předčasným parlamentním volbám se neobešla bez billboardů, plakátů a dalších poutačů s tvářemi jednotlivých politických osobností. Ty mnohdy slibují téměř až ráj na zemi – pokud jim voliči dají svůj hlas. A nechybí ani novinka v podobě volebních Fiatů 500, které vytáhl do ulic expremiér a šéf hnutí OL‘aNO Igor Matovič.

O Madonnu můžeme přijít, taková byla realita. Rodina poprvé promluvila o kolapsu zpěvačky

Všichni jsme se obávali, že o ni můžeme přijít. Tak o hospitalizaci popové hvězdy Madonny mluví její příbuzní. Zpěvačka skončila na jednotce intenzivní péče (JIP) a byla nucena odložit celosvětové turné Celebration. Ve čtvrtek se z nemocnice vrátila domů. Důvodem jejího pobytu na JIP byla podle BBC vážná bakteriální infekce. Práce byla u zpěvačky sice na prvním místě, teď ale musí jít stranou, shodli se podle webu Daily Mail členové rodiny.

Už žádnou šedou. Fiat končí s nejprodávanější barvou, ředitel se ponořil do obří oranžové kádě

Šedá je v současnosti nejoblíbenější barva, kterou volí lidé kupující nové auto. Fiat se ovšem rozhodl s šedou skoncovat a nabízet pouze barevnější alternativy. Chystaný plně elektrický vůz 600e bude jednou z hvězd kampaně namířené proti automobilové uniformitě. To vysvětluje, proč se jeden z těchto automobilů dostal do obrovského sudu s oranžovou barvou i s generálním ředitelem Fiatu Olivierem Francoisem za volantem.

Z českého cenového trháku devadesátek se stala blamáž. Auto za 99 000 Kčs nikdo nechtěl

Indický vůz Premier 118 NE byl mediální bublinou, která v roce 1992 splaskla až po pořádném nafouknutí. Promyšlená marketingová kampaň československé motoristy navnadila na nové vozidlo, které mělo být o desítky tisíc levnější než konkurenční modely. Až do poslední chvíle ale nikdo nevěděl, o jaký vůz ve skutečnosti půjde. Premiéra potom stála za to.

Alena Šeredová se chystá na svatbu s miliardářem. Jak proběhly zásnuby s dědicem Fiatu?

Alena Šeredová se bude vdávat. Její dlouholetý partner Alessandro Nasi, se kterým vychovává dvouletou dcerku Vivienne Charlotte, ji požádal o ruku. Radostnou zprávu oznámila modelka na sociální síti. Šeredová vstoupí do manželského svazku již podruhé. V roce 2011 se provdala za italského brankáře Gianluigiho Buffona, s nímž přivedla na svět dva syny.