CNN Prima News Forrest Gump

Forrest Gump

Výpis příspěvků ke štítku „Forrest Gump“

Mlčení jehňátek a další kultovní snímky. Podívejte se na nejlepší filmy všech dob

V žebříčcích nejlepších filmů všech dob často bývají uvedeny snímky, které sice byly v době své premiéry oblíbené nebo dokonce přelomové, ale v současnosti už se k nim vrací jen málokdo. Do našeho žebříčku nejlepších filmů jsme proto umístili dvacet jedna snímků, které jsou kultovní a zároveň stále aktuální. Samozřejmě jsme si vědomi, že filmové žebříčky bývají vždy silně ovlivněny subjektivními dojmy a každý vnímá toto téma velmi individuálně.

Říkají mu italský Forrest Gump. Po hádce s manželkou ušel 420 kilometrů

Po hádce s manželkou se 48letý Ital rozhodl, že si vyčistí hlavu a vyrazí na procházku. Místo několikaminutového výletu ušel 420 kilometrů. Z italského Coma tak dorazil do Fana, kde ho zastavila policejní hlídka. Muž musel zaplatit pokutu 400 eur (přibližně 10,5 tisíce korun) za porušení zákazu nočního vycházení. Informoval o tom italský deník Il Resto del Carlino.

Zemřel Winston Groom, autor Forresta Gumpa. Bylo mu 77 let

Ve věku 77 let zemřel americký spisovatel Winston Groom, autor knižní předlohy oceňovaného filmu Forrest Gump. „S hlubokým zármutkem oznamuji úmrtí našeho drahého přítele Winstona Grooma,“ napsala na Facebook starostka města Fairhope Karin Wilsonová a uvedla, že její komunita „přišla o významného autora“.