CNN Prima News fotoaparát

fotoaparát

Výpis příspěvků ke štítku „fotoaparát“

Kouzlo tištěných fotografií přetrvává. Ročně vytiskneme stovky milionů fotek, říká Libor Rambousek z CEWE

Žijeme ve zrychlené digitální době. Každý má ale občas chvíli, kdy se chce vrátit k hezkým vzpomínkám. Mobilní telefony i notebooky mohou zradit a fotografie z nich už nikdy nedostane ani hodný hacker. Obstojí v tomto moderním světě ještě tištěná fotografie a kolik fotek se ročně vyvolá? Odpovědi na tyto otázky mnohé překvapí.

Nejvýkonnější mobilní foťák i skládací „véčko“. Jak si vedou vlajkové telefony od Huawei?

Téma: Komerční sdělení

Na český a slovenský trh míří dvojice velice očekávaných prémiových mobilů společnosti Huawei. Modely P50 Pro a skládací P50 Pocket se chlubí špičkovými mobilními fotoaparáty a nezaostávají ani v hardwarovém výkonu. Obzvlášť druhý jmenovaný telefon s ohýbatelným displejem umí v mnohém příjemně překvapit. Nové vlajkové smartphony čínské firmy nicméně brzdí pár nedokonalostí. Jaké jsou naše první dojmy?

Soutěžte se Showtimem a Fujifilm o fotoaparát Instax SQ 1

Showtime společně s Fujifilm si pro vás nachystali parádní soutěž. Zahrajeme si o fotoaparát Instax SQ 1 se schopností vyvolat fotky na počkání. Kdo by něco takového rád našel pod stromečkem nebo ho rád někomu daroval, nechť zbystří. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Dynamický, stylový a nezávislý. Telefon Huawei nova 9 překvapí designem i funkcemi

Během slavnostního představení ve Vídni 21. října 2021 uvedla společnost Huawei dlouho očekávaný smartphone nova 9. Kromě telefonu, který potěší každého nadšence do fotografie a designu, odhalila společnost i chytré hodinky Huawei Watch GT 3 a limitovanou edici bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds Lipstick. Na akci mimo jiné vystoupil Derek Yu, šéf spotřebitelské divize Huawei pro střední a východní Evropu, Skandinávii, Kanadu a Turecko, který přinesl aktuality z oblasti obchodu.

Kamera v hodinkách i zapalovači. Špionážní fotografii používali i odbojáři proti nacistům

Sběratel z Hradce Králové vlastní stovky historických fotoaparátů. Mezi exponáty nejsou žádné digitální foťáky, ale jen ty klasické filmové nebo deskové. Od těch největších a nejstarších po ty nejmenší. Najde se mezi nimi i mnoho modelů využívaných tajnými policisty a špióny. Jsou zakamuflované v nejrůznějších předmětech denní potřeby.