CNN Prima News George Soros

George Soros

Výpis příspěvků ke štítku „George Soros“

Musíme porazit Putina, řekl kontroverzní miliardář Soros. Promluvil i o třetí světové válce

24. května 2022 21:19

Ruská invaze na Ukrajinu může znamenat začátek třetí světové války. Na Světovém ekonomickém fóru (WEF) ve švýcarském Davosu to v úterý řekl americký miliardář a filantrop maďarského původu George Soros. Nejlepším způsobem, jak zachovat svobodnou civilizaci, je podle něj porazit ruského prezidenta Vladimira Putina. Informovala o tom agentura Reuters.

Sorosova finančníka viní ženy z bití při sexu v tajné kobce. Jedné prý poničil silikon

6. srpna 2021 12:54

Bývalý finanční manažer George Sorose čelí závažnému obvinění. Několik žen se rozhodlo podat na Howarda Rubina žalobu za bití a napadání během sadomasochistických seancí v tajné sexuální kobce, která se nachází v jeho bytě na Manhattanu. Nejméně šest napadených žen nyní po finančníkovi požaduje bolestné ve výši 18 milionů dolarů.

Mluví z něj Soros. Maďarská vláda se ohradila proti prohlášení George Clooneyho

24. listopadu 2020 19:48

Maďarská vláda se ohradila vůči slovům hollywoodského herce George Clooneyho. Ten v rozhovoru pro magazín GQ označil premiéra Viktora Orbána za jeden z příkladů „zloby a nenávisti“ ve světě. Mluvčí kabinetu prohlásil, že americký herec a režisér jen tlumočí názory amerického finančníka a filantropa maďarského původu George Sorose.