CNN Prima News Gerard Piqué

Gerard Piqué

Výpis příspěvků ke štítku „Gerard Piqué“

Další Piquého revoluce. Z fotbalu udělal reality show, ve které jeden gól platí za dva

11. února 2023 07:54

Normální fotbal je tak trochu nuda. To si myslí jeden z nejlepších obránců moderní éry kopané Gerard Piqué. Proto se rozhodl sport, kterému nejvíce rozumí, obléct do vskutku speciálního hávu prostřednictvím vlastní soutěže Kings League. Má se zalíbit především mladému publiku. Obsazením, formátem sedm na sedm, tajemným hráčem nebo pravidlem, kdy jeden gól platí za dva.

Piqué ukázal svou novou lásku. Shakiru s ní měl podvádět už dřív, pak žadonil o odpuštění

27. ledna 2023 15:19

Stále nové detaily vyplouvají na povrch ohledně rozchodu Shakiry s Gerardem Piquém. Ukázalo se, že několik týdnů, co bývalý španělský fotbalista odešel od kolumbijské zpěvačky, se k ní pokusil znovu vrátit. V tu dobu už měl mít ovšem v záloze novou lásku, 23letou Claru. Piqué nyní zveřejnil na Instagramu jejich první zamilovanou fotografii.

Shakira jako utržená ze řetězu. Zesměšnit Piquého se jí nepovedlo, tak útočí na jeho matku

20. ledna 2023 17:43

Zdá se, že se zpěvačka Shakira nepřestává mstít za to, že ji opustil dlouholetý partner a otec jejích dvou synů Gerard Piqué. Po nedávném uveřejnění písně Out Of Your League, ve které se naváží do expřítele a jeho nové partnerky, se kolumbijská hvězda zřejmě rozhodla vzít si na paškál i fotbalistovu maminku. Té zanechala na balkoně nemilý vzkaz.

Shakiře k odhalení nevěry stačil pohled do lednice. Kvůli čemu musel Piqué balit kufry?

18. ledna 2023 19:17

Shakira stále nemůže přijít na jméno svému bývalému partnerovi Piquému. Příčinou má být podle deníku Mirror jeho vztah s o 12 let mladší studentkou Clarou Chiou Martiovou. Proslýchá se totiž, že s ní měl slavný sportovec randit už v době, kdy byl ještě s kolumbijskou zpěvačkou. Web ShowNews Today nyní odhalil, jak popová hvězda na partnerovu nevěru zřejmě přišla.

Piqué vrátil úder Shakiře. Bývalé partnerce ukázal, že skutečně vyměnil Ferrari za Twingo

16. ledna 2023 14:04

Nebyla to zpráva, která by nějak ovlivnila životy po celém světě, přesto se loňský rozchod ikony fotbalové Barcelony Gerarda Piquého s jednou z nejpopulárnějších zpěvaček Shakirou stal nesmírně sledovanou událostí. V jedné nové písni se kolumbijská umělkyně vysmívá sportovní hvězdě za to, že si po konci jejich vztahu a začátku nového významně pohoršil. Mistr světa z roku 2010 na tento rýpanec zareagoval po svém.

Rozchod jednoho z nejslavnějších párů světa. Shakira už není s fotbalistou Piquém

4. června 2022 15:46

Kolumbijská zpěvačka Shakira a obránce fotbalové Barcelony Gérard Piqué oznámili, že se rozcházejí. S odvoláním na prohlášení Shakiry o tom informovala agentura AFP. Pětačtyřicetiletá zpěvačka, kterou proslavily hity jako Whenever, Wherever nebo Hips Don't Lie, byla ve vztahu s o deset let mladším fotbalistou necelých 12 let, mají spolu dva syny.

Davis Cup by se vrátil do Prahy, kdyby nebyla covid doba, tvrdí tenisový šéf Kaderka

22. ledna 2021 18:15

Utkání tenisového Davisova poháru při domácích zápasech české reprezentace vždy přinášela elektrizující atmosféru. Nezapomenutelné je především finále z roku 2012 proti Španělsku, kdy pražskou O2 arenu zaplnilo 18 tisíc diváků, kteří tým kolem Tomáše Berdycha a Radka Štěpánka „dotlačili“ až k vítězství. Zájem vrátit Davis Cup v jeho vrcholné podobě do Prahy ale – zdá se – není, ačkoli příležitost se objevila.