První otevřená zpověď Shakiry o rozchodu: Velké trauma. Nejvíc trpí naši synové

Kolumbijská zpěvačka Shakira se poprvé vyjádřila k rozchodu se slavným fotbalistou Gerardem Piquém. Prozradila, že situaci nejhůře nesou jejich dva synové. Pětatřicetiletý hráč Barcelony nyní randí s o více než 20 let mladší studentkou.

Jeden z nejslavnějších párů světa se rozešel v červnu letošního roku. Zpěvačka však o situaci pohovořila až nyní v obsáhlém rozhovoru pro magazín Elle. „Není pro mě vůbec lehké o tom mluvit. Zvlášť, když je to poprvé, co o tom mluvím v nějakém rozhovoru pro média,“ svěřila se Shakira.

„Dosud jsem o všem mlčela a jen se to celé pokoušela zpracovat. Je to těžké i proto, že jsem pod drobnohledem veřejnosti, naše odluka není jako běžný rozchod dvou neznámých lidí,“ podotkla. „Je to obtížné nejen pro mě, ale samozřejmě i pro moje děti. Situace ubližuje hlavně našim dvěma synům,“ dodala Shakira. Neustálý nátlak ze strany médií a fanoušků na její rodinu prý silně doléhá.

Snažím se chránit své děti

„Snažím se nedávat to moc najevo před svými dětmi. Pokouším se je tak ochránit, protože to je v mém životě úkol číslo jedna. Ale pak něco zaslechnou ve škole od kamarádů nebo si ty ošklivé a nepříjemné věci přečtou na internetu,“ vysvětlila zpěvačka.

Její bývalý partner Gerard Pigué si za ni našel náhradu, a to o více než dvacet let mladší studentku Claru Chiu Martiovou. Španělský bulvár v srpnu zveřejnil záběry prvního polibku zamilovaného páru. O fotbalistově nové přítelkyni už Shakira mluvit nechtěla. „Jsou to až moc soukromé detaily. Všechno je to pro mě pořád čerstvé. Mohu jen říct, že tomuto vztahu a své rodině jsem dávala opravdu všechno,“ sdělila.

Pětačtyřicetiletá zpěvačka se se španělským fotbalistou seznámila okolo roku 2010 při natáčení videoklipu k písní Waka Waka, která se stala hymnou mistrovství světa v Jihoafrické republice. V lednu 2013 se páru narodil syn Milan, druhý syn Sasha přišel na svět o dva roky později. Španělská prokuratura požaduje pro Shakiru trest více než osmi let vězení a pokutu 23 milionů eur (asi 565 milionů korun) kvůli údajným daňovým únikům.

Tagy: