reklama

Gerard Depardieu je obviněn ze znásilnění. Toho se měl dopustit ve svém domě

Francouzský herec Gerard Depardieu čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování 22leté herečky, kterého se měl dopustit ve svém pařížském domě v roce 2018.

reklama

Případem se francouzská policie zabývala už v roce 2018. Pro nedostatek důkazů však případ odložili. V roce 2019 se herečka prohlásila za „poškozenou stranu“, případ si proto převzal soudce.

K tématu

Sexuálního napadení se měl Gerard Deparideu dopustit v jeho pařížském domě v období od 7. do 13. srpna 2018, kdy k němu herečka docházela na „neoficiální“ zkoušku představení, píše deník DailyMail.

Podle slov právníka Herve Temime však herec „jakékoliv znásilnění, sexuální obtěžování a jakýkoliv zločin“ absolutně popírá. Stížnost označil jako neopodstatněnou. „Měl jsem dlouhé setkání s Gerardem a jsem přesvědčen, že jeho nevina bude prokázána,“ doplnil právník.

Francouzský rodák za svou kariéru natočil více než 180 filmů a byl také v 90. letech nominován na Oscara za hlavní roli ve filmu Cyrano de Bergerac. V roce 1991 získal Zlatý glóbus za nejlepšího komediálního herce ve filmu Zelená karta.

Depardieu je držitelem francouzského i ruského občanství, které získal v roce 2013 na protest proti navrhovanému zvýšení daní pro bohaté ve Francii.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Nové informace k útoku v Chabrech: V domě bylo další dítě, pobodaná matka přišla o oko
Bém: Jed z ropuchy byl fenomenální zážitek, charismatičtí politici skoro vymřeli
Obětí covidu ve světě je zřejmě dvojnásobek. Výsledky studie se týkají i Česka
reklama
reklama
Rána pro Pirka. Končí ve funkci šéfa Kardiocentra IKEM, nahradí ho jeho zástupce

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

Komentátoři: Další příšerný omyl Janka Kroupy. Hamáček se do toho ale uvrtal trochu sám
Naštvaní praktici: Očkovat nebudeme, nemáme vakcíny. Ministerstvo slíbilo nápravu
Další články
reklama
reklama