reklama

Gerard Depardieu je obviněn ze znásilnění. Toho se měl dopustit ve svém domě

Francouzský herec Gerard Depardieu čelí obvinění ze znásilnění a sexuálního obtěžování 22leté herečky, kterého se měl dopustit ve svém pařížském domě v roce 2018.

reklama

Případem se francouzská policie zabývala už v roce 2018. Pro nedostatek důkazů však případ odložili. V roce 2019 se herečka prohlásila za „poškozenou stranu“, případ si proto převzal soudce.

K tématu

Sexuálního napadení se měl Gerard Deparideu dopustit v jeho pařížském domě v období od 7. do 13. srpna 2018, kdy k němu herečka docházela na „neoficiální“ zkoušku představení, píše deník DailyMail.

Podle slov právníka Herve Temime však herec „jakékoliv znásilnění, sexuální obtěžování a jakýkoliv zločin“ absolutně popírá. Stížnost označil jako neopodstatněnou. „Měl jsem dlouhé setkání s Gerardem a jsem přesvědčen, že jeho nevina bude prokázána,“ doplnil právník.

Francouzský rodák za svou kariéru natočil více než 180 filmů a byl také v 90. letech nominován na Oscara za hlavní roli ve filmu Cyrano de Bergerac. V roce 1991 získal Zlatý glóbus za nejlepšího komediálního herce ve filmu Zelená karta.

Depardieu je držitelem francouzského i ruského občanství, které získal v roce 2013 na protest proti navrhovanému zvýšení daní pro bohaté ve Francii.

K tématu

Další hlavní zprávy

Volby 2021

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

Bookmakeři: Vítězství ve volbách ANO neobhájí. Favoritem na post premiéra je Bartoš

V podzimních volbách do Sněmovny podle bookmakerů hnutí ANO vítězství neobhájí. Na tuto variantu je aktuálně kurz 1,46:1, na výhru se dá sázet v kurzu 2,5:1. Největším favoritem na příštího premiéra je předseda Pirátů Ivan Bartoš (1,9:1) před současným předsedou vlády Andrejem Babišem (ANO, 2,5:1). Sázkaři se zatím mírně přiklánějí k vítězství ANO, nejvyšší sázka je 300 000 korun. Mezi dalšími kandidáty jsou i šéf ODS Petr Fiala či bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Vyplývá to z vyjádření zástupců sázkových kanceláří.

Příběhy z první linie

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Nikdy mu před očima neumíralo tolik lidí, jako právě teď. Covidová pandemie pořádně zamávala i se životem záchranáře z Rokycan, který vedle směn v sanitce pomáhá též na urgentním příjmu v plzeňské nemocnici a na ARO jednoho ze západočeských špitálů. V dalším z Příběhů první linie na CNN Prima NEWS anonymně vypráví, jak si člověk zvyká na smrt kolem sebe. Mluví o bezmezné únavě. I o tom, že brečí jak pacienti, tak zdravotníci.

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor
Zeman potvrdil vládní rošádu Běhounka za Blatného. Prozradil také, kdo nahradí Petříčka
reklama
reklama
Zavření okresů prezident Zeman vítá. Ať jsou vojáci při kontrolách přísní, vyzývá

Partie

Domácí zpravodajství

Hranice okresů budou hlídat tisíce policistů. Mají být na všech hlavních tazích
Češi mění názor na esport, těší gamera T9Lakyho. Hru FIFA občas psychicky nedáváte
Další články
reklama
reklama