gesto

Výpis příspěvků ke štítku „gesto“

Poklekávání odzvonilo, v Anglii se objeví už jen výjimečně. Podle hráčů ztrácelo význam

3. srpna 2022 20:40

Řada zápasů ve fotbalové Premier League v posledních letech nenabídla žádné góly. Co ale při žádném utkání nechybělo, bylo pokleknutí týmů a rozhodčích na důkaz souznění s inciativou Black Lives Matter. Postupně ale sílil názorový proud, podle něhož jde o prázdné gesto, které život menšin nijak nezlepší. A i hvězdy anglické soutěže nyní tvrdí: Pokládat koleno na trávník před startem duelu je zbytečné.

Ronaldo udělal dojemné gesto. Při utkání s Arsenalem vzdal hold zesnulému synovi

24. dubna 2022 00:27

Cristiano Ronaldo při sobotním utkání Manchesteru United s Arsenalem učinil dojemné gesto. Krátce poté, co vstřelil svůj stý gól, ukázal prstem na oblohu a vzdal tak hold svému zesnulému synovi. Při dojemném okamžiku ho zachytili fotografové a Ronaldo později snímek sdílel také na svém Instagramu. Pod fotografii nenapsal jediné slovo, pouze přidal emotikon srdce.

Princ Charles touží poznat Lilibet, přišel s gestem smíru. Harry ho ale zřejmě odmítne

19. ledna 2022 00:12

Princ Charles, otec Harryho a Williama, miluje roli dědečka. Podle zdrojů z Buckinghamského paláce ho proto velmi trápí, že od června neměl možnost vidět svou vnučku Lilibet. Svého mladšího syna tak pozval i s manželkou Meghan a oběma dětmi k sobě domů do Británie. Podle britských médií je to velmi velkorysé gesto. Jeho mladší syn je ale na pochybách a kvůli problémům s ochrankou na území Británie zřejmě odmítne.

Vyšetřování „zkřížených rukou“ zastaveno. Extravagantní koulařce zemřela po závodě matka

4. srpna 2021 15:49

Jen pár dnů po zisku stříbrné olympijské medaile zemřela americké koulařce Raven Saundersové matka. S ohledem na tuto tragickou zprávu zastavil Mezinárodní olympijský výbor (MOV) vyšetřování jejího protestního gesta na stupních vítězů. Saundersová rovněž pozastavila aktivitu na svých sociální sítích. Stejně jako před pěti lety se obává problémů s duševním zdravím.

Mistrovský tah prince Charlese. Jediným gestem přinutil Williama a Harryho si promluvit

19. dubna 2021 22:24

Britský princ Charles podle médií usiluje o usmíření svých synů, princů Williama a Harryho. Dokládat to má i gesto, kterým Charles na pohřbu svého otce poslal pryč limuzíny. Ty přitom byly připravené odvézt královskou rodinu zpět na hrad Windsor. Nezbývala tak jiná možnost než jít pěšky, což zapříčinilo, že Harry a William kráčeli společně a mohli si promluvit.